[ZOB] сад оригинални SIN125 R100 3P нови оригинални FFC C/W 1CO ГРЕВОТ коло прекинато 3P100A

[ZOB] сад оригинални SIN125 R100 3P нови оригинални FFC C/W 1CO ГРЕВОТ коло прекинато 3P100A

DEN 8365.00
-15 %
DEN 9841.92

Количина на стоки


Сад оригинални SIN125 R100 3 P нови оригинални FFC C/W 1 CO+1А ГРЕВОТ коло прекинато 3 P100 A


Други карактеристики

Број На Модел На:
прекинувач
is_customized:
Yes
Полјаците Број:
1
Тип:
Украсениот Случај
Бренд Име:
RONGLAN
Модел:
SIN125 R100
Бројот на половите:
3P
Тип на истекување заштитник:
3P
Номинална Струја:
100A
Лак режим:
Магнетни удар од кола прекинувач

Најдобри понуди

5pc водоотпорен 16mm метал еден притисни копче за префрлање стартер копчето switch за автомобил брод вратата говорникот w/ жица
  • Неодамнешно

5pc водоотпорен 16mm метал еден притисни копче за префрлање стартер копчето switch за автомобил брод вратата говорникот w/ жица

DEN 845.76

Повратни информации ве Молиме љубезно се направи примање на потврда на Aliexpress откако ќе го добиете произ

Црна 2Key 85V 110V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch 1*Приемник +4* Предаватели за Апарати Портата гаражни врати
  • Неодамнешно

Црна 2Key 85V 110V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch 1*Приемник +4* Предаватели за Апарати Портата гаражни врати

1194.72 DEN 1075.00

Овој безжичен далечински управувач switch дизајн со manual (рачно) и далечински управувач два работни режим, н