Прашина торби и прашина кофа со правосмукалка делови за 60/70/80/90 литри индустриска правосмукалка

Прашина торби и прашина кофа со правосмукалка делови за 60/70/80/90 литри индустриска правосмукалка

DEN 1234.08

Количина на стоки


Прашина торби и прашина кофа со правосмукалка делови за 60/70/80/90liters индустриска правосмукалка
Име на производ
Правосмукалка прашина торба
Производи
Хартија прашина торба
Материјал
PP пластика и n на ткиво ткаенина
Тежина(Кг)
0.80
Димензија(mm)
380*430
Калибар(mm)
430
Боја
Бела и Црна
1.Материјал на прашина торба е PP пластика и n на ткиво ткаенина , филтрација ефикасност многу добро. 2. Овој производ може да се мијат и повторна употреба,тоа е многу животната средина, хигиенска и издржливи . 3.Овој производ може да се спречи прашина во моторот, и продолжување на работниот век на моторот. Овој производ е погоден за 60/70/80/90 литри индустриска правосмукалка ве Молиме проверете ја големината внимателно пред купување
1. За испорака -Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка. -Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS. -Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање. -Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. 2. За враќање Политика -Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена. -Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата.


Други карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
FC8260/01
Вакуум Дел Тип:
Кеси
Име:
правосмукалка прашина торба
Материјал:
ПП пластични и не ткиво ткаенина
боја:
бела и црна
Функција:
Висока ефикасност
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Снабдувач Тип:
производител

Најдобри понуди

Внатрешен Дијаметар 32-милиметри Црна Висока Температура Флексибилни ЕВА Црево +ABS приклучок+рачка На Правосмукалка FC5225 FC5226
  • Неодамнешно

Внатрешен Дијаметар 32-милиметри Црна Висока Температура Флексибилни ЕВА Црево +ABS приклучок+рачка На Правосмукалка FC5225 FC5226

DEN 969.60

ЦревоВнатрешен Дијаметар 32милиметри Црна Висока Температура ФлексибилниЕВА Црево +ABS приклучок +рачка

(За Почисто-A320/A325/A335/A336/A337) Резервен дел за Робот Правосмукалка, Главниот Четка,Гума Четка,од Страна на Четка,HEPA
  • Неодамнешно

(За Почисто-A320/A325/A335/A336/A337) Резервен дел за Робот Правосмукалка, Главниот Четка,Гума Четка,од Страна на Четка,HEPA

1185.60 DEN 1020.00

Име на производ : Sparepart Пакет за Робот Правосмукалка A320 / A325 / A330 / A335 / A338Она што е во пакет?Централна главн

25мм Четка Косата Страна Четка Замена Трајни производи за Робот Правосмукалка Делови Почиста четка за Botvac70E 75 80 85
  • Неодамнешно

25мм Четка Косата Страна Четка Замена Трајни производи за Робот Правосмукалка Делови Почиста четка за Botvac70E 75 80 85

DEN 234.72

Страна Четка25мм Четка Косата Страна Четка Замена Трајни производи за Робот Правосмукалка Делови Почис

12pcs/многу Висок квалитет робот правосмукалка влажни четка hobot168 188 прозорец чиста четка крпа weeper Правосмукалка Делови
  • Неодамнешно

12pcs/многу Висок квалитет робот правосмукалка влажни четка hobot168 188 прозорец чиста четка крпа weeper Правосмукалка Делови

779.04 DEN 506.00

Компатибилен со : hobot168 / hobot188 прозорец чистење робот Боја : Сина / сива Забелешка : Превозот боја случаен

бесплатен превозот 10 парчиња правосмукалка прашина торба погодни за Вистинска Бош со Правосмукалка Hoover Прашина Кеси Тип Стр
  • Неодамнешно

бесплатен превозот 10 парчиња правосмукалка прашина торба погодни за Вистинска Бош со Правосмукалка Hoover Прашина Кеси Тип Стр

DEN 735.36

Опис на производот Висококвалитетни Производи1 Висока јачина2 Добра пропустливост на воздух3...

1 сет Робот Правосмукалка Наежвам Четка,4x HEPA Филтер,3x Страна Четка за Полнење Замена за irobot roomba 700 Серија 760 770
  • Неодамнешно

1 сет Робот Правосмукалка Наежвам Четка,4x HEPA Филтер,3x Страна Четка за Полнење Замена за irobot roomba 700 Серија 760 770

1044.96 DEN 930.00

100% сосема нов!Објектот замена вклопува модели 700 Серија,760 700 780 770Објектот pakage вклучува : 1 сет Наежвам Чет