Нови 12 LED Шарени Светлина Ултразвучно Магла Создателот Fogger Прочисти Водата Фонтана Езерцето

Нови 12 LED Шарени Светлина Ултразвучно Магла Создателот Fogger Прочисти Водата Фонтана Езерцето

DEN 319.20

Количина на стоки


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на 12 Шарени Led диоди Ултразвучно Магла Создателот Fogger Чешма Езерцето Atomizer Воздух Овлажнител. Школка во боја : како што е прикажано на слики. Материјал : трајни тврда пластика. Кабел должина : околу 120cm. Нема топлина или хемикалии кои се користат. Додадете зачудувачки слаб ефект на вашиот езерце или резервоарот за вода за да го филтрирате лош мирис со електро и ултразвучно технологија. Доаѓаат со 12 шарени LED светла за употреба. Лесно да се работи, подолг сервисен живот, само-заштита. Идеален за внатрешна или надворешна фонтани, вода функција, домашен и канцелариски употреба. Спецификации Моќ : за 19 W. Напојување : 24 V DC, 1000m A (не се вклучени). Работна фреквенција : околу 1700 plusmn;50 KHz. Atomizing филм дијаметар : за 16mm. Atomization amout : повеќе од или еднаква на 3000 ML на час. Најдобро ниво на водата : за 5-6cm (доаѓаат со нивото на водата сензор). Спреј главата големина (D*H) : за 47mm * 27mm. LED светла : 12 * Шарени LED Пакет Вклучувајќи 1 * 12 Шарени Led диоди Ултразвучно Магла Создателот Fogger Чешма Езерцето Atomizer Воздух Овлажнител


Други карактеристики

Стил:
Пастирски
Бренд Име:
MEISILAIDENG
Тема:
Цвет
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди

Aqumotic Уметност Карактер Ѕид Декорација Индустриски Стил Маратон Неограничена Власт Скулптури Рачно Фитнес Момче 3 D Ѕид Налепница
 • Неодамнешно

Aqumotic Уметност Карактер Ѕид Декорација Индустриски Стил Маратон Неограничена Власт Скулптури Рачно Фитнес Момче 3 D Ѕид Налепница

2107.20 DEN 2107.00

Aqumotic Уметност Карактер Ѕид Декорација Индустриски Стил Маратон Неограничена Власт Скулптури Рачно Фит

Кинески цврсто дрво Партиција модерен минималистички спалната соба дневна соба ѕид панели мода едноставна шупливи виткање виси
 • Неодамнешно

Кинески цврсто дрво Партиција модерен минималистички спалната соба дневна соба ѕид панели мода едноставна шупливи виткање виси

2603.04 DEN 1614.00

Кинески цврсто дрво Партиција модерен минималистички спалната соба дневна соба ѕид панели мода едност

Црна рачно изработени Сон Catcher Со Пердуви Ѕид Виси Декорација Пердув Muzhu Карики пердув+Вистинска Кожа Dreamcatcher
 • Неодамнешно

Црна рачно изработени Сон Catcher Со Пердуви Ѕид Виси Декорација Пердув Muzhu Карики пердув+Вистинска Кожа Dreamcatcher

199.20 DEN 151.00

Црна Рачно Изработени Сон Catcher Ѕид Виси ДекорацијаНовата Црна Рачно Изработени Сон Catcher Со Пердуви Ѕид В

12pcs/пакет 8см*7cm Стакло Windchime со differnt сликарство Врвот Популарни Пријател Подарок WindChime Убава Виси Дома Декоративни
 • Неодамнешно

12pcs/пакет 8см*7cm Стакло Windchime со differnt сликарство Врвот Популарни Пријател Подарок WindChime Убава Виси Дома Декоративни

DEN 1440.00

Виси Стакло Windchime* Транспарентен Стакло Материјал со различна боја сликарство* Димензии : дијаметар = 8 с

Европски стил на античките мурали ѕид декорација ѕид Ангел Американски цвет вазни кошница виси ѕид на дневната соба
 • Неодамнешно

Европски стил на античките мурали ѕид декорација ѕид Ангел Американски цвет вазни кошница виси ѕид на дневната соба

2016.00 DEN 1613.00

Еден Ангел (средината на ѕидот виси flowerpot цвет е златна о)Ангел големина 22x23cm, со цвет големина од околу 40c

голема големина Европската 3D смола ангел на ѕидот виси Дома бар Мебел луѓе убавина девојка занает во ЖИВО позадина ѕид декорација
 • Неодамнешно

голема големина Европската 3D смола ангел на ѕидот виси Дома бар Мебел луѓе убавина девојка занает во ЖИВО позадина ѕид декорација

DEN 9024.00

Големината се мери со рака, па така не е 23cm големина грешка.Ако ви треба друг ѕид hangings, ве молиме кликнете

Правец на Chimes & Виси Украси Пастирски Шарени дрвени монистра Dreamcatcher рачно изработени занаетчиски украси Брус декорација
 • Неодамнешно

Правец на Chimes & Виси Украси Пастирски Шарени дрвени монистра Dreamcatcher рачно изработени занаетчиски украси Брус декорација

DEN 556.80

Правец на Chimes & Виси Украси Пастирски Шарени дрвени монистра Dreamcatcher рачно изработени занаетчиски украс

Бесплатен Превозот! 3pcs/многу Креативни Пастирски Стил Дрвена Врата Одбор Рачно изработени Виси Знак Одбор Дома Декорација Подарок
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот! 3pcs/многу Креативни Пастирски Стил Дрвена Врата Одбор Рачно изработени Виси Знак Одбор Дома Декорација Подарок

960.00 DEN 912.00

3pcs / многу Пастирски Рачно изработени Вратата ОдборМатеријал : дрвени + метал3 дизајн на измешаниГолемин

Кинески Хороскопски Половината Ознака Будистички Озборувања Мантрата Тркала Кинески Јазол Рака Занаети Среќен и Scatheless Автомобил
 • Неодамнешно

Кинески Хороскопски Половината Ознака Будистички Озборувања Мантрата Тркала Кинески Јазол Рака Занаети Среќен и Scatheless Автомобил

364.32 DEN 346.00

Кинески Хороскопски Половината Ознака Будистички Озборувања Мантрата Тркала Кинески Јазол Рака Занае

1 - Хороскопски знак легура бел куќа тремот вратата декорација pendant туризам автомобилот занает подарок декорација Правец на
 • Неодамнешно

1 - Хороскопски знак легура бел куќа тремот вратата декорација pendant туризам автомобилот занает подарок декорација Правец на

DEN 475.20

Метал бел на Зодијакот"материјал" металПроизвод големина] производи : долго 620 mm пакување : 75 mm * 55 mm * 110 mmП

Кинески Виси соба dividers Приватни јадење Shield Пластични партиции Екран Декорација Мобилни суспензија виткање екрани
 • Неодамнешно

Кинески Виси соба dividers Приватни јадење Shield Пластични партиции Екран Декорација Мобилни суспензија виткање екрани

1674.24 DEN 1591.00

опис на производотИнструкции за инсталација : Обезбедуваат инструкции за инсталација, лесна инсталаци

Моден Виси Екран Дрво Партиција спалната соба ѕид пост влез дневна соба Дома декорација бесплатен превозот 6 компјутери/број
 • Неодамнешно

Моден Виси Екран Дрво Партиција спалната соба ѕид пост влез дневна соба Дома декорација бесплатен превозот 6 компјутери/број

2015.04 DEN 1914.00

Опис на производот : Големина : 19cm * 39cm Ширина 19cm, висина 39cm, дебелина од 4.5 мм, тежината за 0.25 кг Материјал :

Носталгични Леано Железо Kingfisher Птица Вратата Бел Метал Ѕид Уметнички Занаети Разубавувањето Додатоци за Дом и Градина Декорација
 • Неодамнешно

Носталгични Леано Железо Kingfisher Птица Вратата Бел Метал Ѕид Уметнички Занаети Разубавувањето Додатоци за Дом и Градина Декорација

3024.00 DEN 2570.00

1 Опис : Носталгични Ретро Леано Железо Двојно Птици Вратата Бел Декоративни Ѕид Уметнички Занаети Дода

цврсто дрво модерните плочки минималистички дневна соба Партиција shield влезот ѕид виси спалната соба виткање ѕид панели, украсни
 • Неодамнешно

цврсто дрво модерните плочки минималистички дневна соба Партиција shield влезот ѕид виси спалната соба виткање ѕид панели, украсни

2586.24 DEN 1811.00

опис на производотИнструкции за инсталација : Обезбедуваат инструкции за инсталација, лесна инсталаци