5 Парче Рокер префрлување прекинувач 10X15mm црвениот брод switch 2 нога на две нивоа брод-во облик на префрлате

5 Парче Рокер префрлување прекинувач 10X15mm црвениот брод switch 2 нога на две нивоа брод-во облик на префрлате

DEN 167.04

Количина на стоки

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Добредојдовте да се Прават Пари Со Нас Заедно тука!
. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.лоцира во Шенжен од 2007 година,кој има 12 години искуство за глобалната купувачи.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние не поправка или замена предмети со истечен рок на гаранција. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Додатоци има 3-месеци гаранција.
во светот превозот (Освен некои земји и APO/FPO)
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. за време на празниците,за одложување на одговорот,ние длабоко се извинувам.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (GMT+8) од понеделник до петок
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници (Пекинг) ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на aliexpress порака или trademanager,ние ќе се обидеме потрудиме да одговори на вашите прашања во 48 часа.
Рокер префрлување прекинувач 10 * 15mm црвениот брод switch 2 нога на две нивоа брод-во облик на прекинувач (10)
Температурата опсег (Температура) -25 ~ +85 °
Номинална AC load 3А / 250 V 6 A / 125 V
Изолација отпор ≥ 100 MΩ
Dielectric сила ≥ 1500 V AC / мин
Електрични живот ≥ 10000 пати
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратната информација е важна за Нас.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Нашата канцеларија часа 9 : 00 часот наутро на 6 : 00 p.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Една година Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Ние ќе рефундирање на вашите целосна monney, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Wepro Група се Професионални Dropshipping Снабдувачот во Компјутер&статистика,Здравје&убавина,Возрасни&Секс,Дама Fashional,Отворено&спорт,Домашната Електроника,LED,Соларна производи итн Попуст на цената. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.


Други карактеристики

сертификација:
CCC
Гаранција:
30 ДЕНА
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
WEPRO
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип:
WEPRO

Најдобри понуди

5pc водоотпорен 16mm метал еден притисни копче за префрлање стартер копчето switch за автомобил брод вратата говорникот w/ жица
  • Неодамнешно

5pc водоотпорен 16mm метал еден притисни копче за префрлање стартер копчето switch за автомобил брод вратата говорникот w/ жица

DEN 845.76

Повратни информации ве Молиме љубезно се направи примање на потврда на Aliexpress откако ќе го добиете произ

1 компјутер 50A 220V Din Железнички Само за Обновување на Автоматско повторно да го вклучите во Текот & Под Напон Заштитник Осветлување
  • Неодамнешно

1 компјутер 50A 220V Din Железнички Само за Обновување на Автоматско повторно да го вклучите во Текот & Под Напон Заштитник Осветлување

DEN 143.52

Автоматското обновување на напон над и под напон заштитен уред е во согласност со модуларен дизајн стан

1000pcs 10.0 мм Дијаметар крстот тип snap купола switch Не Dimple 4 нозе 250 gf тактилни нерѓосувачки челик метал со авион mail
  • Неодамнешно

1000pcs 10.0 мм Дијаметар крстот тип snap купола switch Не Dimple 4 нозе 250 gf тактилни нерѓосувачки челик метал со авион mail

1200.00 DEN 1140.00

1000pcs 10.0 мм Дијаметар крстот тип snap еден жито метална купола Не Dimple 4 нозе 250 gf snap купола RohsМатеријал : нерѓ

Топла Продажба DC3.5V-DC12V 3.7 V 5V 6V 12V Мини Далечински Управувач Switch Систем Приемник Предавателот Учење Код 1А Max Оптоварување
  • Неодамнешно

Топла Продажба DC3.5V-DC12V 3.7 V 5V 6V 12V Мини Далечински Управувач Switch Систем Приемник Предавателот Учење Код 1А Max Оптоварување

694.08 DEN 624.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контро

Мали Оддалечени Реле Switch 3.6 V 4.8 V 5V 6V 7.4 V 9V 12V Широк Напон Мини Ресивер Предавателот Нормално Отворен Блиску Безжичен
  • Неодамнешно

Мали Оддалечени Реле Switch 3.6 V 4.8 V 5V 6V 7.4 V 9V 12V Широк Напон Мини Ресивер Предавателот Нормално Отворен Блиску Безжичен

969.60 DEN 873.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контро

1pc 40A 380V 3P+N Din Железнички Авто Обнова Врати Автоматски се Поврзе Преку & Под Напон за Осветлување за Заштита на Заштитните
  • Неодамнешно

1pc 40A 380V 3P+N Din Железнички Авто Обнова Врати Автоматски се Поврзе Преку & Под Напон за Осветлување за Заштита на Заштитните

DEN 528.00

Автоматското обновување на напон над и под напон заштитен уред е во согласност со модуларен дизајн стан

1000pcs 8.40 мм Дијаметар крст од типот метал купола switch 250 gf 1000000 живот време челик, нерѓосувачки материјал од express
  • Неодамнешно

1000pcs 8.40 мм Дијаметар крст од типот метал купола switch 250 gf 1000000 живот време челик, нерѓосувачки материјал од express

2880.00 DEN 2736.00

1000pcs 8.40 мм Дијаметар крстот тип snap еден жито метална купола Не Dimple 4 нозе 250 gf snap купола RohsМатеријал : нерѓ

[ZOB] оригиналната оригинални S2C-H6R помошен контакт EN62019 минијатурни прекинувач за да се обезбеди вистински --5pcs/многу
  • Неодамнешно

[ZOB] оригиналната оригинални S2C-H6R помошен контакт EN62019 минијатурни прекинувач за да се обезбеди вистински --5pcs/многу

9260.16 DEN 7871.00

Оригиналниот оригинални S2 CH6 R помошен контакт EN62019 минијатурни прекинувач за да се обезбеди вистински