2 парчиња.VariCore DB 18650-30 оригинални 3000mAh 3.6 V литиум 18650 20A континуирано празнење посветен на електронска цигара батеријата

2 парчиња.VariCore DB 18650-30 оригинални 3000mAh 3.6 V литиум 18650 20A континуирано празнење посветен на електронска цигара

DEN 445.00
-42 %
DEN 768.00

Количина на стоки

Батеријата Бренд : Vari Core Батеријата Име : DB 18650-30tsilindricheskie литиум-јон батерии Батерија Тип : 18650-30 Батеријата спецификации : 18 * 65 (mm) Батерија материјал : Литиум-јонска (Li-Ion Батерија Li-Ion Батерија) батериски напон : 3.6 V батерија внатрешна отпорност : 20 megohms или помалку Оценет капацитет : 3000 m Ah батерија струја : 20 A континуирано празнење време на повеќе од 35 A. Батеријата Тежина : 47 г Апликација Тип : електронска цигара, електрични алатки модел авиони, автомобили, електрични велосипеди, комуникации воена медицинска батеријата. полнење и празнење критериуми : 500-1000 пати повисока од цената критичниот напон 4.2 V, испуштање критичниот напон на 2.5 V пакување стандарди : . 200 парчиња / кутија. (Забелешка : датум на производство означен на кутијата, картон тежина 9.78 kg).


Други карактеристики

Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
DB 18650-30
Бренд Име:
VariCore
Замена На Батеријата:
No
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Батеријата Број:
2
Големина:
18*65mm

Најдобри понуди

1 buc. VariCore нови оригинални 3.7 V 18650 HE4 2500 mAh powr 30A празнење Електронски посебни литиум батерија + бесплатен превозот
  • Неодамнешно

1 buc. VariCore нови оригинални 3.7 V 18650 HE4 2500 mAh powr 30A празнење Електронски посебни литиум батерија + бесплатен превозот

265.44 DEN 226.00

Најновата верзија на нови оригинални HE4 2500 батерија полнач Висококвалитетна моќна до 30 A празнење 18650 HE4 2

3pcs/Многу 3.7 V 6000mAH 3075190 PLIB (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за таблет компјутер батеријата Полнење
  • Неодамнешно

3pcs/Многу 3.7 V 6000mAH 3075190 PLIB (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за таблет компјутер батеријата Полнење

1583.52 DEN 1504.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел : 3075190 Димензија : Дебелина(± 0

Висока моќност Voligood 18490 3.7 V 3.6 v 1600MAH IMR 20AH Батерија Li-ion литиум-јонска наплаќа на Батерија на Мобилен за напојување
  • Неодамнешно

Висока моќност Voligood 18490 3.7 V 3.6 v 1600MAH IMR 20AH Батерија Li-ion литиум-јонска наплаќа на Батерија на Мобилен за напојување

25571.04 DEN 13553.00

Voligood IMR 18490 1600m Ah 3.7 V 20 A Литиум јонска Батерија Мобилен ТОПЛА ПРОДАЖБА!!!Спецификации (Voligood IMR 18490 3.7 v 1600mah 20 A

Висока потрошувачка 60V 15AH Литиум јонска Li-ion Батерија наплаќа 5C батерија INR 18650 за електрични велосипеди (100 КИЛОМЕТРИ),60V
  • Неодамнешно

Висока потрошувачка 60V 15AH Литиум јонска Li-ion Батерија наплаќа 5C батерија INR 18650 за електрични велосипеди (100 КИЛОМЕТРИ),60V

63326.40 DEN 33563.00

ВНИМАНИЕ Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на пристаништето " А "и празнење порта" X " Ако сакате други порт

3pcs/Многу најдобри батеријата бренд 3.7 V литиум полимер батерии 7000mah 3575190 таблета СРЕДИНАТА на вградената батерија за
  • Неодамнешно

3pcs/Многу најдобри батеријата бренд 3.7 V литиум полимер батерии 7000mah 3575190 таблета СРЕДИНАТА на вградената батерија за

1919.52 DEN 1824.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :3575190 Димензија : Дебелина(± 0.