Dual-го користи Снегот Покрие Автомобил Сонцето Сенка Прозорец Foils Шофершајбната сонцето покрие автомобил Блок Пред Прозорецот Sunshade Згусне freeshipping

Dual-го користи Снегот Покрие Автомобил Сонцето Сенка Прозорец Foils Шофершајбната сонцето покрие автомобил Блок Пред Прозорецот

DEN 400.00
-6 %
DEN 425.76

Количина на стоки

ДОЛАРИ 68.30
2017 нов дизајн со Двојна употреба Автомобил Сонцето Сенка Прозорец Foils Шофершајбната авто
Шофершајбната Стакло Покрие Блок Пред Прозорецот Sunshade Згусне
Dual-да користите Автомобил пред шофершајбната Сонцето Сенка
Големина : 205 cm долги 70 см ширина Згусне 5 мм .
Материјал : EPE Фолија .
на Предната страна на алуминиум,задниот дел на композитни црна мат фолија .
во зима може да се користат за ветер блок,во текот на летото може да се користи сонцето нијанси.
Густа текстура дури и може да се користи како пикник душеци јога душеци итн..
Пред
Назад
-31.99


Други карактеристики

Тип На Објект:
Прозорецот Foils & Solar Protection
Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате:
60%-80%
Материјал Тип:
EPE
Бренд Име:
ДЕФО
Специјални Функции:
печати лого
Објектот Должина:
205cm
Топлинска Изолација Го Оценувате:
80%-100%
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
transmittance:
20%-40%
Објектот Тежина:
250g
Објектот Висина:
0.5cm
Боја Име:
Црна
Прозорецот Foils Тип:
Пред Прозорецот Соларна Заштита
Објектот Ширина:
70cm
Име На Модел:
Jc-110
Име :
сонцето сенка
Материјал :
EPE
Големина на :
205*70cm
Боја :
multicolor
сонцето сенка:
од страна на прозорецот deflectors
автомобил stying:
автомобил-stying
2016 година автомобил:
прозорецот очила
автомобил прозорец deflectors:
автомобил правец на deflector
автомобил прозорец стакло:
прозорецот стакло
freeshipping:
новото сонце сенка

Најдобри понуди

JEAZEA 150*90CM Автомобил на Сонце Пред предните светла Сенка Прозорец Sunshade Опфаќа Стакло Shield Екран на ветробранското
  • Неодамнешно

JEAZEA 150*90CM Автомобил на Сонце Пред предните светла Сенка Прозорец Sunshade Опфаќа Стакло Shield Екран на ветробранското

383.52 DEN 357.00

150*90 CM Автомобил на Сонце Пред предните светла Сенка Прозорец Sunshade ОпфаќаСостојба : Нова Боја : Сребро Ма

алуминиумска фолија 150*70cm автомобил сонцето сенка автомобил прозорец sunshade автомобил завеса УВ Заштита на Автомобил Филм
  • Неодамнешно

алуминиумска фолија 150*70cm автомобил сонцето сенка автомобил прозорец sunshade автомобил завеса УВ Заштита на Автомобил Филм

475.20 DEN 428.00

сина 150*70cm автомобил сонцето сенка автомобил прозорец sunshade цртан филм стигнале автомобил завеса УВ Зашт