Zusen висок квалитет на MS-120W-12V 10A мин големина на Малите Прекинувач за Напојување 90~260AC до 12~48DC

Zusen висок квалитет на MS-120W-12V 10A мин големина на Малите Прекинувач за Напојување 90~260AC до 12~48DC

DEN 936.00

Количина на стоки


Производ слика
Ако имате голем број на јачината на звукот, јас може да ви даде добра цена.
Изложувачите фото
Фабриката слика
Нашите сертификати


Други карактеристики

Излез Тип На:
Еден
Бренд Име:
HSELE
is_customized:
Yes
Излезниот Напон:
12v
Фрекфенција:
47-63Hz
Излезна Струја:
10A
Излезна Моќност:
101 - 200W
Број На Модел На:
MS-120-12
Влезен Напон:
90~260AC
сертификација:
CE,RoHS

Најдобри понуди

Префрлување LED Моќ Supply48V 120W глобална напојување за AC100-240V да DC48V 2.5 Возачот Адаптер за Led Ленти Светлина CNC системи
  • Неодамнешно

Префрлување LED Моќ Supply48V 120W глобална напојување за AC100-240V да DC48V 2.5 Возачот Адаптер за Led Ленти Светлина CNC системи

1200.00 DEN 1128.00

(Сликата е само за референца)Моделот S1205 S12012 S12015 S12018 S12024 S12036 S12048 DC излез,тековната 5 V 24 A 12 V 10 A 15 V 8 A 18 V 6.7 НА

ЛП Серија Din Железнички единствен излез префрлување напојување 25W 50W 100W 150W 300W 500W Дигитален Дисплеј 12/24V ac dc со
  • Неодамнешно

ЛП Серија Din Железнички единствен излез префрлување напојување 25W 50W 100W 150W 300W 500W Дигитален Дисплеј 12/24V ac dc со

723.84 DEN 688.00

91 CUFT ЗАБЕЛЕШКА 1.Толеранција : вклучува поставување на толеранција, линија регулација и регулација на оп

Бесплатен превозот единствен излез din железнички Префрлување Напојување 150W 12V 24V 48V ac-dc со Дигитален led дисплеј за LED
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот единствен излез din железнички Префрлување Напојување 150W 12V 24V 48V ac-dc со Дигитален led дисплеј за LED

1394.40 DEN 1325.00

Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 1525 работни денаПреку Морето : Според редоследот Ние ќе ви испратим