1000pcs 5.00 мм Дијаметар крст од типот Метал купола switch Не Dimple 4 нозе 250 gf snap купола од express

1000pcs 5.00 мм Дијаметар крст од типот Метал купола switch Не Dimple 4 нозе 250 gf snap купола од express

DEN 2736.00
-5 %
DEN 2880.00

Количина на стоки


1000pcs 5.0 мм Дијаметар крст од типот Метал купола Не Dimple 4 нозе 250 gf snap купола Rohs
Материјал : нерѓосувачки челик
Живот : 1000,000 пати
Големина : 5.0 мм Дијаметар
Оценка : DC12 V 50m A
Оперативен сила : 250+/-50gf
Контакт Конфигурација : SPST, Нормално Отворен
Контакт Отскокнување (на) :
Мешани наредби се добредојдени!
OEM наредби се добредојдени!


Други карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
ROHS
Бренд Име:
RTLECS
Карактеристики:
крстот од типот Метал купола префрлате
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
10 Година
Број На Модел На:
5.0 Метална Купола

Најдобри понуди

[ZOB] оригиналната германски ОРИГИНАЛНИ NCN440 BDC840 4P40A Hagrid истекување коло прекинато 0.03 На истекување префрлате
  • Неодамнешно

[ZOB] оригиналната германски ОРИГИНАЛНИ NCN440 BDC840 4P40A Hagrid истекување коло прекинато 0.03 На истекување префрлате

13602.72 DEN 11562.00

Оригиналниот германски ОРИГИНАЛНИ NCN440 BDC840 4 P40 A Hagrid истекување коло прекинато 0.03 На истекување префрлат

Бесплатен Превозот AC220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Реле Switch Безбедносен Систем за Паметни Дома 315/433MHZ Висок
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот AC220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Реле Switch Безбедносен Систем за Паметни Дома 315/433MHZ Висок

676.32 DEN 609.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контро

Црна 2Key 85V 110V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch 1*Приемник +4* Предаватели за Апарати Портата гаражни врати
  • Неодамнешно

Црна 2Key 85V 110V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch 1*Приемник +4* Предаватели за Апарати Портата гаражни врати

1194.72 DEN 1075.00

Овој безжичен далечински управувач switch дизајн со manual (рачно) и далечински управувач два работни режим, н

1000pcs 10.0 мм Дијаметар крстот тип snap купола switch Не Dimple 4 нозе 250 gf тактилни нерѓосувачки челик метал со авион mail
  • Неодамнешно

1000pcs 10.0 мм Дијаметар крстот тип snap купола switch Не Dimple 4 нозе 250 gf тактилни нерѓосувачки челик метал со авион mail

1200.00 DEN 1140.00

1000pcs 10.0 мм Дијаметар крстот тип snap еден жито метална купола Не Dimple 4 нозе 250 gf snap купола RohsМатеријал : нерѓ