MEHOFOTO Завеса Винил Фотографија Позадина Дрво Кат Нов Материјал Полиестер Backdrops за Деца фото студио реквизити S1598

MEHOFOTO Завеса Винил Фотографија Позадина Дрво Кат Нов Материјал Полиестер Backdrops за Деца фото студио реквизити S1598

DEN 408.00
-15 %
DEN 480.00

Количина на стоки


Вистински Позадина :
Вистински Пука :
Вид Забелешка : За форма и стил;Ние ќе се произведе позадина со стандардна форма и стил,според сликата облик, со ниво и вертикална.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM.
Максимална лесна ширина на 300cm
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјали : Најлон Оксфорд Ткаенина
Пакет Големина : 25cm x 35cm x 6cm (9.36 во)
Материјал Тежина : 150 G/МЕТРИ. Ве молиме контактирајте со нас.
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам. Тоа е префериран избор за фотографи. Вашата цел вкупниот не вклучуваат било царинските надоместоци или давачки.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно. 100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Логото големина - мин. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред.Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардниот стил.Ако не може да го прифати присуството на мало боја разлика, ве молиме да се разгледа купување.
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Споделување нашата продавница да се Facebook или Vk, екранот ни даде имаат 5%од
Материјал : Полиестер(Фланелен Боксери) Ткаенини
Полиестер е дебела, непроѕирни ,може да се мијат,без споеви,нема да избледи
Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. • Вистинската големина со мин.Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас.
Прилагодено : Ние, исто така имаат 10 X10ft,8 X10ft,7 X10ft, 20x10ft,10 X15ft позадина за оваа точка, Ако имате одредени големината потреби,било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Како да се отстрани набори, може да се мие или висат-up или железо backface за отстранување на набори, набори се лесно да се отстранат. Редоследот не вклучува позадина заграда,Ако ви треба позадина стојат,ве молиме контактирајте со нас.Ако нема посебни барања во ред и поредок. 6" високи (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Банер со големина паѓа помеѓу големини - цел на следната големина во сад(по печатење, ќе се намали на вашиот сопствен големина) Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
Топла Продажба :
. Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани , Попуст : Додадете продавница за омилена продавница,екранот ни даде имаат 5%попуст.
Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express.
Тие се protable да се земе на локација
Ако позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 24-48hour,железо на задната страна од објектот,измијте ги со рака,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
За : свадба, возрасни, новороденче,бременост,деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.
Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.


Други карактеристики

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Број На Модел На:
S-1598
Материјал:
Винил
Стил:
Деца
користат за:
Фото Студио
Тема:
Внатрешни Работи Позадина
се применуваат:
Децата позадина,бременост позадина
Стил:
Свадба Позадина, Новородените позадина
клучен збор:
Фотографија позадина backdroud
кориснички:
камерата на сликање големина на слика додадете џеб
Винил Материјал:
може да се пеглааттенки повторна употреба
Новиот Материјал Полиестер:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,мазни
материјал оксфорд:
може да се пеглаатможе да се мијатНема навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamlessno splicing

Најдобри понуди

Фотографија Позадина Милениче Новороденче Фото Ничија Страна Ѕид Декорација Роденденски Подарок Пурпурна маслото XT-5749
  • Неодамнешно

Фотографија Позадина Милениче Новороденче Фото Ничија Страна Ѕид Декорација Роденденски Подарок Пурпурна маслото XT-5749

720.00 DEN 468.00

2 видови материјалиУметноста Ткаенина (Стандардно )(парична казна плетење,мека,0,3 mm дебелина ,мала тежин

Лесна Винил Фотографија Позадина Фудбалски Стадион Светското Првенство Пресметано Печатени Деца Backdrops за Фото Студио јас
  • Неодамнешно

Лесна Винил Фотографија Позадина Фудбалски Стадион Светското Првенство Пресметано Печатени Деца Backdrops за Фото Студио јас

590.40 DEN 413.00

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

Цртан филм Табла Винил Фотографија Позадина За Бебе Кат Нов Материјал Полиестер Backdrops за Деца фото студио S1467
  • Неодамнешно

Цртан филм Табла Винил Фотографија Позадина За Бебе Кат Нов Материјал Полиестер Backdrops за Деца фото студио S1467

480.00 DEN 408.00

Како да се отстрани набори, може да се мие или висатup или железо backface за отстранување на набори, набори с

6x10ft Лесна Винил крпа и Не навремено Перат Оксфорд Ткаенина Фотографија Backdrops Компјутер Печатење Позадина S-1438
  • Неодамнешно

6x10ft Лесна Винил крпа и Не навремено Перат Оксфорд Ткаенина Фотографија Backdrops Компјутер Печатење Позадина S-1438

720.00 DEN 533.00

Профил на производот : Материјал : винил и Оксфорд ткаенинатип : дигитално печатењеКарактеристики : Тено

КЕЈТ 5x7ft Денот на Вљубените Позадина Фотографија Позадина Романтични Цвеќе Ѕид Backdrops Розова и Бела Цвет Свадба Позадина
  • Неодамнешно

КЕЈТ 5x7ft Денот на Вљубените Позадина Фотографија Позадина Романтични Цвеќе Ѕид Backdrops Розова и Бела Цвет Свадба Позадина

DEN 1559.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Децата Фотографија Позадина Обичај Винил Денот на Вљубените Позадина Новороденче Backdrops за Фото Студио Брза Испорака F-2841
  • Неодамнешно

Децата Фотографија Позадина Обичај Винил Денот на Вљубените Позадина Новороденче Backdrops за Фото Студио Брза Испорака F-2841

671.04 DEN 497.00

Материјал : Мат Оксфорд ТкаенинаМатеријал Тежина : 160 G / МЕТРИ.тип : Топлина трансфер печатењеКарактерис

Allenjoy фотографија позадина Балон Bunny Поздрав Роденден Детето нова позадина photocall прилагодите фото флорални позадина
  • Неодамнешно

Allenjoy фотографија позадина Балон Bunny Поздрав Роденден Детето нова позадина photocall прилагодите фото флорални позадина

666.72 DEN 520.00

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во маши

Allenjoy Божиќ позадина елка подароци elk играчка светилка дрвена табла позадина за фото позадина винил фондови
  • Неодамнешно

Allenjoy Божиќ позадина елка подароци elk играчка светилка дрвена табла позадина за фото позадина винил фондови

1151.52 DEN 794.00

Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио П : Како да го отстранит