beibehang de papel parede Nonwoven шарени 3d позадина зелена цртан филм симпатична момче девојка принцеза личност спалната соба позадина

beibehang de papel parede Nonwoven шарени 3d позадина зелена цртан филм симпатична момче девојка принцеза личност спалната соба

DEN 1875.00
-37 %
DEN 2976.00

Количина на стоки


Материјал : Не-плетени
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
боја : како на сликата
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
↓↓↓ 7181 метри бела
↓↓↓ 7183 светло сина
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување

Информации за производот логото


Други карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
Долго
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Стил:
Класичен

Најдобри понуди

Обичај цветни тапети,Флорални,3D ретро фото мурали за дневна соба, спална соба, кујна позадина ѕид водоотпорен винил тапет
 • Неодамнешно

Обичај цветни тапети,Флорални,3D ретро фото мурали за дневна соба, спална соба, кујна позадина ѕид водоотпорен винил тапет

DEN 1200.00

Обичај цветни тапети,Флорални,3 D ретро фото мурали за дневна соба, спална соба, кујна позадина ѕид водоо

Бесплатен превозот сопствени 3D големи mural спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадината на пејзажот сликарство ресторан
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот сопствени 3D големи mural спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадината на пејзажот сликарство ресторан

DEN 1440.00

Оваа позадина треба да бидат прилагодени Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширин

Природните предели позадина,Шарени океан плажа изгрејсонце,3D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ресторан ѕид винил
 • Неодамнешно

Природните предели позадина,Шарени океан плажа изгрејсонце,3D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ресторан ѕид винил

DEN 1440.00

Природните предели позадина,Шарени океан плажа изгрејсонце,3 D фотографија mural за дневна соба и спалната

beibehang 3d позадина Обичај Исклучителна национален стил боја резба сликарство ТВ ѕид декорација paintingpapel де parede 3d
 • Неодамнешно

beibehang 3d позадина Обичај Исклучителна национален стил боја резба сликарство ТВ ѕид декорација paintingpapel де parede 3d

1296.00 DEN 739.00

Има големина на информации ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина?

beibehang Задебелување ретро носталгија тули, плочки едноставна три-димензионални de papel parede позадина инженеринг тули позадина
 • Неодамнешно

beibehang Задебелување ретро носталгија тули, плочки едноставна три-димензионални de papel parede позадина инженеринг тули позадина

1866.24 DEN 1381.00

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

beibehang Ретро модата мапи, заштита на животната средина nonwoven позадина дневна соба студија бербер ТВ позадина ѕид хартија
 • Неодамнешно

beibehang Ретро модата мапи, заштита на животната средина nonwoven позадина дневна соба студија бербер ТВ позадина ѕид хартија

2577.60 DEN 1624.00

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

Модерната Мода Рака-насликани Графити Фудбал Позадина Обичај Mural Не-плетени Внатрешни ѕидови Декорација Уметност Ѕидното Сликарство
 • Неодамнешно

Модерната Мода Рака-насликани Графити Фудбал Позадина Обичај Mural Не-плетени Внатрешни ѕидови Декорација Уметност Ѕидното Сликарство

795.84 DEN 462.00

Обичај Mural Позадина4 Материјал достапни : полиестер, Водоотпорен нафта платно / 3 D Олеснување / Кожа шем

Обичај цветни тапети,Пролет Цвет,3D фотографијата за дневна соба, спална соба, кујна ресторан позадина ѕид водоотпорен позадина
 • Неодамнешно

Обичај цветни тапети,Пролет Цвет,3D фотографијата за дневна соба, спална соба, кујна ресторан позадина ѕид водоотпорен позадина

DEN 1200.00

Обичај цветни тапети,Пролет Цвет,3 D фотографијата за дневна соба, спална соба, кујна ресторан позадина ѕ

beibehang Тули Позадина Хотел Облека Продавница Кафуле, Ресторан, Хотел Позадина Личност 3d Дневна Соба Позадина Ѕид хартија
 • Неодамнешно

beibehang Тули Позадина Хотел Облека Продавница Кафуле, Ресторан, Хотел Позадина Личност 3d Дневна Соба Позадина Ѕид хартија

2010.24 DEN 1467.00

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни ме

Beibehang Модерна обичен шарени nonwoven ткаенина позадина луксузен дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина позадина de papel
 • Неодамнешно

Beibehang Модерна обичен шарени nonwoven ткаенина позадина луксузен дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина позадина de papel

2208.00 DEN 1656.00

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

beibehang Убава реката камен чеша патот тоалети бања 3d кат обичај големи фреско пвц дебели за да го залепите de papel parede
 • Неодамнешно

beibehang Убава реката камен чеша патот тоалети бања 3d кат обичај големи фреско пвц дебели за да го залепите de papel parede

1680.00 DEN 890.00

Купувачот мора да ги прочитате : Тротоарите цена : $ / метар квадратен Тоа не е една ролна.1 квадратен мет

Плажа позадина,Плажа кревет со сонцето,природни предели фото mural за дневна соба и спалната соба продавница ѕид водоотпорен
 • Неодамнешно

Плажа позадина,Плажа кревет со сонцето,природни предели фото mural за дневна соба и спалната соба продавница ѕид водоотпорен

1435.20 DEN 1435.00

Плажа позадина,Плажа кревет со сонцето,природни предели фото mural за дневна соба и спалната соба продавн

60cm*5 sliver злато хартија Задебелена кабинет алуминиумска фолија налепници калај фолија, кујна масло налепници водоотпорен
 • Неодамнешно

60cm*5 sliver злато хартија Задебелена кабинет алуминиумска фолија налепници калај фолија, кујна масло налепници водоотпорен

1344.00 DEN 1183.00

метарМатеријал : Алуминиум ФолијаДимензии : ширина=61cm=24inch ,должина=5m=500cm=197inchУпотреба : кујна, Фиока кабин

beibehang Луксузни злато цвет накит Обичај Модерен Минималистички Mural Фото Позадина Ѕид Mural Уметност Ѕид Хартија Спална соба
 • Неодамнешно

beibehang Луксузни злато цвет накит Обичај Модерен Минималистички Mural Фото Позадина Ѕид Mural Уметност Ѕид Хартија Спална соба

1440.00 DEN 734.00

Не ѕидот налепници Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто постав

Обичај пејзаж позадина,3D Двојно Водопад позадина за дневна соба, спална соба, кујна ѕид водоотпорен ПВЦ de papel parede
 • Неодамнешно

Обичај пејзаж позадина,3D Двојно Водопад позадина за дневна соба, спална соба, кујна ѕид водоотпорен ПВЦ de papel parede

DEN 1200.00

Оваа позадина треба да бидат прилагодени Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширин