1x Робот Правосмукалка Делови Пред Castor Wheel Воланот Замена за iRobot Roomba 500 600 700 780 Серија

1x Робот Правосмукалка Делови Пред Castor Wheel Воланот Замена за iRobot Roomba 500 600 700 780 Серија

DEN 582.00
-19 %
DEN 718.56

Количина на стоки


Тркала замена!
100% нов !
Објектот pakage вклучува
1 парче замена Пред Castor тркала
Објектот компатибилен со моделите :
500 600 700 780 Серија
Ако имате било какви прашања ве молиме кажете ни ,ви благодариме !


Други карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Бренд Име:
bcecynep
Број На Модел На:
Тркала за робот почиста 500 600 700
Вакуум Дел Тип:
тркала

Најдобри понуди

1 сет Робот Правосмукалка Наежвам Четка,4x HEPA Филтер,3x Страна Четка за Полнење Замена за irobot roomba 700 Серија 760 770
  • Неодамнешно

1 сет Робот Правосмукалка Наежвам Четка,4x HEPA Филтер,3x Страна Четка за Полнење Замена за irobot roomba 700 Серија 760 770

1044.96 DEN 930.00

100% сосема нов!Објектот замена вклопува модели 700 Серија,760 700 780 770Објектот pakage вклучува : 1 сет Наежвам Чет

25мм Четка Косата Страна Четка Замена Трајни производи за Робот Правосмукалка Делови Почиста четка за Botvac70E 75 80 85
  • Неодамнешно

25мм Четка Косата Страна Четка Замена Трајни производи за Робот Правосмукалка Делови Почиста четка за Botvac70E 75 80 85

DEN 234.72

Страна Четка25мм Четка Косата Страна Четка Замена Трајни производи за Робот Правосмукалка Делови Почис

За B6009 Оригинални Резервни Делови Пакет за Робот Правосмукалка , Вклучувајќи Страна Четка x 4pcs + HEPA Филтер x 2 парчиња
  • Неодамнешно

За B6009 Оригинални Резервни Делови Пакет за Робот Правосмукалка , Вклучувајќи Страна Четка x 4pcs + HEPA Филтер x 2 парчиња

1229.76 DEN 1045.00

За B6009 Оригинални Резервни Делови Пакет за Робот Правосмукалка , Вклучувајќи Страна Четка x 4pcs + HEPA Филте

(ForB6009)Резервни делови за Робот Правосмукалка, од страна на четка*6pcs+ грамада филтри*2 парчиња+v облик на централната четка*1pc
  • Неодамнешно

(ForB6009)Резервни делови за Робот Правосмукалка, од страна на четка*6pcs+ грамада филтри*2 парчиња+v облик на централната четка*1pc

1565.28 DEN 1331.00

(For B6009)Резервни делови за Робот Правосмукалка, од страна на четка*6pcs+ грамада филтри*2 парчиња+v облик на ц

бесплатен превозот 10 парчиња правосмукалка прашина торба погодни за Вистинска Бош со Правосмукалка Hoover Прашина Кеси Тип Стр
  • Неодамнешно

бесплатен превозот 10 парчиња правосмукалка прашина торба погодни за Вистинска Бош со Правосмукалка Hoover Прашина Кеси Тип Стр

DEN 735.36

Опис на производот Висококвалитетни Производи1 Висока јачина2 Добра пропустливост на воздух3...

12pcs/многу Висок квалитет робот правосмукалка влажни четка hobot168 188 прозорец чиста четка крпа weeper Правосмукалка Делови
  • Неодамнешно

12pcs/многу Висок квалитет робот правосмукалка влажни четка hobot168 188 прозорец чиста четка крпа weeper Правосмукалка Делови

779.04 DEN 506.00

Компатибилен со : hobot168 / hobot188 прозорец чистење робот Боја : Сина / сива Забелешка : Превозот боја случаен

(За A320,A325,A335,A336,A337,A338) Вентилатор за Робот Правосмукалка, Црна Боја, 1pc/ пакет, апарати за Примена Замена на Делови
  • Неодамнешно

(За A320,A325,A335,A336,A337,A338) Вентилатор за Робот Правосмукалка, Црна Боја, 1pc/ пакет, апарати за Примена Замена на Делови

1055.52 DEN 1003.00

Име на производ : Фан Собранието за Робот Правосмукалка A320,A325,A335,A336,A337,A338 , апарати за Примена Замена на Д

(За Почисто-A320/A325/A330/A335/A336/A337/A338)Резервен дел за Робот Правосмукалка,Гума Четка,од Страна на Четка правосмукалка
  • Неодамнешно

(За Почисто-A320/A325/A330/A335/A336/A337/A338)Резервен дел за Робот Правосмукалка,Гума Четка,од Страна на Четка правосмукалка

787.20 DEN 677.00

Име на производ : (За ПочистоA320 / A325 / A330 / A335 / A336 / A337 / A338) Резервен дел за Робот Правосмукалка за Коса, Четк

2m Опремени со CHAOBAO индустриска правосмукалка црево фитинзи навој цевка брановидни цевка внатрешна diameter32 надворешниот
  • Неодамнешно

2m Опремени со CHAOBAO индустриска правосмукалка црево фитинзи навој цевка брановидни цевка внатрешна diameter32 надворешниот

DEN 614.40

Црево2m Опремени со CHAOBAO индустриска правосмукалка црево фитинзи навој цевка брановидни цевка внатрешн