2 ПАРЧИЊА Алуминиумска Задниот Браник Трка Воздух Диверзија Diffuser Gunmetal За Хонда Граѓанско-апарат TK-RWD5T

2 ПАРЧИЊА Алуминиумска Задниот Браник Трка Воздух Диверзија Diffuser Gunmetal За Хонда Граѓанско-апарат TK-RWD5T

DEN 190.56

Количина на стоки


Што се купување на 100% Сосема Нов на :
TANSKY - 2 ПАРЧИЊА Алуминиумска Задниот Браник Трка Воздух Диверзија Diffuser Gunmetal За Хонда Граѓанско-апарат TK-RWD5 T
боја : Сребрена,Црна
НА ОВАА АУКЦИЈА Е ЗА 1 NEW EPMAN ТРКИ 2 PC ЗАДНИОТ БРАНИК DIFFUSER КОМПЛЕТ. ОВИЕ DIFFUSERS СЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ CNC ПАЛКА АЛУМИНИУМ И ПОТОА ВО ЦРНА ЕЛОКСИРАНИ/SLIVER ЗА КВАЛИТЕТ ЗАВРШИ И ИЗДРЖЛИВОСТ. ОВИЕ БРАНИК DIFFUSERS СЕ ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ДА СЕ ЗГОЛЕМИ ВОЗИЛО АЕРОДИНАМИЧНОСТА, НАМАЛУВАЊЕ НА ВЛЕЧЕТЕ, И ДА СЕ ПОДОБРИ ЕКОНОМИЧНОСТА НА ГОРИВОТО. ТИ EPMAN ТРКИ DIFFUSER Е ОДЛИЧЕН ПРИЛОГ НА ВАШЕТО ВОЗИЛО ДА СЕ ДАДЕ ТОА ДЕКА ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ ИЗГЛЕД. СЕКОЈ DIFFUSER Е ИНСТАЛИРАН КОРИСТЕЊЕ ВКЛУЧЕНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ХАРДВЕР.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
* 2 ПАРЧИЊА КОМПЛЕТ
* УНИВЕРЗАЛНА
* ЦРНА/SLIVER
* * * * ЗГОЛЕМУВАЊЕ ТОП БРЗИНА & ЗАБРЗУВАЊЕ
* НАМАЛУВАЊЕ НА ВЛЕЧЕТЕ
* МАЛА ТЕЖИНА ДИЗАЈН
* ГОЛЕМИНА на : (2) 4mm дебели, 15" (40cm) x 4" (10cm)
* Сосема Нов Во фабрика запечатено Пакување
* CNC-машински палка t6061 алуминиум
*Без инсталација Алатка и Без настава се Вклучени, Професионална Инсталација се Препорачува*
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.


Други карактеристики

Бренд Име:
TANSKY
Автомобил модел:
Универзална
Модел Година:
сите
Име На Модел:
TK-RWD5T
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
00inch
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Универзална
Тип На Објект:
Пред & Радијатор Скари
Точка име :
Задниот Браник Воздух Diffusers
Дел Име:
2 парчиња Задниот Браник Diffuser Комплет
квалитет:
2 ПАРЧИЊА/Комплет
Апликации:
За Хонда, Мицубиши Протон Perodua Mazda Nissan итн
Го Замени Името:
Правец На Намалување На Влечете
Одговара:
Погоден За Сите Видови На Турбо Или N/A Автомобил
Место:
Изработени во Тајван
fuction:
Штити задниот браник од инциденти
Материјал Тип:
6061T6 Палка Алуминиум
боја:
Црна /Сребрена

Најдобри понуди