30x38mm Целосно Затворен Тип Засилен Најлон Инженеринг Towline За Гравирање Машина

30x38mm Целосно Затворен Тип Засилен Најлон Инженеринг Towline За Гравирање Машина

DEN 1953.12

Количина на стоки


30x38mm Целосно Затворен Тип Засилен Најлон Инженеринг Towline За Гравирање Машина
За НАС :
Имаме целосна големина на влечете синџири од 7x7 да 80x400.
Вклучувајќи пластика влечете синџир,челик влечете синџир,S тип влечете синџир.
Главно на пазарот во Европа,Северна и Јужна Америка,Азија,Средниот Исток и Австрија.
Со добар квалитет и прифатлива цена
Користење на високо квалитетни суровини, не преработил материја
За продавачот за испорака метод : (Само за експрес испорака)
Според клиент на државата,Ние ќе го избере Fe Dex,DHL,ТНТ,UPS-от и други брза испорака методи.Обично,превозот денот ќе трае 5-7 работни дена да вашиот место. На следење на информации е достапна . Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено , ве молиме љубезно ве молиме да се разбере нас.Ви благодариме!
И ако ви треба било каква помош во превозот метод,ве молиме контактирајте со нас.
За челик влечете синџир :
Бидејќи челик влечете синџир прифаќаат само обичај,ве молиме контактирајте со нас ако треба,ви благодариме!
Инженеринг Towline слика
Пратката Превозот ќе се организира во време на испорака Сите превозот начини се опционални,бесплатен превозот за вкупна тежина не надминува 2 кг преку CPAM Изразат испорака начин како што се FEDEX,DHL,UPS-от,ТНТ итн треба 5-7 работни дена за да вашата земја обично,CPAM треба 15-60 работни дена да вашиот место.(различно време зависи од вашата земја).Па ако не добиете вашите производи ,ве молиме проверете на следење на број и се потврди дали или не пакет се уште е на пат.
Цена Storekeeper снабдување вистинската цена и даде 5%-10% попуст понекогаш,ние одбие лажни висока цена и да се даде 20%-90% попуст. Ние одбиваме да bargin во текот на цена
Повратни информации ве Молиме да ни даде пет ѕвезди, ако се чувствувате задоволни,добри коментари е многу важен за нас, Доколку не сте satified со нас,ве молиме љубезно ни каже причината и детали,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.


Други карактеристики

Број На Модел На:
30*38F
Тип:
Лист Синџир
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Пластични
Објектот:
30x38 Целосно ограден towline
Тип:
Целосно ограден
I. D:
30мм x 38mm
O. D:
45mm X 55мм
Н W:
1.4 KG
Радиус На Свиткување:
55/75/100/125/150
Материјал :
Засилен Најлон PA66
КОЛИЧИНА:
1 метар со 2 крај connecor
боја:
Црна со жолта поени
Функција:
Заштита на жици и синџири

Најдобри понуди

Серија 18 x 25мм 37mm 50mm должина L1000mm Пластични Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со крајот конектори пластични
  • Неодамнешно

Серија 18 x 25мм 37mm 50mm должина L1000mm Пластични Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со крајот конектори пластични

DEN 278.40

1 BUC од Пластични Кабелот, Повлечете Синџир 18x25mm L1000mm Полу ЗатворениНие, исто така, имаат големина 18x37mm,18x50