ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фотографија Позадина Фотографски-Позадина Убави Photographie Божиќ Ноел Фото Позадина Ѕвезди К-10191

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фотографија Позадина Фотографски-Позадина Убави Photographie Божиќ Ноел Фото Позадина Ѕвезди К-10191

DEN 384.00
-20 %
DEN 479.52

Количина на стоки

Ако би сакал да користите какви било други методи за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации или донесе на спорот. Ние ќе се стави на слободен подарок за секој пакет да ве изненади
УСЛУГА
100% Задоволително, Ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди добар фидбек.
АКО НЕ ЗНАЕТЕ ШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ REGER ДА СЕ ПОДОЛУ ГОЛЕМИНА RECOMMENDATATION ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ
ИМАЈТЕ РАСТОЈАНИЕ КОГА го ПРЕЗЕМАЊЕ на СЛИКА за ДА се ИЗБЕГНЕ ТАА БОЈА РАЗЛИКА Различни cumputer може да имаат различни р esolution, па таму можеби малку боја разликата помеѓу сликата и actural објект. Враќање превозот цена треба да се плати од страна на вас, ако тоа не е наш проблем. Потоа подот ќе бидат 300cm - 200cm = 100cm сликата е само за референца. ЗАБЕЛЕШКА : Ако превозот времето е се уште во рок од 60 дена, ние НЕМА ДА прифатиме каков било спор за нарачка! Сите наши објекти се бесплатен превозот за повеќето земји. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Превозот обично се 7-25 работни дена (30 - 60 дена). Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе потврдите дека сте примиле објектот. Ние гарантираме вашето 100% задоволително. Оваа мала тежина ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина. Постојат неколку начини да се отстрани браздата : (1) ве Молиме да се тркалаат нив со цевка. Големината на подот = вкупна висина - ѕидот висина(ширина) На пример, ако ширината е 200cm, на висина е 300cm.
Материјал :
Сликовно платно (хемиски влакна, може да се свитка). Ако сакате да изберете и други превозот методи на, ве молиме слободно контактирајте со нас. Itme мора да биде Во Оригинална Состојба. Ткаенина ткаенина backdrops е нашата најнова и најголема компјутер насликани на платно. Ве молиме цитат ни ако ви треба други големина. Ве молиме имајте предвид, на увозни давачки треба да бидат платени од вас. Ние ќе пак ги со пластична меур заврши за да се избегне гребење и влага.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ако ширина поголема од 150см, потребно е да се држиме заедно, од неколку делови од двојно страни селотејп. Ѕидот е квадратни. МНОГУ ВАЖНО : ширина и висина на ѕидот се исти.
НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене. nappy Промена Кеси nappy мокра торба жените торба пелена торба ул
.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Големина на :
Ве молиме, изберете ја големината на оваа фотографија позадина :
90x125cm
100x125cm
100x150cm
150x150cm 150x200cm 150x220cm 200x250cm 200x300cm 300x300cm 300x500cm 300x600cm 400x500cm 250x360cm 240x250cm
Други Големина Понуди :
Ние обезбедуваме други големина премногу.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
Тип :
Компјутер насликани
Повод :
Свадба, возрасни, деца, одмор партија итн. Влажни ќе се направи боја исчезнат. Ние го задржуваме сите права за собирање на дополнителни превозот на товар.
Економски & Обезбеди на Превозот Да се обезбеди твоите најдобри профит и да се обезбеди објект ќе купи од нас е економски, ние обично го изберат економски и обезбедување на превозот методи, како што се Кина Пост Воздух парцела, Кина Пост Големи Парцели, итн. Но не го прават тоа влажни.
Обработка На Време :
3 до 5 дена. Но, превозот на товар можеби малку повисока за некои земји. Превозот време зависи од вашата локација државата. Ако не сте задоволни со ставката што сте ја добиле или сакате другите објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот сте го добиле на објектот.


Други карактеристики

Големина (мм):
100x125cm, 100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x250cm, 200x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 250x360cm, 300x500cm, 300x600cm, 400x500cm
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Број На Модел На:
MH13-L
Стил:
Деца
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
Сликовно платно
Фотографија позадина ID:
MH13-L
backdrops Функција 1:
снег позадина
backdrops Функција 2:
божиќ позадина фотографија
backdrops Функција 3:
среќен Божиќ
backdrops Функција 4:
позадина божиќ
backdrops Функцијата 5:
божиќ позадина
backdrops Функција 6:
божиќ позадина
backdrops Функција 7:
зимски backdrops
backdrops Функција 8:
фото позадина божиќ
backdrops Функција 9:
божиќ фото позадина

Најдобри понуди

MEHOFOTO Простор Ѕвезда Винил Фотографија Позадина За Новороденче Навечер Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото студио
  • Неодамнешно

MEHOFOTO Простор Ѕвезда Винил Фотографија Позадина За Новороденче Навечер Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото студио

1008.00 DEN 806.00

Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата.Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономична

Allenjoy Фото Позадина фотографија позадина Конкуренција стадион осветлување ентузијазам новороденче фотографска слика за студио
  • Неодамнешно

Allenjoy Фото Позадина фотографија позадина Конкуренција стадион осветлување ентузијазам новороденче фотографска слика за студио

666.72 DEN 460.00

Додавање на врвот / дното џеб или дупка 2 Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовн

MEHOFOTO Антиката Вратата Винил Фотографија Позадина За Свадба Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Деца Фото Студио 2560
  • Неодамнешно

MEHOFOTO Антиката Вратата Винил Фотографија Позадина За Свадба Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Деца Фото Студио 2560

1008.00 DEN 806.00

Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата Тоа е префериран избор за фотографи Ве молиме кон

MEHOFOTO Винил Фотографија Позадина свадба Backdrops Компјутер Печатени Висок Квалитет на Децата backdrops за фото Студио S-2578
  • Неодамнешно

MEHOFOTO Винил Фотографија Позадина свадба Backdrops Компјутер Печатени Висок Квалитет на Децата backdrops за фото Студио S-2578

619.20 DEN 433.00

Производство на сликата : (Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се

Allenjoy Фото Позадина фотографија позадина Трева пејзаж Природни зелени новороденче фотографска слика за студиото 150cm
  • Неодамнешно

Allenjoy Фото Позадина фотографија позадина Трева пејзаж Природни зелени новороденче фотографска слика за студиото 150cm

666.72 DEN 460.00

Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина поза

MEHOFOTO Цртан филм Светлина Винил Фотографија Позадина За ноќното Небо Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото студио
  • Неодамнешно

MEHOFOTO Цртан филм Светлина Винил Фотографија Позадина За ноќното Небо Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото студио

1008.00 DEN 806.00

Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани ,