(10pcs/многу) мини LED балон светилка кинески круг хартија фенер led светла топка свадба партијата ноќта на вештерките декорација mariage

(10pcs/многу) мини LED балон светилка кинески круг хартија фенер led светла топка свадба партијата ноќта на вештерките декорација

DEN 206.40

Количина на стоки


(10pcs/многу) мини LED балон светилка кинески круг хартија фенер led светла топка свадба партијата ноќта на вештерките декорација mariage
11 Бои LED, 3pcs LR41 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводни Светилки~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
11 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои.
Што Се Вклучени ???
10pcs Мини Партија Светла
Не вазни, Без батерии,Без laterns, Не балони вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE,
Карактеристики :
1pc Супер-Светли LED
Големина : 1.2 СМ дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 3.1 СМ висок
3pcs LR41 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours. и заменливи
Водоотпорен Дизајн , Без оглед дали го користите како хартија фенер светлина, или под вазна светлина.. тие се погодни за двете.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една. Мирно на Функцијата.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компоненти
Како да се активни на светлата?
Пресврт за да го вклучите светлото.
Слики :
Апликации :
1, Со Ballons
2, Употреба со цилиндар Вазни
3, за Употреба со Хартија Фенер
Нашата фабрика :


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Портокалова, Теал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
Број На Модел На:
KS-BL-030
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
KITOSUN
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Празник Име:
Денот на благодарноста
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
LED Осветлување Боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина,теал,килибар,портокалова,розова ,виолетова,RGB
LED Сијалица Количина:
1pc супер светло 5MM ЛЕД , Мраз еден
Извор На Енергија:
3pcs LR41 батерии инсталиран ,минатата 8hours,заменливи
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
IP Ранг:
IP68
Име на производ:
водоотпорен мини партија светлина
Производ големина:
3CM Долго, 1.25 CM дијаметар
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Најдобри понуди

12pcs/многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партија Божиќ Декорација на
 • Неодамнешно

12pcs/многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партија Божиќ Декорација на

DEN 475.20

12pcs / многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партиј

Бесплатен Превозот 40pcs/многу Елегантен Супер Светло Luminator Led База Партија Чај Светлина, 31 Бели Led диоди, 8 инчен дијаметар
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 40pcs/многу Елегантен Супер Светло Luminator Led База Партија Чај Светлина, 31 Бели Led диоди, 8 инчен дијаметар

DEN 47904.00

DHL Бесплатен Превозот !!! 40pcs / Многу СуперСветли LED Бела Светлина, 8inch LED Светло База 31pcs Бела LED Под Вазна Це

50pieces/многу Мини Водоотпорен Led Балон Светилки Подводните Топката Светла За Партија Свадба Хартија Фенер Вазна Декорација
 • Неодамнешно

50pieces/многу Мини Водоотпорен Led Балон Светилки Подводните Топката Светла За Партија Свадба Хартија Фенер Вазна Декорација

DEN 1032.00

50pieces / многу Мини Водоотпорен Led Балон Светилки Подводните Топката Светла За Партија Свадба Хартија Фен

(1 парчиња)Партија ПРЕДВОДЕНА Декорација Светла 10 LED Мулти-Боја Далечински Управувач Подводните Водоотпорен Свадба Светла
 • Неодамнешно

(1 парчиња)Партија ПРЕДВОДЕНА Декорација Светла 10 LED Мулти-Боја Далечински Управувач Подводните Водоотпорен Свадба Светла

DEN 232.80

(1 парчиња)Партија ПРЕДВОДЕНА Декорација Светла 10 LED МултиБоја Далечински Управувач Подводните Водоотп

BEIAIDI 2X3M Нето Мрежа Самовила String Светлина Гарланд Отворен Прозорец Завеса icicle Самовила Светлина Божиќ Свадба Празник
 • Неодамнешно

BEIAIDI 2X3M Нето Мрежа Самовила String Светлина Гарланд Отворен Прозорец Завеса icicle Самовила Светлина Божиќ Свадба Празник

1232.64 DEN 863.00

BEIAIDI 2 X3 M 200 LED Нето Мрежа Самовила String Светлина Гарланд Отворен Прозорец Завеса icicle Самовила Светлина Strin

10Pcs/многу Свадба партија декорација LED водоотпорен led Светло Табела Централен Вазна До Светлината Божиќ Декорација балон
 • Неодамнешно

10Pcs/многу Свадба партија декорација LED водоотпорен led Светло Табела Централен Вазна До Светлината Божиќ Декорација балон

234.24 DEN 211.00

10 Pcs / многу ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината Табела Централен Вазна До Светлината Божиќ Декорација Матер

4Pcs/многу Подводни led светло,10-RGB LED водоотпорен Светла со IR-далечински управувач за Аквариум,вазна база,базен,градина
 • Неодамнешно

4Pcs/многу Подводни led светло,10-RGB LED водоотпорен Светла со IR-далечински управувач за Аквариум,вазна база,базен,градина

864.00 DEN 778.00

4 Pcs / многу Круг Осветлување Сјај Батерија Управувана LED Светло Стојат Цвет во Облик на Свадба Партија Це

50pcs*Подводни LED Мини Вазна Светлина Партија Материјали RGB Боја, Менување на Хартија Фенер Светлина балон светлина за свадба
 • Неодамнешно

50pcs*Подводни LED Мини Вазна Светлина Партија Материјали RGB Боја, Менување на Хартија Фенер Светлина балон светлина за свадба

1247.52 DEN 1123.00

50pcs / многу Подводни LED Мини Вазна Светлина Замрзнати Партија Материјали RGB Боја, Менување на Хартија Фен

10Pcs/многу Мини LED Вазна Светлина Божиќ Централен RGB 11 Бои на Располагање Самовила Осветлување За Балон светлина свадба партија
 • Неодамнешно

10Pcs/многу Мини LED Вазна Светлина Божиќ Централен RGB 11 Бои на Располагање Самовила Осветлување За Балон светлина свадба партија

234.24 DEN 211.00

10 Pcs / многу Мини LED Вазна Светлина Божиќ Централен RGB 11 Бои на Располагање Самовила Осветлување За БалонC

Виси LED Балон Светлина, Мини LED Флорални Светлина, Балон Светилка за Хартија Фенер Дома Свадба, Роденден Декорација
 • Неодамнешно

Виси LED Балон Светлина, Мини LED Флорални Светлина, Балон Светилка за Хартија Фенер Дома Свадба, Роденден Декорација

DEN 230.40

Виси LED Балон Светлина, Мини LED Флорални Светлина, Балон Светилка за Хартија Фенер Дома Свадба, Роденден

Водоотпорен предводена подводни led светло база за свадба centerpieces партија декорација под вазна светлина за божиќ
 • Неодамнешно

Водоотпорен предводена подводни led светло база за свадба centerpieces партија декорација под вазна светлина за божиќ

143.52 DEN 129.00

1 Pc / многу Средината на Есента Фестивал Декорација LED Водоотпорен Светлина За Надворешна Хартија Фенер R

10pcs*паркинг (Надворешен Свадба светла Круг кинески хартија фенер виси светлина празник преносни led светла за божиќ партија
 • Неодамнешно

10pcs*паркинг (Надворешен Свадба светла Круг кинески хартија фенер виси светлина празник преносни led светла за божиќ партија

475.20 DEN 428.00

10pcs* CR2032 ноќта на Вештерките pumkin 12colors led светло за свадба партија декорација Виси хартија фенер светилка

10 компјутери/многу Јадрото на Свадба Фенери Балон Цвеќиња Мини LED Светла Топло Бела Мали Led Сијалица Вазна Осветлување
 • Неодамнешно

10 компјутери/многу Јадрото на Свадба Фенери Балон Цвеќиња Мини LED Светла Топло Бела Мали Led Сијалица Вазна Осветлување

DEN 230.40

10 компјутери / многу Јадрото на Свадба Фенери Балон Цвеќиња Мини LED Светла Топло Бела Мали Led Сијалица Ва

Водоотпорен Подводни led вазна светлина мини led светло батеријата напојува лед партија светлина за катира партија декорација
 • Неодамнешно

Водоотпорен Подводни led вазна светлина мини led светло батеријата напојува лед партија светлина за катира партија декорација

504.00 DEN 403.00

Ако надвор од вашиот очекува добијат време,не Отворен Спор,само нас контакт прво Нарачки ќе биде предад

Свадба Gft новогодишната ноќ Партија Материјали за Животната средина Еко-пријателски - Battery Powered LED Акцент Светла Ir Remotes
 • Неодамнешно

Свадба Gft новогодишната ноќ Партија Материјали за Животната средина Еко-пријателски - Battery Powered LED Акцент Светла Ir Remotes

DEN 232.80

Свадба Gft новогодишната ноќ Партија Материјали за Животната средина Екопријателски Battery Powered LED Акцент

10Pcs/многу Мини Батеријата Електрични Мини LED Партија Светлина Водоотпорен Балон Светлина Свадба Партија Корист led светло
 • Неодамнешно

10Pcs/многу Мини Батеријата Електрични Мини LED Партија Светлина Водоотпорен Балон Светлина Свадба Партија Корист led светло

234.24 DEN 211.00

10 Pcs / многу Батеријата Електрични Мини LED Партија Светлина Водоотпорен Балон Светлина Свадба Партија Ко

Трговија на големо 1000pcs/Многу Батерија Управувана Мини LED Партија Светла 11 бои за Свадба, Лица,Настани, Празници , ноќта
 • Неодамнешно

Трговија на големо 1000pcs/Многу Батерија Управувана Мини LED Партија Светла 11 бои за Свадба, Лица,Настани, Празници , ноќта

DEN 43200.00

Партија Декорација LED Балон Светлина Супер Birght Мала Батерија Управувана Водоотпорен Мини led Светло C r e a

6pcs/многу Партија Материјали Батерија Управувана Далечински Контролирани RGB ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината Централен Идеја
 • Неодамнешно

6pcs/многу Партија Материјали Батерија Управувана Далечински Контролирани RGB ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината Централен Идеја

1296.00 DEN 1166.00

6pcs / многу Партија Материјали Батерија Управувана Далечински Контролирани RGB ПРЕДВОДЕНА Подводни Светл

50pcs*Светлечки LED Балони Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Кула Стаклени Вазни Партија Украси 11 Бои на Располагање
 • Неодамнешно

50pcs*Светлечки LED Балони Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Кула Стаклени Вазни Партија Украси 11 Бои на Располагање

1247.52 DEN 1123.00

Водоотпорен LED Мини Партија Светла за Фенери, Балони, Цвеќиња Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ