Zusen Висок Квалитет С-120W-5V 24A Единствен излез 5vdc Префрлување Напојување

Zusen Висок Квалитет С-120W-5V 24A Единствен излез 5vdc Префрлување Напојување

DEN 888.00

Количина на стоки


Производ слика
Ако имате голем број на јачината на звукот, јас може да ви даде добра цена.
Изложувачите фото
Фабриката слика
Нашите сертификати


Други карактеристики

Излез Тип На:
Еден
Бренд Име:
HSELE
Излезниот Напон:
5V
is_customized:
Yes
Фрекфенција:
47-63Hz
Број На Модел На:
S-120-5
Излезна Моќност:
101 - 200W
Излезна Струја:
24A
Влезен Напон:
110/220AC
сертификација:
CE,RoHS

Најдобри понуди

Универзална 5V 24A 120W Регулирани Префрлување Напојување Трансформатор 100-240V AC до ВАШИНГТОН За LED Лента на Светлина за
  • Неодамнешно

Универзална 5V 24A 120W Регулирани Префрлување Напојување Трансформатор 100-240V AC до ВАШИНГТОН За LED Лента на Светлина за

1200.00 DEN 1128.00

(Сликата е само за референца)Моделот S1205 S12012 S12015 S12018 S12024 S12036 S12048 DC излез,тековната 5 V 24 A 12 V 10 A 15 V 8 A 18 V 6.7 НА

ЛП Серија Din Железнички единствен излез префрлување напојување 25W 50W 100W 150W 300W 500W Дигитален Дисплеј 12/24V ac dc со
  • Неодамнешно

ЛП Серија Din Железнички единствен излез префрлување напојување 25W 50W 100W 150W 300W 500W Дигитален Дисплеј 12/24V ac dc со

723.84 DEN 688.00

91 CUFT ЗАБЕЛЕШКА 1.Толеранција : вклучува поставување на толеранција, линија регулација и регулација на оп

Префрлување LED Моќ Supply48V 120W глобална напојување за AC100-240V да DC48V 2.5 Возачот Адаптер за Led Ленти Светлина CNC системи
  • Неодамнешно

Префрлување LED Моќ Supply48V 120W глобална напојување за AC100-240V да DC48V 2.5 Возачот Адаптер за Led Ленти Светлина CNC системи

1200.00 DEN 1128.00

(Сликата е само за референца)Моделот S1205 S12012 S12015 S12018 S12024 S12036 S12048 DC излез,тековната 5 V 24 A 12 V 10 A 15 V 8 A 18 V 6.7 НА

Најдобар квалитет 18V 2A 35W Префрлување Напојување Возачот за LED Лента AC 100-240V на Текст за да DC 18V бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Најдобар квалитет 18V 2A 35W Префрлување Напојување Возачот за LED Лента AC 100-240V на Текст за да DC 18V бесплатен превозот

840.00 DEN 790.00

(Сликата е само за референца)Моделот S355 S3512 S3515 S3518 S3524 DC излез,тековната 5 V 7А 12 V 3А 15 V 2.4 НА 18 V 2 A 24 V 1.5 Бран и