(За X500,X550, B2000,B3000,B2005 ПЛУС,B3000 ПЛУС,X900,X600) ЗА LIECTROUX Робот Правосмукалка, 14.4 V,2000mAh,Ni-МЗ Батеријата 1pc

(За X500,X550, B2000,B3000,B2005 ПЛУС,B3000 ПЛУС,X900,X600) ЗА LIECTROUX Робот Правосмукалка, 14.4 V,2000mAh,Ni-МЗ Батеријата

DEN 2279.00
-10 %
DEN 2531.52

Количина на стоки


Резервни делови за сите видови се во парк,за следните робот правосмукалка : D6601 A320, A325, A335, A338, В2005 ПЛУС, В3000 ПЛУС, КК8,X500,X550 итн. Ако не можете да најдете на резервни делови, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Име на производ : Батерија за Робот Кат Почиста За X500,X550, B2000,B3000,B2005 ПЛУС,B3000 ПЛУС,X900,X600 Спецификација : DC14.4 V,2000m Ah,Ni-МЗ Батерија Што е во пакет? Батеријата x 1pc Забелешка : батеријата не е одговара за За X500,X550, B2000,B3000,B2005 ПЛУС,B3000 ПЛУС,X900,X600
, ве молиме да видите на сликите на X500,X550, B2000,B3000,B2005 ПЛУС,B3000 ПЛУС,X900,X600
како што следува : X500 X550 B2000 B3000


Други карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Замена На Батерии
Број На Модел На:
За X500,X550, B2005 ПЛУС,B3000 ПЛУС

Најдобри понуди

Оригиналниот Xiaomi Roborock s50 на унодц S51 Робот Правосмукалка Резервни Делови Колекции Mopping Сува Крпа Резервоар за Вода*1
  • Неодамнешно

Оригиналниот Xiaomi Roborock s50 на унодц S51 Робот Правосмукалка Резервни Делови Колекции Mopping Сува Крпа Резервоар за Вода*1

3015.84 DEN 2232.00

Оригиналниот Xiaomi Roborock s50 на унодц S51 Робот Правосмукалка Cleaner Spare Делови Колекции Mopping Сува Крпа Резервоа

Надворешниот Дијаметар 40mm Правосмукалка ЕВА Црево + Права цевка+Кат четка и млазницата за 15L 30L Индустриска Правосмукалка
  • Неодамнешно

Надворешниот Дијаметар 40mm Правосмукалка ЕВА Црево + Права цевка+Кат четка и млазницата за 15L 30L Индустриска Правосмукалка

DEN 2361.60

комбо ЦревоНадворешниот Дијаметар 40mm Правосмукалка ЕВА Црево + Права цевка+Кат четка имлазницата за 15 L

За B6009 Оригинални Резервни Делови Пакет за Робот Правосмукалка , Вклучувајќи Страна Четка x 4pcs + HEPA Филтер x 2 парчиња
  • Неодамнешно

За B6009 Оригинални Резервни Делови Пакет за Робот Правосмукалка , Вклучувајќи Страна Четка x 4pcs + HEPA Филтер x 2 парчиња

1229.76 DEN 1045.00

За B6009 Оригинални Резервни Делови Пакет за Робот Правосмукалка , Вклучувајќи Страна Четка x 4pcs + HEPA Филте

2m Опремени со CHAOBAO индустриска правосмукалка црево фитинзи навој цевка брановидни цевка внатрешна diameter32 надворешниот
  • Неодамнешно

2m Опремени со CHAOBAO индустриска правосмукалка црево фитинзи навој цевка брановидни цевка внатрешна diameter32 надворешниот

DEN 614.40

Црево2m Опремени со CHAOBAO индустриска правосмукалка црево фитинзи навој цевка брановидни цевка внатрешн

3pcs ,Оригиналните ОЕМ Крпа Правосмукалка dustbag,повторна употреба/рециклирање Перат торба,за C-20E Правосмукалка делови
  • Неодамнешно

3pcs ,Оригиналните ОЕМ Крпа Правосмукалка dustbag,повторна употреба/рециклирање Перат торба,за C-20E Правосмукалка делови

672.00 DEN 632.00

и ние ќе го прават истото за вас Ние брод во Светот како Подарок.Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена.

2 парчиња /многу Висок Квалитет Замена Про-Моторни Перат HEPA филтер за Dyson DC19 DC20 DC21 DC29 правосмукалки Филтер 917819-0
  • Неодамнешно

2 парчиња /многу Висок Квалитет Замена Про-Моторни Перат HEPA филтер за Dyson DC19 DC20 DC21 DC29 правосмукалки Филтер 917819-0

930.72 DEN 884.00

* Сосема нов замена компатибилен лесно да се мијат предмоторни филтер* Нови HEPA филтер за вашите Dyson DC19 DC20

12pcs/многу Висок квалитет робот правосмукалка влажни четка hobot168 188 прозорец чиста четка крпа weeper Правосмукалка Делови
  • Неодамнешно

12pcs/многу Висок квалитет робот правосмукалка влажни четка hobot168 188 прозорец чиста четка крпа weeper Правосмукалка Делови

779.04 DEN 506.00

Компатибилен со : hobot168 / hobot188 прозорец чистење робот Боја : Сина / сива Забелешка : Превозот боја случаен

1 Наежвам четка +1 Флексибилни Beater Четка +4 Страна Четка за iRobot Roomba 600 700 Серија Чистење со Правосмукалка Роботи 760
  • Неодамнешно

1 Наежвам четка +1 Флексибилни Beater Четка +4 Страна Четка за iRobot Roomba 600 700 Серија Чистење со Правосмукалка Роботи 760

623.04 DEN 436.00

Опис Чисти четки одржите вашиот дом робот работењето на врв перформанси Работи подобро на длабоко тепи