19*3.3 cm Топла продажба Модни Додатоци Серија лабава монистра Нараквици Подготвуваат чипка pulsera алка жени, девојки подароци рака украси

19*3.3 cm Топла продажба Модни Додатоци Серија лабава монистра Нараквици Подготвуваат чипка pulsera алка жени, девојки подароци

DEN 270.00
-49 %
DEN 528.96

Количина на стоки

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.


Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
5.5 cm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Материјал:
Камен
позлата:
Светло Жолта Боја
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
JHS280
Бренд Име:
YOUCAIHUA

Најдобри понуди

ТОПЛА големи димензии барок бисер хривнија копчето монета форма природните слатководни бисери бела боја парична казна накит за
  • Неодамнешно

ТОПЛА големи димензии барок бисер хривнија копчето монета форма природните слатководни бисери бела боја парична казна накит за

DEN 672.00

1 ние се слика од себе .100% вистинско шоу2 испорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потв

Rosegold Убава Внатре Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината Мантрата Хривнија Алка ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ
  • Неодамнешно

Rosegold Убава Внатре Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината Мантрата Хривнија Алка ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ

239.52 DEN 228.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Rosegold Убава Внатре Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспирати

Моден Shinning Ѕвезда Кристал Кристал Ѕвезда Еластична Шарм Хривнија Накит За Дами Свадба Партија Накит Додатоци
  • Неодамнешно

Моден Shinning Ѕвезда Кристал Кристал Ѕвезда Еластична Шарм Хривнија Накит За Дами Свадба Партија Накит Додатоци

129.12 DEN 92.00

Превозот1 Ако можам да направам повеќе цел, може да ми даде повеќе попуст? Како да го направите тоа?Yes (да).

IJB5019 50mm55mm60mm Нерѓосувачки Челик Милениче Пепел Спомен Алка За Жените,Новиот Дизајн на Шепа Печати Срцето Urn Шарм Хривнија
  • Неодамнешно

IJB5019 50mm55mm60mm Нерѓосувачки Челик Милениче Пепел Спомен Алка За Жените,Новиот Дизајн на Шепа Печати Срцето Urn Шарм Хривнија

DEN 426.72

Wel дојде до нашата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови н

Кристално Сребро/Роуз/Златото Не ' Рѓосувачки Челик Среќа Хривнија & Алка Римската Нумеричка Шарм Синџир Хривнија За Жени
  • Неодамнешно

Кристално Сребро/Роуз/Златото Не ' Рѓосувачки Челик Среќа Хривнија & Алка Римската Нумеричка Шарм Синџир Хривнија За Жени

283.20 DEN 269.00

MOQ 1pcs дијаметар : 58mm Тежина 21g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор ро

Нови пристигне 6pcs/многу кристал бесконечност snap хривнија одговара 18mm snap копчиња ѓумбир прилепува накит за жена snap алки
  • Неодамнешно

Нови пристигне 6pcs/многу кристал бесконечност snap хривнија одговара 18mm snap копчиња ѓумбир прилепува накит за жена snap алки

527.52 DEN 480.00

зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испратите дното превозот це

12pcs/многу Најновите Жените Мода Минималистички Отворање на Бакар ткаенината пријателство нараквици Алки најдобар подарок за
  • Неодамнешно

12pcs/многу Најновите Жените Мода Минималистички Отворање на Бакар ткаенината пријателство нараквици Алки најдобар подарок за

DEN 720.00

ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed.Ве молиме контактирајте ме ако имате праш

Рачно изработени Смола Сирена Риба /Змеј Скала Нараквици Антички Сребрен&Сребрена боја Круг Алки хривнија љубов
  • Неодамнешно

Рачно изработени Смола Сирена Риба /Змеј Скала Нараквици Антички Сребрен&Сребрена боја Круг Алки хривнија љубов

128.16 DEN 103.00

Рачно изработени Смола Сирена Риба / Змеј Скала Нараквици Антички Сребрен&Сребрена боја Круг хривнија

мраз боја 6MM 8ММ diy Кристал парична казна Прекрасна Природна црвено gem камен монистра хривнија 12 хороскопски жени човек корејски
  • Неодамнешно

мраз боја 6MM 8ММ diy Кристал парична казна Прекрасна Природна црвено gem камен монистра хривнија 12 хороскопски жени човек корејски

908.16 DEN 581.00

【 1 】 мушка со дијаметар од 6 мм : стандардниот 108 монистра, должина од 70 см, мажи и жени, сите може да се но

Разни дизајн Божиќ Подарок Вистинска Кожа & Нерѓосувачки Челик Етерично Масло Diffuser Хривнија Fragrancy Накит за Мажи
  • Неодамнешно

Разни дизајн Божиќ Подарок Вистинска Кожа & Нерѓосувачки Челик Етерично Масло Diffuser Хривнија Fragrancy Накит за Мажи

DEN 576.00

Големина : 60mmМатеријал : Премиум 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликТежина : 30gВклучува : Нараквица+ Парфем Locket+12 Сло