ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Fundos Fotograficos Criancas Позадина Позадина Позадина Винил 5X7Ft Фото Студио Реквизити Бебе

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Fundos Fotograficos Criancas Позадина Позадина Позадина Винил 5X7Ft Фото Студио Реквизити Бебе

DEN 369.00
-23 %
DEN 479.52

Количина на стоки

Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе потврдите дека сте примиле објектот.
Сите наши Крпа потекло се направени во Кина и се печатени во времето на цел. Aliexpress поддржува многу начини на плаќање, како Paypal, кредитна картичка, банкарски трансфер, западна, moneybookers, итн. Но не го прават тоа влажни. Постојат неколку начини да се отстрани браздата : (1) ве Молиме да се тркалаат нив со цевка. Потоа подот ќе бидат 300cm - 200cm = 100cm сликата е само за референца. Ние го задржуваме сите права за собирање на дополнителни превозот на товар. Ние ќе пак ги со пластична меур заврши за да се избегне гребење и влага. Но, превозот на товар можеби малку повисока за некои земји. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации или донесе на спорот.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Големина на :
Ве молиме, изберете ја големината на оваа фотографија позадина :
90x125cm
100x125cm
100x150cm
150x150cm 150x200cm 150x220cm 200x250cm 200x300cm 300x300cm 300x500cm 300x600cm 400x500cm 250x360cm 240x250cm
Други Големина Понуди :
Ние обезбедуваме други големина премногу. Оваа мала тежина ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина. Превозот време зависи од вашата локација државата. (Ако сте треба раш цел, ве молиме контактирајте со нас). Враќање превозот цена треба да се плати од страна на вас, ако тоа не е наш проблем. Ѕидот е квадратни. МНОГУ ВАЖНО : ширина и висина на ѕидот се исти. Големината на подот = вкупна висина - ѕидот висина(ширина) На пример, ако ширината е 200cm, на висина е 300cm.
Економски & Обезбеди на Превозот Да се обезбеди твоите најдобри профит и да се обезбеди објект ќе купи од нас е економски, ние обично го изберат економски и обезбедување на превозот методи, како што се Кина Пост Воздух парцела, Кина Пост Големи Парцели, итн. Ве молиме имајте предвид, на увозни давачки треба да бидат платени од вас. Бидејќи материјалот ширина е 125cm или 150cm. Ткаенина ткаенина backdrops е нашата најнова и најголема компјутер насликани на платно. ЗАБЕЛЕШКА : Ако превозот времето е се уште во рок од 60 дена, ние НЕМА ДА прифатиме каков било спор за нарачка! Сите наши објекти се бесплатен превозот за повеќето земји.
Материјал :
Сликовно платно (хемиски влакна, може да се свитка). Ние навистина загриженост вашите чувства и ние многу се разбере фрустрации може да имате. Itme мора да биде Во Оригинална Состојба. Ве молиме цитат ни ако ви треба други големина. Ако би сакал да користите какви било други методи за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Удобен Методите на Плаќање Кога ќе се направи исплата, вашите пари ќе бидат сигурно во вашиот профил или aliexpress сметка. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Овој метод може да се водат позадина.
Обработка На Време :
3 до 5 дена. Превозот обично се 7-25 работни дена (30 - 60 дена). Влажни ќе се направи боја исчезнат. Ние гарантираме вашето 100% задоволително. nappy Промена Кеси nappy мокра торба жените торба пелена торба ул
.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
Тип :
Компјутер насликани
Повод :
Свадба, возрасни, деца, одмор партија итн. (2) ве Молиме железо позадина на задната страна со многу ниска топлина. ПАКЕТ Ние пак секоја позадина внимателно Ние обично се користат пати пакување, ако треба тек пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел. Ако не сте задоволни со ставката што сте ја добиле или сакате другите објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот сте го добиле на објектот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ако ширина поголема од 150см, потребно е да се држиме заедно, од неколку делови од двојно страни селотејп.


Други карактеристики

Големина (мм):
100x125cm, 100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x250cm, 200x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 250x360cm, 300x500cm, 300x600cm, 400x500cm
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Број На Модел На:
К-10259
Стил:
Деца
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
Сликовно платно
Фотографија позадина ID:
К-10259
backdrops Функција 1:
љубител студио фото vinyle
backdrops Функција 2:
позадина фотографија
backdrops Функција 3:
позадина винил
backdrops Функција 4:
студио
backdrops Функцијата 5:
10x20 позадина
backdrops Функција 6:
фото снимајте позадина
backdrops Функција 7:
fundo fotografico новородените
backdrops Функција 8:
фотографија студио позадина
backdrops Функција 9:
фото студио позадина

Најдобри понуди

MEHOFOTO Цртан филм Месечината Винил Фотографија Позадина За Новороденче Навечер Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото
  • Неодамнешно

MEHOFOTO Цртан филм Месечината Винил Фотографија Позадина За Новороденче Навечер Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото

1008.00 DEN 806.00

Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани ,

1.5X2.2M Тенка Винил фотографија позадина Прилагодите Новороденчињата Студио Позадина Дигитално Печатење Позадина Гроздобер Стариот
  • Неодамнешно

1.5X2.2M Тенка Винил фотографија позадина Прилагодите Новороденчињата Студио Позадина Дигитално Печатење Позадина Гроздобер Стариот

902.40 DEN 668.00

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол

1.5X2.2M Тенка Винил Фотографија Позадина Прилагодите Новороденчињата Дигитално Печатење Гроздобер Стариот Ѕид Фото Позадина
  • Неодамнешно

1.5X2.2M Тенка Винил Фотографија Позадина Прилагодите Новороденчињата Дигитално Печатење Гроздобер Стариот Ѕид Фото Позадина

1104.00 DEN 817.00

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол

NeoBack Тенка винил крпа Ново Родено Бебе Фотографија Позадина деца деца backdrops Печатење со Фото Студио потекло P1662
  • Неодамнешно

NeoBack Тенка винил крпа Ново Родено Бебе Фотографија Позадина деца деца backdrops Печатење со Фото Студио потекло P1662

623.52 DEN 411.00

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Allenjoy Позадина фотографија винил позадина Шема повторување на блек метал за фото снимањето фотографска камера
  • Неодамнешно

Allenjoy Позадина фотографија винил позадина Шема повторување на блек метал за фото снимањето фотографска камера

666.72 DEN 427.00

Тоа е префериран избор за фотографи Обично треба да се испрати на сад 1220 работни дена П : Колку долго ќе ч

Allenjoy Фото Позадина фотографија позадина Конкуренција стадион осветлување ентузијазам новороденче фотографска слика за студио
  • Неодамнешно

Allenjoy Фото Позадина фотографија позадина Конкуренција стадион осветлување ентузијазам новороденче фотографска слика за студио

666.72 DEN 460.00

Додавање на врвот / дното џеб или дупка 2 Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовн

MEHOFOTO Простор Ѕвезда Винил Фотографија Позадина За Новороденче Навечер Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото студио
  • Неодамнешно

MEHOFOTO Простор Ѕвезда Винил Фотографија Позадина За Новороденче Навечер Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото студио

1008.00 DEN 806.00

Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата.Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономична