SongKAum Божиќ Стил Топла Продажба!! На високо-одделение Дедо Мраз Единствена 3D 4Pcs Постелнина Поставува Полна/Близнак/Кралицата/Кралот Големина Прекривки Маска

SongKAum Божиќ Стил Топла Продажба!! На високо-одделение Дедо Мраз Единствена 3D 4Pcs Постелнина Поставува Полна/Близнак/Кралицата/Кралот

DEN 3840.00

Количина на стоки

2016 Година Нови Божиќ Стил Топла Продажба!! На високо-одделение Дедо Мраз Единствена 3 D 4 Pcs Постелнина Поставува Полна/Близнак/Кралицата/Кралот Големина Прекривки Маска
Опис(производ големина и количина)
Близнаци Големина ( погоден за 1.3~1.5 м ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 150*200cm
1 парче Лист : 180*230cm
2 парчиња Pillowcases : 50*70cm
Полна Големина ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*225cm
1 парче Лист : 230*245cm
2 парчиња Pillowcases : 50*70cm
Кралицата Големина ( погоден за 1.8~2m ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 240*225cm
1 парче Лист : 250*250cm
2 парчиња Pillowcases : 50*70cm
Кралот Големина ( погоден за 2.2~2.4 m ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 260*225cm
1 парче Лист : 280*245cm
2 парчиња Pillowcases : 50*70cm
1 cm = 0.3937008 инчи
Љубезно Потсетник
1.Ако купите две парчиња или повеќе во мојата продавница може да уживате во некој попуст.
2.Ова е прекривки ги покрие во собата, не вклучувајќи било пополнување или перница fillin.
3.За да примите објект брзо и безбедно, руски Клиенти, ве молиме љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодарам.
4.Кралот и Кралицата големина вклучувајќи 1 парче прекривки маска, 1 парче bedsheet, 2 парчиња pillowcases.
5.Ако ви требаат повеќе перница или перница, ве молиме контактирајте со нас .ви благодариме.
6.Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
7.Таму би можело да биде малку разлика во бојата. бидејќи на компјутерски монитор settings.


Други карактеристики

Големина:
Full, King, Queen, Twin
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),2.2 m (7 стапки),2.5 m (8 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
тема count:
200TC
Количина:
4 парчиња
Тежина:
2.5kg
Број На Модел На:
CSYP-028
Материјал:
Tencel
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Бренд Име:
songkaum
Пополнување:
Никој
Тип:
сет постелнина
is_customized:
Yes
Стил:
Twill
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Шаблон Тип:
Божиќ

Најдобри понуди

Промоција! 6PCS Бебе Постелнината во Собата за Креветчето Новороденче Кревет и Постелнина за Девојка Момче Цртан филм (браници+лист+перница
 • Неодамнешно

Промоција! 6PCS Бебе Постелнината во Собата за Креветчето Новороденче Кревет и Постелнина за Девојка Момче Цртан филм (браници+лист+перница

2054.40 DEN 1952.00

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

Промоција! 6/7PCS цртан филм Бебе Креветчето Постелнина Новороденче Постелнина Поставен Симпатична Цртан филм , 120*60/120*70cm
 • Неодамнешно

Промоција! 6/7PCS цртан филм Бебе Креветчето Постелнина Новороденче Постелнина Поставен Симпатична Цртан филм , 120*60/120*70cm

2150.40 DEN 2043.00

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

Промоција! 6PCS Бебе Креветчето постелнина поставите карактер креветчето постелнина поставување памук бебе bedclothes (браници+лист+перница
 • Неодамнешно

Промоција! 6PCS Бебе Креветчето постелнина поставите карактер креветчето постелнина поставување памук бебе bedclothes (браници+лист+перница

2054.40 DEN 1952.00

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

Промоција! 6/7PCS Цртан филм Бебе креветчето постелнина поставување памук браници за cot кревет,Прекривки Маска,120*60/120*70cm
 • Неодамнешно

Промоција! 6/7PCS Цртан филм Бебе креветчето постелнина поставување памук браници за cot кревет,Прекривки Маска,120*60/120*70cm

2054.40 DEN 1952.00

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

Египетски Памук Ориентални Луксузни Везови Паун Постелнина поставите Кралицата Цар големина 4/6Pcs Прекривки покрие чаршаф поставите
 • Неодамнешно

Египетски Памук Ориентални Луксузни Везови Паун Постелнина поставите Кралицата Цар големина 4/6Pcs Прекривки покрие чаршаф поставите

11136.00 DEN 7127.00

плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам ви благодариме Да се измијат, вие може да додадете ла

Промоција! 6PCS Cot Бебе Постелнината во Собата за Девојка Момче Новороденче Кревет Постелнина Памук (браници+лист+перница
 • Неодамнешно

Промоција! 6PCS Cot Бебе Постелнината во Собата за Девојка Момче Новороденче Кревет Постелнина Памук (браници+лист+перница

DEN 2054.40

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

Промоција! 6/7PCS бебе браник за детето,Cot креветчето перница за новороденче cot кревет сетови ,Прекривки Маска,120*60/120*70cm
 • Неодамнешно

Промоција! 6/7PCS бебе браник за детето,Cot креветчето перница за новороденче cot кревет сетови ,Прекривки Маска,120*60/120*70cm

2054.40 DEN 1952.00

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

FANAIJIA Mandala слон 3d прекривки покрие со Pillowcase кралицата печатени бохемски постелнина поставува цар големина Bedlinen
 • Неодамнешно

FANAIJIA Mandala слон 3d прекривки покрие со Pillowcase кралицата печатени бохемски постелнина поставува цар големина Bedlinen

3024.00 DEN 1814.00

11783397395420631 Слон постелнина поставите парче парче парче парче парче парче парче парче бохемија паун 3d

зелена Цвеќиња самовила печатени постелнина поставува еден близнак големина bedspread Деца девојка дома декор ватенка прекривки
 • Неодамнешно

зелена Цвеќиња самовила печатени постелнина поставува еден близнак големина bedspread Деца девојка дома декор ватенка прекривки

3455.52 DEN 1762.00

повеќе различни ткаенини, исто како памук, свила, tencel и бамбус влакна и други пакет од едноставна ПВЦ, не

Промоција! 6/7PCS бебе постелнина поставите памук завеса креветчето браник бебе поставува бебе кревет arround браник ,Прекривки
 • Неодамнешно

Промоција! 6/7PCS бебе постелнина поставите памук завеса креветчето браник бебе поставува бебе кревет arround браник ,Прекривки

2049.60 DEN 1947.00

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

Попуст! 6pcs Бебе Креветчето го Поставите Бебето Постелнина Поставите Памук Бебе Кревет Браник Бебе Листови ,вклучуваат(браник+лист+pillowcase)
 • Неодамнешно

Попуст! 6pcs Бебе Креветчето го Поставите Бебето Постелнина Поставите Памук Бебе Кревет Браник Бебе Листови ,вклучуваат(браник+лист+pillowcase)

2006.40 DEN 1906.00

Попуст! 6pcs бебе постелнина поставите памук креветчето браник baby cot поставува бебе кревет браник,вклучув

Памук Мека Симпатична Мачки Цвет Печати Прекривки Покрие 3d Црна Постелнина Поставува Тинејџерите Деца, Момчиња и Девојки Близнак
 • Неодамнешно

Памук Мека Симпатична Мачки Цвет Печати Прекривки Покрие 3d Црна Постелнина Поставува Тинејџерите Деца, Момчиња и Девојки Близнак

3900.00 DEN 3354.00

Тема Грофот : 500 TC Тип : Morden постелнина сетови , црна постелнина , детска спална соба оркестарот , мека coverlet

Бесплатен превозот памук 4pcs корејски принцеза возбудува солидна боја бела постелнина прекривки покрие поставите полна/кралицата/кралот
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот памук 4pcs корејски принцеза возбудува солидна боја бела постелнина прекривки покрие поставите полна/кралицата/кралот

5039.52 DEN 4737.00

Сет вклучува : Целосната / Кралицата / Кралот Големина : 4pieces постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка м

Бела хотел постелнина поставува 60-тите години памук ивица plaid сатен свила bedclothes крал и кралица големина 4Pc прекривки
 • Неодамнешно

Бела хотел постелнина поставува 60-тите години памук ивица plaid сатен свила bedclothes крал и кралица големина 4Pc прекривки

6776.16 DEN 4337.00

Кралицата Големина 4pcs 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче Bedsheet : 250*250(98*98inche) 2 парчиња Pillowcases :