1piece/ многу Стакло Shisha Наргиле LED Осветлување Smooking Далечински Multicolor LED Shisha Стакло Наргиле Рака Разнесени Русија Стакло Наргиле

1piece/ многу Стакло Shisha Наргиле LED Осветлување Smooking Далечински Multicolor LED Shisha Стакло Наргиле Рака Разнесени Русија

DEN 134.40

Количина на стокиДруги карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB Боја се Менува, бела, Топло Бела
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Должина:
2.8inch
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Карактеристики:
RGB Боја се Менува, Далечински Контролирани, Водоотпорен и Подводни
Гаранција:
1 година
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Тип На Батерија:
ААА
Извор На Светлина:
LED Светилки
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
KS-SB-010M, KS-SB-010W,KS-SB-010WW
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Тркалезна Форма
Напон:
4.5V
боја:
Мулти-бои LED светла(16 различни статични боја вклучуваат вајт)
Извор На Енергија:
3AAA за светла, 1CR2032 за далечински контролер
Производ големина:
За 2,8 инчен дијаметар, 0.9 инчен високи
Пакување:
1 светла + 1remote контролер по блистер
Led количина:
10pcs супер светло mutli-боја SMD led
Траење На Батеријата:
Повеќе од 6 часа
LED Светло живот:
Повеќе од 50000hours
Водоотпорен или не? :
да ,100% водоотпорен дизајн
Далечински Растојание:
10m
Апликации:
внатре вазна осветлување, цвет arrangments,shisha наргиле, Свадба Оркестарот

Најдобри понуди

Водоотпорен Подводни led вазна светлина мини led светло батеријата напојува лед партија светлина за катира партија декорација
 • Неодамнешно

Водоотпорен Подводни led вазна светлина мини led светло батеријата напојува лед партија светлина за катира партија декорација

504.00 DEN 403.00

Ако надвор од вашиот очекува добијат време,не Отворен Спор,само нас контакт прво Нарачки ќе биде предад

20Pcs/многу Водоотпорен LED Светло се Залагаме За свадба партија Табела Централен RGB Multicolor подводни led Светло Со Далечинско
 • Неодамнешно

20Pcs/многу Водоотпорен LED Светло се Залагаме За свадба партија Табела Централен RGB Multicolor подводни led Светло Со Далечинско

9504.00 DEN 8554.00

20 Pcs / многу Водоотпорен LED Светло се Залагаме За Табела Централен RGB Multicolor Светлина Со Далечинско10 led Бој

Трговија на големо 1000pcs/Многу Батерија Управувана Мини LED Партија Светла 11 бои за Свадба, Лица,Настани, Празници , ноќта
 • Неодамнешно

Трговија на големо 1000pcs/Многу Батерија Управувана Мини LED Партија Светла 11 бои за Свадба, Лица,Настани, Празници , ноќта

DEN 43200.00

Партија Декорација LED Балон Светлина Супер Birght Мала Батерија Управувана Водоотпорен Мини led Светло C r e a

10*Под вазна подводни led светло за партија декорација светла свадба home светла страна декорација led светлата страна
 • Неодамнешно

10*Под вазна подводни led светло за партија декорација светла свадба home светла страна декорација led светлата страна

667.20 DEN 600.00

Оваа Kitosun најновиот производ , Повеќе забава и корисни отколку предНапомена : 1set вклучуваат 10pcs светла+1pc

LED неонски Светлина Двојно Бои ЕЛ Жица Сјај Очила со темно леќа Мода Празник Декоративни Осветлување Реквизити со Стабилна на
 • Неодамнешно

LED неонски Светлина Двојно Бои ЕЛ Жица Сјај Очила со темно леќа Мода Празник Декоративни Осветлување Реквизити со Стабилна на

6391.68 DEN 5752.00

LED неонски Светлина Двојно Бои ЕЛ Жица Сјај Очила со темно леќа Мода Празник Декоративни Осветлување Ре

(1 парчиња)Партија ПРЕДВОДЕНА Декорација Светла 10 LED Мулти-Боја Далечински Управувач Подводните Водоотпорен Свадба Светла
 • Неодамнешно

(1 парчиња)Партија ПРЕДВОДЕНА Декорација Светла 10 LED Мулти-Боја Далечински Управувач Подводните Водоотпорен Свадба Светла

DEN 232.80

(1 парчиња)Партија ПРЕДВОДЕНА Декорација Светла 10 LED МултиБоја Далечински Управувач Подводните Водоотп

Модерен Празник Осветлување Неонски LED Светлечки Вар Зелена очила за сонце со Светло До ЕЛ Кабел Јаже Очила за Божиќ,ноќта на
 • Неодамнешно

Модерен Празник Осветлување Неонски LED Светлечки Вар Зелена очила за сонце со Светло До ЕЛ Кабел Јаже Очила за Божиќ,ноќта на

646.08 DEN 556.00

Модерен Празник Осветлување Неонски LED Светлечки Вар Зелена очила за сонце со Светло До ЕЛ Кабел Јаже Оч

10Pcs/многу Мини LED Вазна Светлина Божиќ Централен RGB 11 Бои на Располагање Самовила Осветлување За Балон светлина свадба партија
 • Неодамнешно

10Pcs/многу Мини LED Вазна Светлина Божиќ Централен RGB 11 Бои на Располагање Самовила Осветлување За Балон светлина свадба партија

234.24 DEN 211.00

10 Pcs / многу Мини LED Вазна Светлина Божиќ Централен RGB 11 Бои на Располагање Самовила Осветлување За БалонC

50pcs*Подводни LED Мини Вазна Светлина Партија Материјали RGB Боја, Менување на Хартија Фенер Светлина балон светлина за свадба
 • Неодамнешно

50pcs*Подводни LED Мини Вазна Светлина Партија Материјали RGB Боја, Менување на Хартија Фенер Светлина балон светлина за свадба

1247.52 DEN 1123.00

50pcs / многу Подводни LED Мини Вазна Светлина Замрзнати Партија Материјали RGB Боја, Менување на Хартија Фен

10 Компјутери/многу 3AA Батерија Управувана 9RGB 4 инчен led светло база видови на светлина База За Свадба Партија Декорација
 • Неодамнешно

10 Компјутери/многу 3AA Батерија Управувана 9RGB 4 инчен led светло база видови на светлина База За Свадба Партија Декорација

DEN 3552.00

10 Компјутери / многу 3 AA Батерија Управувана 9 RGB 4 инчен led светло база видови на светлина База За Свадба П

12pcs/многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партија Божиќ Декорација на
 • Неодамнешно

12pcs/многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партија Божиќ Декорација на

DEN 475.20

12pcs / многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партиј

10pcs*Aavaliable батерија управувана Електронски свеќа Светилки ПРЕДВОДЕНА подводни Auqrium Светлината под риба Тенкови Вазна
 • Неодамнешно

10pcs*Aavaliable батерија управувана Електронски свеќа Светилки ПРЕДВОДЕНА подводни Auqrium Светлината под риба Тенкови Вазна

667.20 DEN 600.00

(10pcs / Многу ) 3 CM дијаметар 2,2 СМ Висок Водоотпорен 3 LED Свеќа Чај Светла Submerisble Floralytes Со CR2032 Батерии Работеш

5M 40Leds Бакар Божиќ String Светлина Отворено Батеријата Напојува Самовила String Светлина Гарланд За Божиќ Свадба Партија Свадба
 • Неодамнешно

5M 40Leds Бакар Божиќ String Светлина Отворено Батеријата Напојува Самовила String Светлина Гарланд За Божиќ Свадба Партија Свадба

526.08 DEN 484.00

5 M 40 Leds Бакар Божиќ String Светлина Отворено Батеријата Напојува Самовила String Светлина Гарланд За Божиќ Св

4Pcs/многу Подводни led светло,10-RGB LED водоотпорен Светла со IR-далечински управувач за Аквариум,вазна база,базен,градина
 • Неодамнешно

4Pcs/многу Подводни led светло,10-RGB LED водоотпорен Светла со IR-далечински управувач за Аквариум,вазна база,базен,градина

864.00 DEN 778.00

4 Pcs / многу Круг Осветлување Сјај Батерија Управувана LED Светло Стојат Цвет во Облик на Свадба Партија Це