Allenjoy винил фотографија позадина Божиќ топката светлина blur децата Позадина за фото пука ткаенина

Allenjoy винил фотографија позадина Божиќ топката светлина blur децата Позадина за фото пука ткаенина

DEN 460.00
-31 %
DEN 666.72

Количина на стоки

Allenjoy винил фотографија позадина Божиќ топката светлина blur децата Позадина за фото пука ткаенина
Напомена : Производот без заграда или реквизити.
Тенка винил материјал големина спецификација :
1)Тенки винил материјал кој најмногу ќе одговара на големината(дојде во едно парче,без споеви)
2) Тенки винил материјал големи Димензии(дојде во 2-4 парчиња,се чини помеѓу различни парчиња)
Голема големина тенка винил позадина дојде во 2-4 парчиња,само како оваа слика покажува ↑ Ние се користат двојно двострано лента спојување нив,кога ќе го добиете производот,можете директно да ги користите. За Цвест површина : големи димензии(мин должина>6ft(180cm)). Таму ќе има отклонување помеѓу различни парчиња. Но, најважно е : За најмногу backdrops,жица ќе не влијаат на ефектот, можете да го користите светла за да се направи позадина повеќе реалноста. Ако одлучите да се купи потемни и шарени backdrops,жица ќе биде unseened. (Многу важно!)Тенка Винил Материјал Валани спакувани позадина продажбата политика :
Ако изберете валани спакувани тенка винил големина мин должина >150cm. Ние треба укината еднаш или повеќе за да се намали производ големина за да се совпадне со пакетот граница. Ако сакате да ни валани спакувани директно,без било укината,треба да плаќаат екстра превозот цена! Напомена : За некои земји,Навива спакувани може да предизвика тарифи. Сите производи цената не се вклучени било тарифи или давачки. Откако тарифи се случи,купувачот (вас) треба да носат со себе. Материјал споредување :


Други карактеристики

Големина (мм):
Број На Модел На:
yanyang-0601
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
Бесплатни дизајн, додадете текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Стандардно тенка винил
feature1:
Треба крои над 180cm
feature2:
Не се мијат
Feature3:
Намалување на браздата од пеглање
Печатени Начин :
Дигитални Печатена страна се насликани потекло
Карактер:
Новороденче возрасни
Контактирајте со нас:
Кејт#globalego.cn

Најдобри понуди

Allenjoy винил фотографски позадина Есенски лисја убави сон шума природата позадина photocall професионални прилагодите
  • Неодамнешно

Allenjoy винил фотографски позадина Есенски лисја убави сон шума природата позадина photocall професионални прилагодите

666.72 DEN 460.00

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во маши

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Винил Сини Срцето Позадина Денот на Вљубените Backdrops Фото Позадина Фотографија Студио
  • Неодамнешно

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Винил Сини Срцето Позадина Денот на Вљубените Backdrops Фото Позадина Фотографија Студио

287.52 DEN 230.00

Ние го задржуваме сите права за собирање на дополнителни превозот на товар Превозот време зависи од ваш

КЕЈТ 5x7ft Денот на Вљубените Позадина Фотографија Позадина Романтични Цвеќе Ѕид Backdrops Розова и Бела Цвет Свадба Позадина
  • Неодамнешно

КЕЈТ 5x7ft Денот на Вљубените Позадина Фотографија Позадина Романтични Цвеќе Ѕид Backdrops Розова и Бела Цвет Свадба Позадина

DEN 1559.52

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

MEHOFOTO Нов Материјал Полиестер Фотографија Позадина За Свадба Сино Небо Винил Позадина За Деца Фото Студио 624
  • Неодамнешно

MEHOFOTO Нов Материјал Полиестер Фотографија Позадина За Свадба Сино Небо Винил Позадина За Деца Фото Студио 624

1008.00 DEN 806.00

100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Логото големина мин.Тип : Топлин

1.5X2.2M Тенка Винил фотографија позадина Прилагодите Новороденчињата Студио Позадина Дигитално Печатење Позадина Гроздобер Стариот
  • Неодамнешно

1.5X2.2M Тенка Винил фотографија позадина Прилагодите Новороденчињата Студио Позадина Дигитално Печатење Позадина Гроздобер Стариот

902.40 DEN 668.00

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

Laeacco Темен Камен Ѕид Од Тули Плоштадот Кат Сцена Фотографија Потекло Винил Сопствен Фотографски Backdrops За Фото Студио
  • Неодамнешно

Laeacco Темен Камен Ѕид Од Тули Плоштадот Кат Сцена Фотографија Потекло Винил Сопствен Фотографски Backdrops За Фото Студио

DEN 431.52

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

1.5X2.2M Тенка Винил Фотографија Позадина Прилагодите Новороденчињата Дигитално Печатење Гроздобер Стариот Ѕид Фото Позадина
  • Неодамнешно

1.5X2.2M Тенка Винил Фотографија Позадина Прилагодите Новороденчињата Дигитално Печатење Гроздобер Стариот Ѕид Фото Позадина

1104.00 DEN 817.00

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол