4 видови на ПП/ABS/PE/ПВЦ материјал пластични заварување род автомобил/цевка/пластична фолија заварување на сива/бело/црна/беж 20pcs

4 видови на ПП/ABS/PE/ПВЦ материјал пластични заварување род автомобил/цевка/пластична фолија заварување на сива/бело/црна/беж

DEN 379.20

Количина на стоки


ЈП Пластични Electrode е воведен :
ЈП Electrode (ЈП) : главно се користи ЈП суровина по висока температура, топење, истиснување и го направи на лента материјал, неговата површина е висока осветленост, боја униформност; киселина и алкално отпорност, отпорност на корозија, нетоксични; се користат главно за ЈП Лист метал за заварување, резервоар за производство, цевки за производство, заварување пластични садови и е потребно пластична лента производи.0 mm
Според обликот на : твин
Поделено со должина : 50cm/ root ABS употреба :
ABS смола најголемите апликација полиња се автомобили, електронски апарати и градежни материјали. Неговата боја е восок бел или бел.5*50*500mm 5 КОМПЈУТЕРИ
PP црна пластика прачка за заварување 2.


Други карактеристики

Должина:
50cm
Материјал:
PVC/PE/PP/ABS

Најдобри понуди

Нови 10pcs 3.2 мм*230mm Чисто Сребро Алуминиум Ниска Температура Заварување Лемење Род Mayitr Алуминиумски Прачки За Поправка
  • Неодамнешно

Нови 10pcs 3.2 мм*230mm Чисто Сребро Алуминиум Ниска Температура Заварување Лемење Род Mayitr Алуминиумски Прачки За Поправка

150.24 DEN 90.00

BI0004034Спецификација : Бренд новиМатеријал : АлуминиумБоја : сребренаДолжина : околу 230mmДијаметар : прибл 3.

Бесплатен превозот 30 КОМПЈУТЕРИ сива ПВЦ Пластични прачки за заварување/ПВЦ заварчик прачка за пластична заварчик пиштол/топол
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 30 КОМПЈУТЕРИ сива ПВЦ Пластични прачки за заварување/ПВЦ заварчик прачка за пластична заварчик пиштол/топол

DEN 720.00

Добри самоподмачкување, исто како PTFE, подобро од челик и месинг приложен подмачкување на нафта.Други со

Бесплатен превозот 15pcs пластични заварување род ПВЦ пластични кат заварување род автомобилот браник пластични заварување сиво
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 15pcs пластични заварување род ПВЦ пластични кат заварување род автомобилот браник пластични заварување сиво

DEN 278.40

5211478957240950 Наслов каталог 1 САД $ 8.90 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче ме

Бесплатен превозот 12pcs пластични заварување род PP/PE пластичен кат заварување род автомобилот браник пластични заварување
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 12pcs пластични заварување род PP/PE пластичен кат заварување род автомобилот браник пластични заварување

DEN 278.40

PP (полипропилен) : Висока цврстина, висока цврстина и висока сила, но јазот влијание цврстина...

10meter/многу 0.1*6mm Чиста Никел Плоча Рака Лента Листови 99.96% за батеријата место заварување машина Заварчик Опрема DasYida
  • Неодамнешно

10meter/многу 0.1*6mm Чиста Никел Плоча Рака Лента Листови 99.96% за батеријата место заварување машина Заварчик Опрема DasYida

DEN 758.40

10 метар / многу 0.1*6mm Чиста Никел Плоча Рака Лента Листови 99.96% за батеријата место заварување машина Зава

80mm Силикони притиснете ролери за топол воздух заварувач,топол воздушен пиштол,топлина пиштоли добар квалитет!
  • Неодамнешно

80mm Силикони притиснете ролери за топол воздух заварувач,топол воздушен пиштол,топлина пиштоли добар квалитет!

960.00 DEN 883.00

Пакет Содржинаеден компјутери 80mm Силикони притиснете ролери за топол воздух заварувачиПовратни инфор

10pcs 230mm Должина Алуминиумски Прачки за Заварување 3.2 мм Дијаметар Ниска Температура Лемење Прачка За Поправка Алатки Додатоци
  • Неодамнешно

10pcs 230mm Должина Алуминиумски Прачки за Заварување 3.2 мм Дијаметар Ниска Температура Лемење Прачка За Поправка Алатки Додатоци

152.16 DEN 91.00

BI0004034Спецификација : Бренд новиМатеријал : АлуминиумБоја : сребренаДолжина : околу 230mmДијаметар : прибл...