3 компјутери./ МНОГУ Нови Оригинални 18650 2600mAh VariCore ICR18650-26 Li-Ion Батерија на Светлото Btteries + Бесплатно шопинг

3 компјутери./ МНОГУ Нови Оригинални 18650 2600mAh VariCore ICR18650-26 Li-Ion Батерија на Светлото Btteries + Бесплатно

DEN 404.00
-42 %
DEN 696.00

Количина на стоки


оригиналниот 18650 3.7 2600 m Ah батерија Vari Core ICR18650-26f батерии индустриска употреба на Батеријата марка и тип Vari Core ICR18650-26 батерии 18650 со дијаметар од 18 милиметри висина 65 mm постојан струја 1А животен циклус 1000 капацитетот на батеријата 2600 mah стандарден напон 3.6 v-3.75 v Целосна наполнетост на напон 4.2 v забелешка заштита одбор е комбинација на две Mori, максималната испуштање струја од околу 3 Ah, низок напон заштита во 2.75 (+ -0.05 V), висок напон заштита за 4.2 V (+ -0.05 V).
карактеристики : 1. Високи перформанси, мала големина, мала тежина 2. стабилен напон за испуштање 3. Континуирано висока потрошувачка на вода 4. Внатрешната отпорност 5. загадување, долг циклус живот услуги : 1, пружаме поддршка само на Alipay плаќање. 2, вашата e-mail адресата мора да се совпаѓа со адресата со вашата нарачка. 3, слики од производите ќе направи некои трансакции, и ќе се прикаже на отстапување во секоја боја прикажува, па сликата е за повикување само. 4. Нашето време на испорака е од два до три дена испратените, ако не се најде следниот ден да се купи производот е предаден, ве молиме да не грижете се, ние ќе ви ги даде испрати во текот на три дена. 5. Ако во рок од 30 дена да не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе песна стоки и ви даде одговор како е можно поскоро. 6. Ако во рок од 90 дена ќе не прими стоката, ние ќе рефундирање на пари за вас. 7. Кога ќе го добиете производот, ве молиме да ни даде потврда и ни даде добра оценка. 8, бидејќи вашите повратни информации за нашите бизнис развој е многу важно, и ние искрено се надеваме дека ќе позитивни повратни информации, треба само една минута време, но една минута ќе ни даде многу важно. 9, ако има било какви негативни поени во текот на шопинг патување, ве молиме контактирајте со нас, и ние работиме заедно за да се реши. 10, вашето задоволство е наша цел, ви посакуваме среќен живот!


Други карактеристики

Број На Модел На:
DB 18650-26
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 2
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Бренд Име:
VariCore
Батеријата Број:
3
Замена На Батеријата:
No
Тип:
Li-Ion
Големина:
18*65mm

Најдобри понуди

1 buc. VariCore нови оригинални 3.7 V 18650 HE4 2500 mAh powr 30A празнење Електронски посебни литиум батерија + бесплатен превозот
  • Неодамнешно

1 buc. VariCore нови оригинални 3.7 V 18650 HE4 2500 mAh powr 30A празнење Електронски посебни литиум батерија + бесплатен превозот

265.44 DEN 226.00

Најновата верзија на нови оригинални HE4 2500 батерија полнач Висококвалитетна моќна до 30 A празнење 18650 HE4 2

Висока моќност Voligood 18490 3.7 V 3.6 v 1600MAH IMR 20AH Батерија Li-ion литиум-јонска наплаќа на Батерија на Мобилен за напојување
  • Неодамнешно

Висока моќност Voligood 18490 3.7 V 3.6 v 1600MAH IMR 20AH Батерија Li-ion литиум-јонска наплаќа на Батерија на Мобилен за напојување

25571.04 DEN 13553.00

Voligood IMR 18490 1600m Ah 3.7 V 20 A Литиум јонска Батерија Мобилен ТОПЛА ПРОДАЖБА!!!Спецификации (Voligood IMR 18490 3.7 v 1600mah 20 A