ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Велигден Фотографија Backdrops Позадина За Фото 200Cm * 300Cm За Свадба Фото Xr14-К-2215

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Велигден Фотографија Backdrops Позадина За Фото 200Cm * 300Cm За Свадба Фото Xr14-К-2215

DEN 384.00
-20 %
DEN 479.52

Количина на стоки

Постојат неколку начини да се отстрани браздата : (1) ве Молиме да се тркалаат нив со цевка. ПАКЕТ Ние пак секоја позадина внимателно Ние обично се користат пати пакување, ако треба тек пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел.
Сите наши Крпа потекло се направени во Кина и се печатени во времето на цел. Превозот обично се 7-25 работни дена (30 - 60 дена). ЗАБЕЛЕШКА : Ако превозот времето е се уште во рок од 60 дена, ние НЕМА ДА прифатиме каков било спор за нарачка! Сите наши објекти се бесплатен превозот за повеќето земји. Ние ќе пак ги со пластична меур заврши за да се избегне гребење и влага. Овој метод може да се водат позадина. Itme мора да биде Во Оригинална Состојба. Ве молиме цитат ни ако ви треба други големина. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Ако сакате да изберете и други превозот методи на, ве молиме слободно контактирајте со нас. Оваа мала тежина ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина. Ако не сте задоволни со ставката што сте ја добиле или сакате другите објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот сте го добиле на објектот. Но, превозот на товар можеби малку повисока за некои земји.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
Тип :
Компјутер насликани
Повод :
Свадба, возрасни, деца, одмор партија итн. Враќање превозот цена треба да се плати од страна на вас, ако тоа не е наш проблем.
НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене. Ако би сакал да користите какви било други методи за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Потоа подот ќе бидат 300cm - 200cm = 100cm сликата е само за референца. nappy Промена Кеси nappy мокра торба жените торба пелена торба ул
. Ние ќе се стави на слободен подарок за секој пакет да ве изненади
УСЛУГА
100% Задоволително, Ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди добар фидбек. (2) ве Молиме железо позадина на задната страна со многу ниска топлина. МНОГУ ВАЖНО : ширина и висина на ѕидот се исти. Големината на подот = вкупна висина - ѕидот висина(ширина) На пример, ако ширината е 200cm, на висина е 300cm. Ткаенина ткаенина backdrops е нашата најнова и најголема компјутер насликани на платно. Ѕидот е квадратни. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации или донесе на спорот.
АКО НЕ ЗНАЕТЕ ШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ REGER ДА СЕ ПОДОЛУ ГОЛЕМИНА RECOMMENDATATION ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ
ИМАЈТЕ РАСТОЈАНИЕ КОГА го ПРЕЗЕМАЊЕ на СЛИКА за ДА се ИЗБЕГНЕ ТАА БОЈА РАЗЛИКА Различни cumputer може да имаат различни р esolution, па таму можеби малку боја разликата помеѓу сликата и actural објект.
Обработка На Време :
3 до 5 дена. Ние го задржуваме сите права за собирање на дополнителни превозот на товар. Влажни ќе се направи боја исчезнат.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ако ширина поголема од 150см, потребно е да се држиме заедно, од неколку делови од двојно страни селотејп. Aliexpress поддржува многу начини на плаќање, како Paypal, кредитна картичка, банкарски трансфер, западна, moneybookers, итн. Но не го прават тоа влажни.
Економски & Обезбеди на Превозот Да се обезбеди твоите најдобри профит и да се обезбеди објект ќе купи од нас е економски, ние обично го изберат економски и обезбедување на превозот методи, како што се Кина Пост Воздух парцела, Кина Пост Големи Парцели, итн.
Материјал :
Сликовно платно (хемиски влакна, може да се свитка).


Други карактеристики

Големина (мм):
100x125cm, 100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x250cm, 200x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 250x360cm, 300x500cm, 300x600cm, 400x500cm
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Број На Модел На:
MH13-L
Стил:
Деца
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
Сликовно платно
Фотографија позадина ID:
MH13-L
backdrops Функција 1:
фотографија сценско backdrops
backdrops Функција 2:
Фото Потекло
backdrops Функција 3:
fundo em vinil став фотографии
backdrops Функција 4:
обичај фото позадина
backdrops Функцијата 5:
Фотографија Потекло
backdrops Функција 6:
новороденче фотографија backdrops
backdrops Функција 7:
Винил Backdrops
backdrops Функција 8:
Винил Фотографија Позадина
backdrops Функција 9:
студио achtergrond

Најдобри понуди

Allenjoy Фото Позадина фотографија позадина Ноќ фудбалски стадион светла новороденче фотографска слика за студиото 150cm
  • Неодамнешно

Allenjoy Фото Позадина фотографија позадина Ноќ фудбалски стадион светла новороденче фотографска слика за студиото 150cm

666.72 DEN 460.00

Нашите дизајнери ќе дизајн за вас Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испр

Allenjoy Фото Позадина фотографија позадина Трева пејзаж Природни зелени новороденче фотографска слика за студиото 150cm
  • Неодамнешно

Allenjoy Фото Позадина фотографија позадина Трева пејзаж Природни зелени новороденче фотографска слика за студиото 150cm

666.72 DEN 460.00

Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина поза

Allenjoy Позадина фотографија винил позадина Шема повторување на блек метал за фото снимањето фотографска камера
  • Неодамнешно

Allenjoy Позадина фотографија винил позадина Шема повторување на блек метал за фото снимањето фотографска камера

666.72 DEN 427.00

Тоа е префериран избор за фотографи Обично треба да се испрати на сад 1220 работни дена П : Колку долго ќе ч

Allenjoy винил фотографија позадина Божиќ снежен човек поштенско сандаче Snowy mountain децата Позадина за фото пука ткаенина
  • Неодамнешно

Allenjoy винил фотографија позадина Божиќ снежен човек поштенско сандаче Snowy mountain децата Позадина за фото пука ткаенина

666.72 DEN 460.00

Тогаш нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас Дебели,трајни, светла во боја, без сп

1.5X2.2M Тенка Винил фотографија позадина Прилагодите Новороденчињата Студио Позадина Дигитално Печатење Позадина Гроздобер Стариот
  • Неодамнешно

1.5X2.2M Тенка Винил фотографија позадина Прилагодите Новороденчињата Студио Позадина Дигитално Печатење Позадина Гроздобер Стариот

902.40 DEN 668.00

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...