50pieces/многу Мини Водоотпорен Led Балон Светилки Подводните Топката Светла За Партија Свадба Хартија Фенер Вазна Декорација

50pieces/многу Мини Водоотпорен Led Балон Светилки Подводните Топката Светла За Партија Свадба Хартија Фенер Вазна Декорација

DEN 1032.00

Количина на стоки


50pieces/многу Мини Водоотпорен Led Балон Светилки Подводните Топката Светла За Партија Свадба Хартија Фенер Вазна Декорација
Ние сме Фабрика Снабдувач!!!
Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available :
Топло Бела , Бела , Теал Сина , Портокалова, Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Килибар , R G B (бојата се Менува).,
Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка,
RGB боја blingking. Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!!
Што се вклучени???
50pcs водоотпорен мини led партија светла 3 x L736 H (LR41) батерии, Работат повеќе од 8 часа consistantly
** Балони и други работи кои НЕ се вклучени **
Функција :
-Сосема нов & Висок квалитет.
-Лесно да се инсталира.
-Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.
-Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму.
Спецификација :
-Напојува со 3 AG10 батерии (вклучени). Да, Батериите се вклучени и заменливи..
-Со јадица на дно, можете да вметнете или висат нив.
-3 батерии во секој led - заменливи, јамка за бесење, -on/off прекинувач : пресврт дното за да го вклучите/исклучите светлата
Големина : 0.5"W x 1.25"L
-Батерии : 3 x 1.5 V LR41 во секој led, 8 часа Pls ни кажете ,каква боја треба и количината сакате откако ќе се плати сметката.
Производ слики :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати за probelm Производ Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Зелена, Теал, Црвена, Бела, Килибар, Топло бела, Розова, Виолетова, Портокалова
Употреба:
празник
Тип На Батерија:
AG3
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
KS-BL-030
Должина:
0.5inch
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Карактеристики:
Водоотпорен и Подводните, Батерија Управувана.
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Повод:
дневна соба
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Напон:
4.5V
Повод:
Свадба ,лица ,настани , празници и Божиќ декорација
Апликации:
се користи за балон , вазни, ајфеловата кула вазни,Флорални и centerpieces
Производ големина:
0.5W x 1.25L
Тежина:
4 grams
Како да се активни?:
Пресврт да trun/исклучување
Траење На Батеријата:
повеќе од 8 часа, доволно за било која партија или на свадба
Водоотпорен или не? :
Да, водоотпорен дизајн
LED Светло бои:
Бела/топло бела/red/жолто/зелена/блу/розова/виолетова/теал/портокал/RGB
Тип На Батерија:
3 x 1.5 V LR41 во секој led, 8 часа+
Име на производ:
мини партија светлина,подводни led светло,свадба светлина

Најдобри понуди

Новина 2M 20LED Круг Топката Самовила String Светлина Божиќ Свадба Партија Спалната соба Затворен Оркестарот Празник Светилка
 • Неодамнешно

Новина 2M 20LED Круг Топката Самовила String Светлина Божиќ Свадба Партија Спалната соба Затворен Оркестарот Празник Светилка

DEN 239.52

ТОПЛА ПРОДАДЕ СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ ЖИВОТ $ 8.65 / место $11.65 26 % ПОПУСТ $ 3.59 / место $3.99 10 % ПОПУСТ $ 15.83 / место $21.8

(1 парчиња)Партија ПРЕДВОДЕНА Декорација Светла 10 LED Мулти-Боја Далечински Управувач Подводните Водоотпорен Свадба Светла
 • Неодамнешно

(1 парчиња)Партија ПРЕДВОДЕНА Декорација Светла 10 LED Мулти-Боја Далечински Управувач Подводните Водоотпорен Свадба Светла

DEN 232.80

(1 парчиња)Партија ПРЕДВОДЕНА Декорација Светла 10 LED МултиБоја Далечински Управувач Подводните Водоотп

100pcs/многу Свадба Партија Декоративни Осветлување Подводни LED Светло Замрзнати Партија подводни Божиќ балон светлина Декорација
 • Неодамнешно

100pcs/многу Свадба Партија Декоративни Осветлување Подводни LED Светло Замрзнати Партија подводни Божиќ балон светлина Декорација

2111.52 DEN 1900.00

100pcs / многу Партија Декоративни Осветлување Подводни LED Светло Замрзнати Партија Материјали Божиќ Деко

50pcs/многу Добар Квалитет Мала Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина За Базенот со Вода Партија Настани Балон Флорални
 • Неодамнешно

50pcs/многу Добар Квалитет Мала Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина За Базенот со Вода Партија Настани Балон Флорални

DEN 1176.00

Добар Квалитет Мала Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина За Свадба Партија Настани Балон Флора

1Pieces Двојна Боја ЕЛ Жица Блескав Очила со темно леќа DC-3V Стабилен на Инверторот Напојува од страна на 2-АА Батерии Празник
 • Неодамнешно

1Pieces Двојна Боја ЕЛ Жица Блескав Очила со темно леќа DC-3V Стабилен на Инверторот Напојува од страна на 2-АА Батерии Празник

335.52 DEN 302.00

1 Pieces Двојна Боја ЕЛ Жица Блескав Очила со темно леќа DC3 V Стабилен на Инверторот Напојува од страна на 2АА

Нов производ!10pcs Свадба Декорација Водоотпорен Подводни Led Партија Чај Мини Светлина Со Батерија За Божиќ ноќ на Вештерките
 • Неодамнешно

Нов производ!10pcs Свадба Декорација Водоотпорен Подводни Led Партија Чај Мини Светлина Со Батерија За Божиќ ноќ на Вештерките

DEN 475.20

10pcs Свадба Декорација Водоотпорен Подводни Led Партија Чај Мини Светлина Со Батерија За Божиќ ноќ на Вешт

LED Божиќ Декоративни За Дома Нова Година е Ден за Одмор Светлина Елени /Бел /Stars/Дрво 6.3 во*7.5 во Стакло на Прозорец за
 • Неодамнешно

LED Божиќ Декоративни За Дома Нова Година е Ден за Одмор Светлина Елени /Бел /Stars/Дрво 6.3 во*7.5 во Стакло на Прозорец за

553.92 DEN 343.00

LED Божиќ Декоративни За Дома Нова Година е Ден за Одмор Светлина Елени / Бел / Stars / Дрво 6.3 во*7.5 во Стакло

Декорација за свадба 20pcs/многу Водоотпорни LED Чај Светлина За Свадба Партија Настани Празници Цветни Аранжмани Божиќ
 • Неодамнешно

Декорација за свадба 20pcs/многу Водоотпорни LED Чај Светлина За Свадба Партија Настани Празници Цветни Аранжмани Божиќ

DEN 912.00

Декорација за свадба 20pcs / многу 100% Водоотпорни LED Чај Светлина За Свадба Партија Настани Празници Цветн

50pcs*Подводни LED Мини Вазна Светлина Партија Материјали RGB Боја, Менување на Хартија Фенер Светлина балон светлина за свадба
 • Неодамнешно

50pcs*Подводни LED Мини Вазна Светлина Партија Материјали RGB Боја, Менување на Хартија Фенер Светлина балон светлина за свадба

1247.52 DEN 1123.00

50pcs / многу Подводни LED Мини Вазна Светлина Замрзнати Партија Материјали RGB Боја, Менување на Хартија Фен

BEIAIDI 2X3M Нето Мрежа Самовила String Светлина Гарланд Отворен Прозорец Завеса icicle Самовила Светлина Божиќ Свадба Празник
 • Неодамнешно

BEIAIDI 2X3M Нето Мрежа Самовила String Светлина Гарланд Отворен Прозорец Завеса icicle Самовила Светлина Божиќ Свадба Празник

1232.64 DEN 863.00

BEIAIDI 2 X3 M 200 LED Нето Мрежа Самовила String Светлина Гарланд Отворен Прозорец Завеса icicle Самовила Светлина Strin

12pcs/многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партија Божиќ Декорација на
 • Неодамнешно

12pcs/многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партија Божиќ Декорација на

DEN 475.20

12pcs / многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партиј

20Pcs/многу Водоотпорен LED Светло се Залагаме За свадба партија Табела Централен RGB Multicolor подводни led Светло Со Далечинско
 • Неодамнешно

20Pcs/многу Водоотпорен LED Светло се Залагаме За свадба партија Табела Централен RGB Multicolor подводни led Светло Со Далечинско

9504.00 DEN 8554.00

20 Pcs / многу Водоотпорен LED Светло се Залагаме За Табела Централен RGB Multicolor Светлина Со Далечинско10 led Бој

10Pcs/многу Мини LED Вазна Светлина Божиќ Централен RGB 11 Бои на Располагање Самовила Осветлување За Балон светлина свадба партија
 • Неодамнешно

10Pcs/многу Мини LED Вазна Светлина Божиќ Централен RGB 11 Бои на Располагање Самовила Осветлување За Балон светлина свадба партија

234.24 DEN 211.00

10 Pcs / многу Мини LED Вазна Светлина Божиќ Централен RGB 11 Бои на Располагање Самовила Осветлување За БалонC

10pcs*Aavaliable батерија управувана Електронски свеќа Светилки ПРЕДВОДЕНА подводни Auqrium Светлината под риба Тенкови Вазна
 • Неодамнешно

10pcs*Aavaliable батерија управувана Електронски свеќа Светилки ПРЕДВОДЕНА подводни Auqrium Светлината под риба Тенкови Вазна

667.20 DEN 600.00

(10pcs / Многу ) 3 CM дијаметар 2,2 СМ Висок Водоотпорен 3 LED Свеќа Чај Светла Submerisble Floralytes Со CR2032 Батерии Работеш

10 Компјутери/многу 3AA Батерија Управувана 9RGB 4 инчен led светло база видови на светлина База За Свадба Партија Декорација
 • Неодамнешно

10 Компјутери/многу 3AA Батерија Управувана 9RGB 4 инчен led светло база видови на светлина База За Свадба Партија Декорација

DEN 3552.00

10 Компјутери / многу 3 AA Батерија Управувана 9 RGB 4 инчен led светло база видови на светлина База За Свадба П

50pcs*Светлечки LED Балони Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Кула Стаклени Вазни Партија Украси 11 Бои на Располагање
 • Неодамнешно

50pcs*Светлечки LED Балони Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Кула Стаклени Вазни Партија Украси 11 Бои на Располагање

1247.52 DEN 1123.00

Водоотпорен LED Мини Партија Светла за Фенери, Балони, Цвеќиња Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ

6pcs/многу Партија Материјали Батерија Управувана Далечински Контролирани RGB ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината Централен Идеја
 • Неодамнешно

6pcs/многу Партија Материјали Батерија Управувана Далечински Контролирани RGB ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината Централен Идеја

1296.00 DEN 1166.00

6pcs / многу Партија Материјали Батерија Управувана Далечински Контролирани RGB ПРЕДВОДЕНА Подводни Светл

20Pcs*Далечински контролирани боја се менува Мини ЛЕР подводни светилки декорација за вазна свадба centerpieces празник светла
 • Неодамнешно

20Pcs*Далечински контролирани боја се менува Мини ЛЕР подводни светилки декорација за вазна свадба centerpieces празник светла

1051.20 DEN 946.00

20 Pcs / многу Централен Светло Дизајн Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација RGB Осветлување9 Colors Да

LED неонски Светлина Двојно Бои ЕЛ Жица Сјај Очила со темно леќа Мода Празник Декоративни Осветлување Реквизити со Стабилна на
 • Неодамнешно

LED неонски Светлина Двојно Бои ЕЛ Жица Сјај Очила со темно леќа Мода Празник Декоративни Осветлување Реквизити со Стабилна на

6391.68 DEN 5752.00

LED неонски Светлина Двојно Бои ЕЛ Жица Сјај Очила со темно леќа Мода Празник Декоративни Осветлување Ре

10Pcs/многу Мини Батеријата Електрични Мини LED Партија Светлина Водоотпорен Балон Светлина Свадба Партија Корист led светло
 • Неодамнешно

10Pcs/многу Мини Батеријата Електрични Мини LED Партија Светлина Водоотпорен Балон Светлина Свадба Партија Корист led светло

234.24 DEN 211.00

10 Pcs / многу Батеријата Електрични Мини LED Партија Светлина Водоотпорен Балон Светлина Свадба Партија Ко

10pcs*паркинг (Надворешен Свадба светла Круг кинески хартија фенер виси светлина празник преносни led светла за божиќ партија
 • Неодамнешно

10pcs*паркинг (Надворешен Свадба светла Круг кинески хартија фенер виси светлина празник преносни led светла за божиќ партија

475.20 DEN 428.00

10pcs* CR2032 ноќта на Вештерките pumkin 12colors led светло за свадба партија декорација Виси хартија фенер светилка

Нова Година, Божиќ украси!20pcs Свадба Единствена Боја Водоотпорен Подводни Led Чај Мини Партија Светлина Со Батерија lumiere
 • Неодамнешно

Нова Година, Божиќ украси!20pcs Свадба Единствена Боја Водоотпорен Подводни Led Чај Мини Партија Светлина Со Батерија lumiere

DEN 912.00

Нова Година, Божиќ украси!20pcs Свадба Единствена Боја Водоотпорен Подводни Led Чај Мини Партија Светлина С

Модерен Празник Осветлување Неонски LED Светлечки Вар Зелена очила за сонце со Светло До ЕЛ Кабел Јаже Очила за Божиќ,ноќта на
 • Неодамнешно

Модерен Празник Осветлување Неонски LED Светлечки Вар Зелена очила за сонце со Светло До ЕЛ Кабел Јаже Очила за Божиќ,ноќта на

646.08 DEN 556.00

Модерен Празник Осветлување Неонски LED Светлечки Вар Зелена очила за сонце со Светло До ЕЛ Кабел Јаже Оч