1 компјутер 50A 220V Din Железнички Само за Обновување на Автоматско повторно да го вклучите во Текот & Под Напон Заштитник Осветлување за Заштита на Заштитните Реле

1 компјутер 50A 220V Din Железнички Само за Обновување на Автоматско повторно да го вклучите во Текот & Под Напон Заштитник Осветлување

DEN 143.52

Количина на стоки


Автоматското обновување на напон над и под напон заштитен уред е во согласност со модуларен дизајн стандарди. на кола на производи усвојување на добар квалитет на електронски компоненти со сигурен перформанси. кога моќта состојба е нестабилна. Тоа е заштита на функција ќе се активира автоматски. откако напон надминува ограничениот спектар на производи, таа автоматски ќе се исклучи така како да се заштитат безбедно на електрична опрема и лица. Уредот ќе се ре-снабдување во 1 минута, кога моќта се враќа во нормала.
Зелениот индикатор на екранот, кога на власт е нормално снабдување.
Црвениот индикатор екранот, кога на власт над напон или под напон.
Инсталирање на : 35mm Din железнички.
Главниот Технички Speacification :
1. Номинална AC напон 230 V±10% и фреквенција 50 Hz/60 Hz
2. Полагање Max Струја : 50 A
3. Max. Вчитување на моќ : 12 KVA
4. Во текот-напон акција cut-off вредност : >270 VAC+/-5 V
5. Нормално-напон вредност : 175-270 VAC
6. Под-напон акција cut-off вредност :
7. Во текот на напон и под напон cut-off :
8. На електрична енергија е пренесување на доцнење по критичниот :
9. Само потрошувачката на енергија
10. Електрични машини живот=100000 пати
11. Димензија : 36 L*77 W*78 Hmm
12. Инсталирање на : 35mm Din железнички


Други карактеристики

Тип:
Мини
Полјаците Број:
2
Број На Модел На:
EA-OU50
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EARUELETRIC
Макс Поминува Струја:
50A
Номинална Напон:
AC 220-230V
Потекло:
жеџијанг
ОЕМ:
Обезбеди OEM Услуга
Големина:
36L*77W*78Hmm
инсталирајте начин :
Din железнички

Најдобри понуди

Топла Продажба DC3.5V-DC12V 3.7 V 5V 6V 12V Мини Далечински Управувач Switch Систем Приемник Предавателот Учење Код 1А Max Оптоварување
  • Неодамнешно

Топла Продажба DC3.5V-DC12V 3.7 V 5V 6V 12V Мини Далечински Управувач Switch Систем Приемник Предавателот Учење Код 1А Max Оптоварување

694.08 DEN 624.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контро

[ZOB] оригиналната оригинални S2C-H6R помошен контакт EN62019 минијатурни прекинувач за да се обезбеди вистински --5pcs/многу
  • Неодамнешно

[ZOB] оригиналната оригинални S2C-H6R помошен контакт EN62019 минијатурни прекинувач за да се обезбеди вистински --5pcs/многу

9260.16 DEN 7871.00

Оригиналниот оригинални S2 CH6 R помошен контакт EN62019 минијатурни прекинувач за да се обезбеди вистински

Црна 2Key 85V 110V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch 1*Приемник +4* Предаватели за Апарати Портата гаражни врати
  • Неодамнешно

Црна 2Key 85V 110V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch 1*Приемник +4* Предаватели за Апарати Портата гаражни врати

1194.72 DEN 1075.00

Овој безжичен далечински управувач switch дизајн со manual (рачно) и далечински управувач два работни режим, н

1pc 40A 380V 3P+N Din Железнички Авто Обнова Врати Автоматски се Поврзе Преку & Под Напон за Осветлување за Заштита на Заштитните
  • Неодамнешно

1pc 40A 380V 3P+N Din Железнички Авто Обнова Врати Автоматски се Поврзе Преку & Под Напон за Осветлување за Заштита на Заштитните

DEN 528.00

Автоматското обновување на напон над и под напон заштитен уред е во согласност со модуларен дизајн стан

1000pcs 8.40 мм Дијаметар крст од типот метал купола switch 250 gf 1000000 живот време челик, нерѓосувачки материјал од express
  • Неодамнешно

1000pcs 8.40 мм Дијаметар крст од типот метал купола switch 250 gf 1000000 живот време челик, нерѓосувачки материјал од express

2880.00 DEN 2736.00

1000pcs 8.40 мм Дијаметар крстот тип snap еден жито метална купола Не Dimple 4 нозе 250 gf snap купола RohsМатеријал : нерѓ