Нов моден Тренд И да се Прошири Најдобри Продаде Женски Ананас Нараквица ,Соодветни Подароци за Љубовник И Роднини

Нов моден Тренд И да се Прошири Најдобри Продаде Женски Ананас Нараквица ,Соодветни Подароци за Љубовник И Роднини

DEN 518.40

Количина на стоки


Нов моден Тренд И да се Прошири Најдобри Продаде Женски Ананас Нараквица ,Соодветни Подароци за Љубовник И Роднини
Предмет тип : Алки Алки/Нараквици Алки/Мода Алки/Pul
Боја : Како На Сликата
Пол : Жените/Feminino Алки/Нараквици Алки/Мода Алки/Pulseiras
Стил : Трендовски
Дијаметар : 6cm(за 2.36 во) Алки/Нараквици Алки/Мода Алки/Pulseiras
Состојба : 100% Сосема Нов Алки/Нараквици Алки/Мода Алки/Pulseiras
Забелешки : Овие персонализирани срцето шарм белегзии се големи подароци за пријатели, сестри, мајки, годишнини, свадби, родендени, или денот на Вљубените и повеќе.Ние сме фабрика штекер,да го прифати одобрението за промет на големо. За оваа Нараквици Алки , Сепак, големината или стил може да се направи според вашите барања. Ако сакате поинаков стил или трговија на големо, обратете се кај мене и јас може да ви даде цена понуда .
За плаќање, ние прифаќаме Зачувам. Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање. стр ве Молиме наведете ги вашите посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL, FEDEX
DHL/ ФЕДЕКС /ТНТ : 3-5days да повеќето земји.
EMS : 5-10days да повеќето земји.
Epacket : 7-25 бизнис денови за САД.
Ние ќе брод парцела, како е можно поскоро откако ќе се добие исплата.
НАПОМЕНА : ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ВАШАТА АДРЕСА ЗА Е ТОЧНО.
1. Чистење со мека памучна крпа.
2. Избегнување на нула со остри работи.
3. Запечатени за складирање кога не се носат.


Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
HJ20
Стил:
Тренди
Дијаметар:
2.36 инчен+
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
позлата:
сребро позлатен
Бренд Име:
senfai
Компатибилност:
Проширување Со Алка Нараквици
Објектот:
ѓердан
боја:
како на слика
превозот:
Бесплатен превозот
MOQ:
1pcs
LEADTIME:
5-7days
is_customized:
yes
Материјал:
Цинк Легура
Наслов:
Проширување Со Алка Нараквици

Најдобри понуди

Ништо не е невозможно Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината Мантрата Хривнија Закачам (БОЈА:Роза
 • Неодамнешно

Ништо не е невозможно Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината Мантрата Хривнија Закачам (БОЈА:Роза

239.52 DEN 228.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Ништо не е невозможно Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспир

IJB5024 Срцето Urn Алка Cremation Пепел Накит Ткаенината Хривнија За Жени,Елегантен Дизајн Нерѓосувачки Челик Спомен Bijoux Топла
 • Неодамнешно

IJB5024 Срцето Urn Алка Cremation Пепел Накит Ткаенината Хривнија За Жени,Елегантен Дизајн Нерѓосувачки Челик Спомен Bijoux Топла

DEN 408.00

Wel дојде до нашата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови н

MOONROCY Бесплатен Превозот титаниум челик Кристал Хривнија Мода Накит алки нараквици неколку хривнија за жените и мажите подарок
 • Неодамнешно

MOONROCY Бесплатен Превозот титаниум челик Кристал Хривнија Мода Накит алки нараквици неколку хривнија за жените и мажите подарок

383.52 DEN 307.00

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Титаниум челик Боја : Како фотографии Големина : Жените Пери

Rosegold Убава Внатре Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината Мантрата Хривнија Алка ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ
 • Неодамнешно

Rosegold Убава Внатре Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината Мантрата Хривнија Алка ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ

239.52 DEN 228.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Rosegold Убава Внатре Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспирати

LZHLQ 2017 Нова Мода Геометриски Смола Алки Жените Трендовски Легура Позлата Широк Wristband Мазна Отворање Прилагодливи Ткаенината
 • Неодамнешно

LZHLQ 2017 Нова Мода Геометриски Смола Алки Жените Трендовски Легура Позлата Широк Wristband Мазна Отворање Прилагодливи Ткаенината

132.48 DEN 110.00

ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИS HAIRWEARТелото Накит Anklets ПРСТЕНИНога СинџирНараквици Тип Алки парична К

Рачно изработени Смола Сирена Риба /Змеј Скала Нараквици Антички Сребрен&Сребрена боја Круг Алки хривнија љубов
 • Неодамнешно

Рачно изработени Смола Сирена Риба /Змеј Скала Нараквици Антички Сребрен&Сребрена боја Круг Алки хривнија љубов

128.16 DEN 103.00

Рачно изработени Смола Сирена Риба / Змеј Скала Нараквици Антички Сребрен&Сребрена боја Круг хривнија

ТОПЛА големи димензии барок бисер хривнија копчето монета форма природните слатководни бисери бела боја парична казна накит за
 • Неодамнешно

ТОПЛА големи димензии барок бисер хривнија копчето монета форма природните слатководни бисери бела боја парична казна накит за

DEN 672.00

1 ние се слика од себе .100% вистинско шоу2 испорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потв

LASPERAL 7PCs Монистра Жица Нараквици & Алки од не ' Рѓосувачки Челик DIY Ткаенината Алки За Мода Жени Мажи Ткаенината Алки Фиксна
 • Неодамнешно

LASPERAL 7PCs Монистра Жица Нараквици & Алки од не ' Рѓосувачки Челик DIY Ткаенината Алки За Мода Жени Мажи Ткаенината Алки Фиксна

271.68 DEN 212.00

Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови " ценаДополнителни 1%2% попуст1.дали најго

V. YA Спорт V Дизајнот СТП Кожни Нараквици За Мажи Нерѓосувачки Челик Магнет Тока рачно изработени Плетенка Момче Машки Заврши
 • Неодамнешно

V. YA Спорт V Дизајнот СТП Кожни Нараквици За Мажи Нерѓосувачки Челик Магнет Тока рачно изработени Плетенка Момче Машки Заврши

484.80 DEN 291.00

V YA Спорт V Дизајнот СТП Кожни Нараквици За Мажи Нерѓосувачки Челик Магнет Тока рачно изработени Плетенк

6MM 6Pcs Етиопската/Еритреја Накит Дубаи Алка Златна Боја Африкански Блискиот Исток Алки Нараквици накит Накит За Жените и Мажите
 • Неодамнешно

6MM 6Pcs Етиопската/Еритреја Накит Дубаи Алка Златна Боја Африкански Блискиот Исток Алки Нараквици накит Накит За Жените и Мажите

575.52 DEN 460.00

Повеќе од $150 ,стоката ќе биде Бесплатен Превозот Преку DHL / Федекс / UPS / Aramex.Проценето Време на Пристигнув

12pcs/многу Најновите Жените Мода Минималистички Отворање на Бакар ткаенината пријателство нараквици Алки најдобар подарок за
 • Неодамнешно

12pcs/многу Најновите Жените Мода Минималистички Отворање на Бакар ткаенината пријателство нараквици Алки најдобар подарок за

DEN 720.00

ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed.Ве молиме контактирајте ме ако имате праш

Enfashion Безбедноста на Синџирот на Ткаенината Хривнија Noeud armband Златна Боја Алка Хривнија За Жени Нараквици Manchette
 • Неодамнешно

Enfashion Безбедноста на Синџирот на Ткаенината Хривнија Noeud armband Златна Боја Алка Хривнија За Жени Нараквици Manchette

662.40 DEN 530.00

Бренд : ENFASHION НАКИТТип : Ткаенината ХривнијаКод : B8758Материјал : 100% од не ' Рѓосувачки челикПозлата : Златн

природни парична казна црвено, бело, зелено калцедон хривнија многу тенки круг транспарентен три-боја мода накит JADES накит
 • Неодамнешно

природни парична казна црвено, бело, зелено калцедон хривнија многу тенки круг транспарентен три-боја мода накит JADES накит

571.20 DEN 486.00

Се применуваат подарок прилики::Родендени, валентин, денот на вљубените подароци, подароци, подароци,

Нови Накит Легура Beaded Ретро DIY Луксузен Живот Дрво Креативни Модни Стаклени монистра Хривнија Змија синџир Жените Шарм Закачам
 • Неодамнешно

Нови Накит Легура Beaded Ретро DIY Луксузен Живот Дрво Креативни Модни Стаклени монистра Хривнија Змија синџир Жените Шарм Закачам

330.24 DEN 281.00

Опис : 1 Материјал : алуминиумски,кристал,акрилик 2 Должина : 18cm / 19cm / 20cm 3.Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393

Микс од Бои Глеѓ од не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Алки Завртката Свртување Лебди Стакло Меморија Locket Алки Нараквици
 • Неодамнешно

Микс од Бои Глеѓ од не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Алки Завртката Свртување Лебди Стакло Меморија Locket Алки Нараквици

1440.00 DEN 1368.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Микс од Бои Глеѓ од не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Алки Завр