18x50mm Полу-затворен Тип Пластични Енергија Синџир За Cnc Машина

18x50mm Полу-затворен Тип Пластични Енергија Синџир За Cnc Машина

DEN 815.52

Количина на стоки


18 x 50mm Полу-затворен Тип Пластични Енергија Синџир За Cnc Машина
За НАС :
Имаме целосна големина на влечете синџири од 7x7 да 80x400.
Вклучувајќи пластика влечете синџир,челик влечете синџир,S тип влечете синџир.
Главно на пазарот во Европа,Северна и Јужна Америка,Азија,Средниот Исток и Австрија.
Со добар квалитет и прифатлива цена
Користење на високо квалитетни суровини, не преработил материја
За продавачот за испорака метод : (Само за експрес испорака)
Според клиент на државата,Ние ќе го избере Fe Dex,DHL,ТНТ,UPS-от и други брза испорака методи.Обично,превозот денот ќе трае 5-7 работни дена да вашиот место. На следење на информации е достапна . Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено , ве молиме љубезно ве молиме да се разбере нас.Ви благодариме!
И ако ви треба било каква помош во превозот метод,ве молиме контактирајте со нас.
За челик влечете синџир :
Бидејќи челик влечете синџир прифаќаат само обичај,ве молиме контактирајте со нас ако треба,ви благодариме!
СИТЕ ние имаме ГОЛЕМИНА КАБЕЛОТ, ПОВЛЕЧЕТЕ СИНЏИРИ КАКО BELOWS :
Пратката Превозот ќе се организира во време на испорака Сите превозот начини се опционални,бесплатен превозот за вкупна тежина не надминува 2 кг преку CPAM Изразат испорака начин како што се FEDEX,DHL,UPS-от,ТНТ итн треба 5-7 работни дена за да вашата земја обично,CPAM треба 15-60 работни дена да вашиот место.(различно време зависи од вашата земја).Па ако не добиете вашите производи ,ве молиме проверете на следење на број и се потврди дали или не пакет се уште е на пат.
Цена Storekeeper снабдување вистинската цена и даде 5%-10% попуст понекогаш,ние одбие лажни висока цена и да се даде 20%-90% попуст. Ние одбиваме да bargin во текот на цена
Повратни информации ве Молиме да ни даде пет ѕвезди, ако се чувствувате задоволни,добри коментари е многу важен за нас, Доколку не сте satified со нас,ве молиме љубезно ни каже причината и детали,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Storekeeper : Алекс


Други карактеристики

Тип:
Лист Синџир
Број На Модел На:
18x50B
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Пластични
Објектот:
18x50 полу-затворени енергија синџир
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
18mm x 50mm
Надворешниот Големина:
23mm x 60mm
Материјал:
PA66
Должина:
1 meter with 2 end connectors
Н W:
за 440g
Радиус На Свиткување:
R38
Функција:
заштита на жици и chais
боја:
Црна
Тип:
Полу-затворени

Најдобри понуди

Серија 18 x 25мм 37mm 50mm должина L1000mm Пластични Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со крајот конектори пластични
  • Неодамнешно

Серија 18 x 25мм 37mm 50mm должина L1000mm Пластични Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со крајот конектори пластични

DEN 278.40

1 BUC од Пластични Кабелот, Повлечете Синџир 18x25mm L1000mm Полу ЗатворениНие, исто така, имаат големина 18x37mm,18x50