Сопствени 3D мир резби во дрво позадина mural Медитеранот европски град поглед море заливот брод тв троседот во спалната соба дневна соба кафе бар

Сопствени 3D мир резби во дрво позадина mural Медитеранот европски град поглед море заливот брод тв троседот во спалната соба

DEN 1007.52

Количина на стоки


1 Единица = 1 Квадратен Метар = 10.76 квадратни метри
Ние ви препорачуваме да редоследот според вашиот вистински ѕид големина. Бидете внимателни да нарачате 1 единица која е 1 метар квадратен само, како што тоа е многу мали димензии.
Сопствени 3 D мир резби во дрво позадина mural Медитеранот европски град поглед море заливот брод тв троседот во спалната соба дневна соба кафе бар
Материјал : Висок квалитет крпа mural без лепак
Го прилагодите според вашиот ѕид големина :
1. Мерка вашиот ѕид димензии : Ширина * Висина = Метар Квадратен / Квадратни Метри
2. Одберете точната количина = погоре мерат квадратен метар / квадратни метри
на пр. Width = 2.8 m / Висина = 1.7 m
2.8 m * 1.7 m = 4.76 m 2 заокружување да 5m 2 .
Ќе треба да се цел количество 5.
Не ни даде ширина и висина на вашиот ѕид, така што ќе може да печати на mural на точни димензии според вашиот ѕид големина.
Answer : ___________________________ Note : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. (Лепак, не е дозволено да брод преку international express услуга.) Боја на ѕвонење може да се разликува поради следи осветлување или осветлување во просторијата. Подолу производ демонстрација е за повикување само. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на една или на двете страни, но тоа нема да влијае на севкупниот во потрага по лепење на ѕидот.
Пратката & Услови Обично пратката ќе се организира во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира како транзит време варира. Нормално транзит време може да биде :
САД : 7-23 работни дена
О : 7-23 работни дена
Европа : 7-25 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Русија : 30-90 работни дена Има понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Данок : Ние не сме одговорни за царински давачки. Секој увоз на даноци или пријави се на купувачот одговорност.
Важна забелешка : ве Молиме бидете сигурни да се зголеми двојно проверете го вашето целосно име и презиме и адреса пред завршувањето на вашата исплата. Русија клиенти, ве молиме да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи име, средно име и презиме. Бразил клиенти, ве молиме да се напомене дека ПРОЗОРЦИ времето за испорака е до 20 дена. Ве молиме, напишете ја вашата CPF lipan во вашата нарачка. Саудиска Арабија клиенти, ве молиме да ни остават копија од лична карта. Германски клиенти ве молиме дај ни вашиот EORI број ако сакате да брод преку "Федекс".
Контакт со нас на : Пратката штета или транспортни оштетувања мора да бидат пријавени во рок од 3 работни дена од денот на пратката предадена. Се чувствуваат слободни да контакт кога имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори побрзо.
Враќање : Во случај да сте го добиле на неисправни или погрешно објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за наплата или замена за нова. Објектот мора да се врати во неговата оригинална неискористени состојба, и мора да биде во оригинална амбалажа. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Повратни информации : Ние зависи од задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе високо го цениме ќе контактирајте со нас пред да замине повратна информација, ако не се задоволи со предметот или на шопинг искуство. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се реши ова прашање.


Други карактеристики

Димензии:
Квадратен Метар
Функција:
Мувла-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ
Шема:
Персоналните Прилагодување
Бренд Име:
Ангел Град
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа

Најдобри понуди

позадина за бања обичај de papel parede 3d europeu позадина Ротирање на скалите за да ја топката 3d позадина дневна соба
 • Неодамнешно

позадина за бања обичај de papel parede 3d europeu позадина Ротирање на скалите за да ја топката 3d позадина дневна соба

1391.52 DEN 709.00

Производи име : стереоскопски 3d позадина , 3d тапети за ѕидови , 3d позадина дневна соба , налепница позадин

Beibehang Модерна обичен шарени nonwoven ткаенина позадина луксузен дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина позадина de papel
 • Неодамнешно

Beibehang Модерна обичен шарени nonwoven ткаенина позадина луксузен дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина позадина de papel

2208.00 DEN 1656.00

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Wallpaper стереоскопски 3d Jade peony олеснување 3d позадина во ЖИВО позадина позадина дневната соба троседот позадина mural
 • Неодамнешно

Wallpaper стереоскопски 3d Jade peony олеснување 3d позадина во ЖИВО позадина позадина дневната соба троседот позадина mural

1440.00 DEN 778.00

Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!производ : 3d mural слики 3d позадина 3d ѕид хартија 3d позади

Висок Квалитет на 3D Calla Пеперутка Вода Одраз Свила Позадина Хотел Вила Дневна Соба ТВ Троседот Позадина Mural Луксузни Ѕид
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на 3D Calla Пеперутка Вода Одраз Свила Позадина Хотел Вила Дневна Соба ТВ Троседот Позадина Mural Луксузни Ѕид

866.40 DEN 563.00

Обичај Mural ПозадинаМодел : MU2244 Големина : Прилагодено големина (Кажете ни Ширина & Висина) Цена : $ / метар

60cm*5 sliver злато хартија Задебелена кабинет алуминиумска фолија налепници калај фолија, кујна масло налепници водоотпорен
 • Неодамнешно

60cm*5 sliver злато хартија Задебелена кабинет алуминиумска фолија налепници калај фолија, кујна масло налепници водоотпорен

1344.00 DEN 1183.00

метарМатеријал : Алуминиум ФолијаДимензии : ширина=61cm=24inch ,должина=5m=500cm=197inchУпотреба : кујна, Фиока кабин

beibehang 3d тротоарите сина воден цвет 3d позадина плочки на подот три-димензионална слика за позадина ѕид de papel parede
 • Неодамнешно

beibehang 3d тротоарите сина воден цвет 3d позадина плочки на подот три-димензионална слика за позадина ѕид de papel parede

1488.00 DEN 893.00

Купувачот мора да ги прочитате : кат mural позадина цена : $ / метар квадратен Не $ / ролни.1m2= 1pcs 2m2=2 парчиња..

Европската дома декор mural позадина не-плетени материјали дневна соба публикации книга полица слика библиотека mural позадина
 • Неодамнешно

Европската дома декор mural позадина не-плетени материјали дневна соба публикации книга полица слика библиотека mural позадина

1920.00 DEN 1037.00

Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!производ : 3d mural слики 3d позадина 3d ѕид хартија 3d позади

Beibehang Медитеранот Ретро Носталгични Имитација Дрвена Позадина Спалната соба Вертикална Шарени во ЖИВО Позадина ѕид 3d Позадина
 • Неодамнешно

Beibehang Медитеранот Ретро Носталгични Имитација Дрвена Позадина Спалната соба Вертикална Шарени во ЖИВО Позадина ѕид 3d Позадина

1824.00 DEN 1459.00

Материјал : ПВЦ Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метри) Кори

beibehang de papel parede 3d Сопствена позадина, да го висока дефиниција ретро шминка инструментално, позадина ѕид фото позадина
 • Неодамнешно

beibehang de papel parede 3d Сопствена позадина, да го висока дефиниција ретро шминка инструментално, позадина ѕид фото позадина

1296.00 DEN 739.00

Ширина и висина Број на нарачка, напишете ја вашата големина информации 4 : Испратите вашето барање...

beibehang HD 3D Европската Капела Злато Сино Небо Бел Облак Таванот Големи Сопствени Mural Неткаени Зелена Позадина
 • Неодамнешно

beibehang HD 3D Европската Капела Злато Сино Небо Бел Облак Таванот Големи Сопствени Mural Неткаени Зелена Позадина

1440.00 DEN 734.00

Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот .53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и од

beibehang Експлозивни Камче Позадина Култура Камен Стерео Ѕид хартија Дневна Соба Ресторан, Бар ПВЦ de papel parede позадина
 • Неодамнешно

beibehang Експлозивни Камче Позадина Култура Камен Стерео Ѕид хартија Дневна Соба Ресторан, Бар ПВЦ de papel parede позадина

2064.00 DEN 1672.00

Материјал : ПВЦМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни ме

beibehang Големи сопствена позадина 3D диносаурус декоративни сликарство во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба ѕид декорација
 • Неодамнешно

beibehang Големи сопствена позадина 3D диносаурус декоративни сликарство во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба ѕид декорација

1248.00 DEN 711.00

Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купу

beibehang Ретро модата мапи, заштита на животната средина nonwoven позадина дневна соба студија бербер ТВ позадина ѕид хартија
 • Неодамнешно

beibehang Ретро модата мапи, заштита на животната средина nonwoven позадина дневна соба студија бербер ТВ позадина ѕид хартија

2577.60 DEN 1624.00

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

Beibehang Сопствена позадина дома соба декорација олеснување цвет во ЖИВО позадина 3D позадина фото 3d позадина de papel parede
 • Неодамнешно

Beibehang Сопствена позадина дома соба декорација олеснување цвет во ЖИВО позадина 3D позадина фото 3d позадина de papel parede

1008.00 DEN 726.00

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет