Внатрешен Дијаметар 32-милиметри Црна Висока Температура Флексибилни ЕВА Црево + сива ABS приклучок+рачка На Правосмукалка QW14T-809

Внатрешен Дијаметар 32-милиметри Црна Висока Температура Флексибилни ЕВА Црево + сива ABS приклучок+рачка На Правосмукалка QW14T-809

DEN 955.20

Количина на стоки


комбо комбо комбо комбо Црево
Внатрешен Дијаметар 32-милиметри Црна Висока Температура Флексибилни
ЕВА Црево + сива ABS приклучок +рачка На Вакуум
Почиста QW14 T-809
Погоден за
Правосмукалка
Внатрешен дијаметар
32-милиметри
Должина
1.85 m
Материјал
ЕВА
Карактеристики
Анти-стареењето,Висока Температура отпор
1) Високо флексибилен
2) Добра свиткување перформанси
3) Анти-frictionand отпорен на корозија
4) Добра отпорност на триење
5) Висока температура отпорни
6) Замрзнување толеранција
QW14 T-809

1. За испорака -Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање, па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. 2. За враќање Политика -Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена. -Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата.


Други карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Црева
Број На Модел На:
QW14T-809
Име:
правосмукалка црево
Погоден за:
правосмукалка
Должина:
1.85 m
Внатрешен Дијаметар:
32-милиметри
боја:
Црна и сива
Материјал:
ЕВА
Карактеристики:
Го скрши отпорот,Анти-стареењето
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Надворешниот Дијаметар:
39mm
Installtion:
Преносни

Најдобри понуди

бесплатен превозот 10 парчиња правосмукалка прашина торба погодни за Вистинска Бош со Правосмукалка Hoover Прашина Кеси Тип Стр
  • Неодамнешно

бесплатен превозот 10 парчиња правосмукалка прашина торба погодни за Вистинска Бош со Правосмукалка Hoover Прашина Кеси Тип Стр

DEN 735.36

Опис на производот Висококвалитетни Производи1 Висока јачина2 Добра пропустливост на воздух3 Висока еф

(За Почисто-A320/A325/A330/A335/A336/A337/A338)Резервен дел за Робот Правосмукалка,Гума Четка,од Страна на Четка правосмукалка
  • Неодамнешно

(За Почисто-A320/A325/A330/A335/A336/A337/A338)Резервен дел за Робот Правосмукалка,Гума Четка,од Страна на Четка правосмукалка

787.20 DEN 677.00

Име на производ : (За ПочистоA320 / A325 / A330 / A335 / A336 / A337 / A338) Резервен дел за Робот Правосмукалка за Коса, Четк

1 Наежвам четка +1 Флексибилни Beater Четка +4 Страна Четка за iRobot Roomba 600 700 Серија Чистење со Правосмукалка Роботи 760
  • Неодамнешно

1 Наежвам четка +1 Флексибилни Beater Четка +4 Страна Четка за iRobot Roomba 600 700 Серија Чистење со Правосмукалка Роботи 760

623.04 DEN 436.00

Опис Чисти четки одржите вашиот дом робот работењето на врв перформанси Работи подобро на длабоко тепи

12pcs/многу Висок квалитет робот правосмукалка влажни четка hobot168 188 прозорец чиста четка крпа weeper Правосмукалка Делови
  • Неодамнешно

12pcs/многу Висок квалитет робот правосмукалка влажни четка hobot168 188 прозорец чиста четка крпа weeper Правосмукалка Делови

779.04 DEN 506.00

Компатибилен со : hobot168 / hobot188 прозорец чистење робот Боја : Сина / сива Забелешка : Превозот боја случаен

25мм Четка Косата Страна Четка Замена Трајни производи за Робот Правосмукалка Делови Почиста четка за Botvac70E 75 80 85
  • Неодамнешно

25мм Четка Косата Страна Четка Замена Трајни производи за Робот Правосмукалка Делови Почиста четка за Botvac70E 75 80 85

DEN 234.72

Страна Четка25мм Четка Косата Страна Четка Замена Трајни производи за Робот Правосмукалка Делови Почис

(За A320,A325,A335,A336,A337,A338) Вентилатор за Робот Правосмукалка, Црна Боја, 1pc/ пакет, апарати за Примена Замена на Делови
  • Неодамнешно

(За A320,A325,A335,A336,A337,A338) Вентилатор за Робот Правосмукалка, Црна Боја, 1pc/ пакет, апарати за Примена Замена на Делови

1055.52 DEN 1003.00

Име на производ : Фан Собранието за Робот Правосмукалка A320,A325,A335,A336,A337,A338 , апарати за Примена Замена на Д