Внатрешен Дијаметар 32-милиметри Црна Висока Температура Флексибилни ЕВА Црево +ABS приклучок+рачка На Правосмукалка FC5225 FC5226 FC5228

Внатрешен Дијаметар 32-милиметри Црна Висока Температура Флексибилни ЕВА Црево +ABS приклучок+рачка На Правосмукалка FC5225 FC5226

DEN 969.60

Количина на стоки


Црево
Внатрешен Дијаметар 32-милиметри Црна Висока Температура Флексибилни
ЕВА Црево +ABS приклучок +рачка На Правосмукалка
ZW1000-201 ZW1100 - 201 ZW1200-201
Погоден за
Правосмукалка
Внатрешен дијаметар
32-милиметри
Должина
1.85 m
Материјал
ЕВА
Карактеристики
Анти-стареењето,Висока Температура отпор
1) Високо флексибилен
2) Добра свиткување перформанси
3) Анти-frictionand отпорен на корозија
4) Добра отпорност на триење
5) Висока температура отпорни
6) Замрзнување толеранција
FC5225 FC5226 FC5228 FC5820 FC5822 FC5823 FC5826
FC5828 FC8090 FC8091 FC8092
1. За испорака -Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање, па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. 2. За враќање Политика -Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена. -Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата.


Други карактеристики

Број На Модел На:
FC5225 FC5226 FC5228
Вакуум Дел Тип:
Црева
Тип:
Правосмукалка Делови
Име:
правосмукалка црево
Погоден за:
правосмукалка
Должина:
1.85 m
Внатрешен Дијаметар:
32-милиметри
боја:
Бела
Материјал:
ЕВА
Карактеристики:
Го скрши отпорот,Анти-стареењето
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Надворешниот Дијаметар:
39mm
Installtion:
Преносни

Најдобри понуди

(За A320,A325,A335,A336,A337,A338) Вентилатор за Робот Правосмукалка, Црна Боја, 1pc/ пакет, апарати за Примена Замена на Делови
  • Неодамнешно

(За A320,A325,A335,A336,A337,A338) Вентилатор за Робот Правосмукалка, Црна Боја, 1pc/ пакет, апарати за Примена Замена на Делови

1055.52 DEN 1003.00

Име на производ : Фан Собранието за Робот Правосмукалка A320,A325,A335,A336,A337,A338 , апарати за Примена Замена на Д

Оригиналниот Правото+Левата Страна моторни четка за chuwi ilife A4 x620 A6 T4 X430 X432 Робот Правосмукалка робот Делови ilife
  • Неодамнешно

Оригиналниот Правото+Левата Страна моторни четка за chuwi ilife A4 x620 A6 T4 X430 X432 Робот Правосмукалка робот Делови ilife

2099.04 DEN 1574.00

Оригиналниот Правото+Левата Страна моторни четка за chuwi ilife A4 x620 A6 T4 X430 X432 Робот Правосмукалка робот Дело

(За Почисто-A320/A325/A330/A335/A336/A337/A338)Резервен дел за Робот Правосмукалка,Гума Четка,од Страна на Четка правосмукалка
  • Неодамнешно

(За Почисто-A320/A325/A330/A335/A336/A337/A338)Резервен дел за Робот Правосмукалка,Гума Четка,од Страна на Четка правосмукалка

787.20 DEN 677.00

Име на производ : (За ПочистоA320 / A325 / A330 / A335 / A336 / A337 / A338) Резервен дел за Робот Правосмукалка за Коса, Четк

2m Опремени со CHAOBAO индустриска правосмукалка црево фитинзи навој цевка брановидни цевка внатрешна diameter32 надворешниот
  • Неодамнешно

2m Опремени со CHAOBAO индустриска правосмукалка црево фитинзи навој цевка брановидни цевка внатрешна diameter32 надворешниот

DEN 614.40

Црево2m Опремени со CHAOBAO индустриска правосмукалка црево фитинзи навој цевка брановидни цевка внатрешн

1 сет Робот Правосмукалка Наежвам Четка,4x HEPA Филтер,3x Страна Четка за Полнење Замена за irobot roomba 700 Серија 760 770
  • Неодамнешно

1 сет Робот Правосмукалка Наежвам Четка,4x HEPA Филтер,3x Страна Четка за Полнење Замена за irobot roomba 700 Серија 760 770

1044.96 DEN 930.00

100% сосема нов!Објектот замена вклопува модели 700 Серија,760 700 780 770Објектот pakage вклучува : 1 сет Наежвам Чет

(За Почисто-A320/A325/A335/A336/A337) Резервен дел за Робот Правосмукалка, Главниот Четка,Гума Четка,од Страна на Четка,HEPA
  • Неодамнешно

(За Почисто-A320/A325/A335/A336/A337) Резервен дел за Робот Правосмукалка, Главниот Четка,Гума Четка,од Страна на Четка,HEPA

1185.60 DEN 1020.00

Име на производ : Sparepart Пакет за Робот Правосмукалка A320 / A325 / A330 / A335 / A338Она што е во пакет?Централна главн