Тип Б 10K 8 ohm Терминали Двојна Линеарна Променлива Potentiometer Зелена

Тип Б 10K 8 ohm Терминали Двојна Линеарна Променлива Potentiometer Зелена

DEN 290.00
-5 %
DEN 305.28

Количина на стоки

Име на производ Potentiometer Отпор Вредност 10 K ohm Прилагодување Тип на Врвот на Вредноста Тип Двојна Линеарна(Тип Б) Карактеристики Knurled Вратило Терминалот Број 8 Вратило Пречник од 6mm / 0.24" Окно Должина 10мм / 0.39" Монтажа Дупка 6mm / 0.24" Висината 14mm / 0.55" База Димензии 9.5 x 11mm / 0.35" x 0.43"(L*W) Материјал Метал w Пластични Боја Како Слика Покаже Тежината 7g Пакет 1 x Potentiometer


Други карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
Гаранција:
0.1

Најдобри понуди

RF Безжичен Далечински Switch Систем Светлината LED Светилка SMD НА OFF 220V 1CH за A-B копче Со Економски Нежно Предавател и
  • Неодамнешно

RF Безжичен Далечински Switch Систем Светлината LED Светилка SMD НА OFF 220V 1CH за A-B копче Со Економски Нежно Предавател и

647.52 DEN 583.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контр

DIY Шема Дизајн Нов стил Луксузни Ѕиден Прекинувач Панел Светлина Switch Лента цвет декорација Притисни Копче за Префрлање 110-250V
  • Неодамнешно

DIY Шема Дизајн Нов стил Луксузни Ѕиден Прекинувач Панел Светлина Switch Лента цвет декорација Притисни Копче за Префрлање 110-250V

479.52 DEN 384.00

Нов стил Луксузни Ѕиден Прекинувач Панел Светлина Switch Лента цвет декорација Притисни Копче за Префрлањ

28mm Метал Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Еден Doorebll Бел Рог LED Притисни Копче за Префрлање Автомобил Авто Мотор стартувајте
  • Неодамнешно

28mm Метал Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Еден Doorebll Бел Рог LED Притисни Копче за Префрлање Автомобил Авто Мотор стартувајте

DEN 360.00

28mm Метал Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Еден Doorebll Бел Рог LED Притисни Копче за Префрлање Автомобил Авто

40A Безжична Реле DC 12-48V Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник Предавателот Светлината LED Светилка SMD НА ИСКЛУЧУВАЊЕ
  • Неодамнешно

40A Безжична Реле DC 12-48V Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник Предавателот Светлината LED Светилка SMD НА ИСКЛУЧУВАЊЕ

1473.12 DEN 1075.00

40 A Безжична Реле DC 1248 V Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник Предавателот Светлината LED Светилк

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Висок квалитет SR26 тип ротари бенд прекинувач, еден нож, 12 тезги, водоотпорен и dustproof, 360 степени се префрлите
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Висок квалитет SR26 тип ротари бенд прекинувач, еден нож, 12 тезги, водоотпорен и dustproof, 360 степени се префрлите

DEN 152.64

SKYPE : mp34791Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со

AC120V AC110V AC220V AC230V AC240V Ѕидот Безжичен Далечински Предавателот Приемник Спалната соба Сала Светилка LED Светло Безжичен
  • Неодамнешно

AC120V AC110V AC220V AC230V AC240V Ѕидот Безжичен Далечински Предавателот Приемник Спалната соба Сала Светилка LED Светло Безжичен

1680.00 DEN 1327.00

Оваа приемник одбор е погоден за осветлување, антикражба алармот, далечински управувач електричен врат

Нови AC220V Безжичниот Далечински Управувач Switch RF Далечински Управувач Приемник и Предавател за Гаража/Ролери/Лизгачки Врата
  • Неодамнешно

Нови AC220V Безжичниот Далечински Управувач Switch RF Далечински Управувач Приемник и Предавател за Гаража/Ролери/Лизгачки Врата

1002.24 DEN 902.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контр