ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фотографија Backdrops 200Cm *300Cm Фото Позадина Fotograf Фотографија Backdrops Божиќ Божиќ Црвено К-4998

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фотографија Backdrops 200Cm *300Cm Фото Позадина Fotograf Фотографија Backdrops Божиќ Божиќ Црвено К-4998

DEN 384.00
-20 %
DEN 479.52

Количина на стоки

Aliexpress поддржува многу начини на плаќање, како Paypal, кредитна картичка, банкарски трансфер, западна, moneybookers, итн. Големината на подот = вкупна висина - ѕидот висина(ширина) На пример, ако ширината е 200cm, на висина е 300cm. Itme мора да биде Во Оригинална Состојба.
Економски & Обезбеди на Превозот Да се обезбеди твоите најдобри профит и да се обезбеди објект ќе купи од нас е економски, ние обично го изберат економски и обезбедување на превозот методи, како што се Кина Пост Воздух парцела, Кина Пост Големи Парцели, итн. (Ако сте треба раш цел, ве молиме контактирајте со нас). Ако би сакал да користите какви било други методи за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ве молиме имајте предвид, на увозни давачки треба да бидат платени од вас. Но не го прават тоа влажни. Оваа мала тежина ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина. Бидејќи материјалот ширина е 125cm или 150cm.
АКО НЕ ЗНАЕТЕ ШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ REGER ДА СЕ ПОДОЛУ ГОЛЕМИНА RECOMMENDATATION ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ
ИМАЈТЕ РАСТОЈАНИЕ КОГА го ПРЕЗЕМАЊЕ на СЛИКА за ДА се ИЗБЕГНЕ ТАА БОЈА РАЗЛИКА Различни cumputer може да имаат различни р esolution, па таму можеби малку боја разликата помеѓу сликата и actural објект. Ткаенина ткаенина backdrops е нашата најнова и најголема компјутер насликани на платно. МНОГУ ВАЖНО : ширина и висина на ѕидот се исти.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
Тип :
Компјутер насликани
Повод :
Свадба, возрасни, деца, одмор партија итн.
НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене. Ѕидот е квадратни. Овој метод може да се водат позадина. Враќање превозот цена треба да се плати од страна на вас, ако тоа не е наш проблем.
Удобен Методите на Плаќање Кога ќе се направи исплата, вашите пари ќе бидат сигурно во вашиот профил или aliexpress сметка. Постојат неколку начини да се отстрани браздата : (1) ве Молиме да се тркалаат нив со цевка. Потоа подот ќе бидат 300cm - 200cm = 100cm сликата е само за референца.
Материјал :
Сликовно платно (хемиски влакна, може да се свитка). Ние ќе се стави на слободен подарок за секој пакет да ве изненади
УСЛУГА
100% Задоволително, Ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди добар фидбек. Ако сакате да изберете и други превозот методи на, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Обработка На Време :
3 до 5 дена. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Ние гарантираме вашето 100% задоволително. Превозот време зависи од вашата локација државата.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Големина на :
Ве молиме, изберете ја големината на оваа фотографија позадина :
90x125cm
100x125cm
100x150cm
150x150cm 150x200cm 150x220cm 200x250cm 200x300cm 300x300cm 300x500cm 300x600cm 400x500cm 250x360cm 240x250cm
Други Големина Понуди :
Ние обезбедуваме други големина премногу. ЗАБЕЛЕШКА : Ако превозот времето е се уште во рок од 60 дена, ние НЕМА ДА прифатиме каков било спор за нарачка! Сите наши објекти се бесплатен превозот за повеќето земји. Влажни ќе се направи боја исчезнат. (2) ве Молиме железо позадина на задната страна со многу ниска топлина. Но, превозот на товар можеби малку повисока за некои земји. Ако не сте задоволни со ставката што сте ја добиле или сакате другите објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот сте го добиле на објектот. Ние го задржуваме сите права за собирање на дополнителни превозот на товар. nappy Промена Кеси nappy мокра торба жените торба пелена торба ул
.


Други карактеристики

Големина (мм):
100x125cm, 100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x250cm, 200x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 250x360cm, 300x500cm, 300x600cm, 400x500cm
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Број На Модел На:
MH13-L
Стил:
Деца
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
Сликовно платно
Фотографија позадина ID:
MH13-L
backdrops Функција 1:
снег позадина
backdrops Функција 2:
божиќ позадина фотографија
backdrops Функција 3:
среќен Божиќ
backdrops Функција 4:
позадина божиќ
backdrops Функцијата 5:
божиќ позадина
backdrops Функција 6:
божиќ позадина
backdrops Функција 7:
зимски backdrops
backdrops Функција 8:
фото позадина божиќ
backdrops Функција 9:
божиќ фото позадина

Најдобри понуди

MEHOFOTO Цртан филм Светлина Винил Фотографија Позадина За ноќното Небо Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото студио
  • Неодамнешно

MEHOFOTO Цртан филм Светлина Винил Фотографија Позадина За ноќното Небо Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото студио

1008.00 DEN 806.00

Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани ,

Allenjoy винил фотографија позадина Божиќ снежен човек поштенско сандаче Snowy mountain децата Позадина за фото пука ткаенина
  • Неодамнешно

Allenjoy винил фотографија позадина Божиќ снежен човек поштенско сандаче Snowy mountain децата Позадина за фото пука ткаенина

666.72 DEN 460.00

Тогаш нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас Дебели,трајни, светла во боја, без сп

Allenjoy Позадина фотографија винил позадина Шема повторување на блек метал за фото снимањето фотографска камера
  • Неодамнешно

Allenjoy Позадина фотографија винил позадина Шема повторување на блек метал за фото снимањето фотографска камера

666.72 DEN 427.00

Тоа е префериран избор за фотографи Обично треба да се испрати на сад 1220 работни дена П : Колку долго ќе ч

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фотографија Позадина Фотографски-Позадина Убави Photographie Божиќ Ноел Фото Позадина Ѕвезди К-10191
  • Неодамнешно

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фотографија Позадина Фотографски-Позадина Убави Photographie Божиќ Ноел Фото Позадина Ѕвезди К-10191

479.52 DEN 384.00

Ако би сакал да користите какви било други методи за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

1.5X2.2M Тенка Винил фотографија позадина Прилагодите Новороденчињата Студио Позадина Дигитално Печатење Позадина Гроздобер Стариот
  • Неодамнешно

1.5X2.2M Тенка Винил фотографија позадина Прилагодите Новороденчињата Студио Позадина Дигитално Печатење Позадина Гроздобер Стариот

902.40 DEN 668.00

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

5x7FT Тенка винил Позадина фотографија Позадина ноќта на Вештерките фотографски Позадина за Фото Студио Држач за крпа 1.5 x 2.1
  • Неодамнешно

5x7FT Тенка винил Позадина фотографија Позадина ноќта на Вештерките фотографски Позадина за Фото Студио Држач за крпа 1.5 x 2.1

1072.80 DEN 590.00

Фотографски позадина, кој е направен од висок квалитет на платно, трајни, анти навремено,отпорност на тр

MEHOFOTO Винил Фотографија Позадина свадба Backdrops Компјутер Печатени Висок Квалитет на Децата backdrops за фото Студио S-2574
  • Неодамнешно

MEHOFOTO Винил Фотографија Позадина свадба Backdrops Компјутер Печатени Висок Квалитет на Децата backdrops за фото Студио S-2574

619.20 DEN 433.00

Производство на сликата : (Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се

MEHOFOTO Винил Фотографија Позадина свадба Backdrops Компјутер Печатени Висок Квалитет на Децата backdrops за фото Студио S-2578
  • Неодамнешно

MEHOFOTO Винил Фотографија Позадина свадба Backdrops Компјутер Печатени Висок Квалитет на Децата backdrops за фото Студио S-2578

619.20 DEN 433.00

Производство на сликата : (Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се