1000pcs 12.0 mm триаголник тактилни метал куполи 2 нозе 350 gf snap купола се префрлите од express

1000pcs 12.0 mm триаголник тактилни метал куполи 2 нозе 350 gf snap купола се префрлите од express

DEN 2736.00
-5 %
DEN 2880.00

Количина на стоки


12.0 mm Дијаметар триаголник тактилни метал куполи 2 нозе 350 gf snap купола префрлате
Материјал : нерѓосувачки челик
Живот : 1000,000 пати
Големина : 12.0 mm Дијаметар
Оценка : DC12 V 50m A
Оперативен сила : 350+/-50gf
Контакт Конфигурација : SPST, Нормално Отворен
Контакт Отскокнување (на) :
Спакувани во рефус
Мешани наредби се добредојдени!
OEM наредби се добредојдени!


Други карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
ROHS
Бренд Име:
RTLECS
Карактеристики:
триаголник
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
10 Година
Број На Модел На:
12.0 Метална Купола

Најдобри понуди

Навивачите Лустерот 86 Ѕиден прекинувач / Брзината на Вентилаторот Контролер / Тавански Вентилатор, светло Прекинувач AC220V
  • Неодамнешно

Навивачите Лустерот 86 Ѕиден прекинувач / Брзината на Вентилаторот Контролер / Тавански Вентилатор, светло Прекинувач AC220V

DEN 720.00

Навивачите Лустерот 86 Ѕиден прекинувач / Брзината на Вентилаторот Контролер / Тавански Вентилатор, св

Бесплатен Превозот AC220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Реле Switch Безбедносен Систем за Паметни Дома 315/433MHZ Висок
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот AC220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Реле Switch Безбедносен Систем за Паметни Дома 315/433MHZ Висок

676.32 DEN 609.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контро

[ZOB] оригиналната германски ОРИГИНАЛНИ NCN440 BDC840 4P40A Hagrid истекување коло прекинато 0.03 На истекување префрлате
  • Неодамнешно

[ZOB] оригиналната германски ОРИГИНАЛНИ NCN440 BDC840 4P40A Hagrid истекување коло прекинато 0.03 На истекување префрлате

13602.72 DEN 11562.00

Оригиналниот германски ОРИГИНАЛНИ NCN440 BDC840 4 P40 A Hagrid истекување коло прекинато 0.03 На истекување префрлат

Нови AC85V 110V 220V 250V 1CH 1Channe Радио Далечински Управувач Switch Приемник 2* Црвеното Копче Предавателот Учење Код 315/433mhz
  • Неодамнешно

Нови AC85V 110V 220V 250V 1CH 1Channe Радио Далечински Управувач Switch Приемник 2* Црвеното Копче Предавателот Учење Код 315/433mhz

724.32 DEN 652.00

Овој безжичен далечински управувач switch дизајн со manual (рачно) и далечински управувач два работни режим, н