Боцвана Agates Парче Шарм Резба Цвет Форма Природен Камен Pendant Мода Жените се Вклопуваат DIY Ѓердани За Накит Одлуки HS013

Боцвана Agates Парче Шарм Резба Цвет Форма Природен Камен Pendant Мода Жените се Вклопуваат DIY Ѓердани За Накит Одлуки HS013

DEN 409.00
-5 %
DEN 431.04

Количина на стоки


Боцвана Ахат Парче Шарм Резба Цвет Форма Природен Камен Pendant Мода Жените се Вклопуваат DIY Ѓердани За Накит Одлуки HS013
Листата На Специјално
S / N
HS013
Големина
43x42x4 mm ( 1 инч = 25.4 mm )
Тежина
10 g (1g = 5 Карат)
Материјал
Природни Боцвана Ахат Скапоцен Камен (Автентични)
Дупчење
Целата Дупчење
Боја
Видете на сликата.
Количина
1 BUC
Забелешка
Добар Квалитет!
Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,
кога го достигне секој на вашиот' рака.
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично
нудиме стандардни меѓународни воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
меѓу нас .
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
(Бесплатен Превозот )
Околу 15-45 дена
www.intmail.183.com
e Packet
(Бесплатен Превозот )
За 7-25 дена
www.ups.com
EMS
За 5-10 дена
www.ems.com
DHL
За 5-10 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 5-10 дена
www.ups.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Добредојдовте на мојот Alibaba Продавница. Ние се обезбеди сите видови на Природата Накит . Можете да ги купите тука сите видови на
монистра, привезоци, полу-готови производи, исклучителна накит гем, како и Етничките, Регионални и Племенски накит,
Обетки, Ѓердани, Нараквици. Овие накит, повеќето од нив се направени од 100% природни Yak на Коските, забите, школка и
камен . Имаме доволно снабдување. Повеќето од производите, директно од фабриката , за да се обезбеди ниска цена и
висок квалитет на производите. Ние богатство секоја цел, се надевам за долгорочна соработка со вас. Ве молиме додадете ме на
на вашата листа на омилени продавачи. Ви благодариме за вашиот бизнис.
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, Ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24 часа
од моментот кога ќе ја прими поради различни временски зони. Ние сакаме нашите клиенти навистина задоволни што за возврат
нè прави среќни. ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Тоа ќе биде многу ценет.


Други карактеристики

Бренд Име:
SorcerKeeper
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Ахат
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
hs013
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Тема:
Хоби & Занаети
Главниот Камен:
Боцвана ахат
боја:
мулти-боја
За публиката:
Човекот, жени, момчиња, девојки
слободни:
кожа синџир
Земја на потекло:
Мадагаскар
Земја на Производство:
Кина
Главниот Камен Создавање:
Природни
резба:
цвет форма

Најдобри понуди

Шарм Солидна 925 Фунта Сребрена Круна Приврзоци Змија Синџир Лејди Ѓердан;Пет-слој змија синџир, модерен и елегантен
  • Неодамнешно

Шарм Солидна 925 Фунта Сребрена Круна Приврзоци Змија Синџир Лејди Ѓердан;Пет-слој змија синџир, модерен и елегантен

960.00 DEN 816.00

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зави

Santuzza Сребро Ѓердани Приврзоци За Жените Природен Камен Pendant одговара за Ѓердан 925 Sterling Silver Слајд Ѓердани Pendant
  • Неодамнешно

Santuzza Сребро Ѓердани Приврзоци За Жените Природен Камен Pendant одговара за Ѓердан 925 Sterling Silver Слајд Ѓердани Pendant

1353.12 DEN 690.00

Накит Информации[Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver[Метал Позлата] Сребро Позлатен [Главниот Камења] Круг Бела Куб

Бесплатно купување во новата 2014 година diy два компјутери Природни СИНО злато-боја на ПЕСОК, КАМЕН КАМЕН МУШКА PENDANT 18KGP
  • Неодамнешно

Бесплатно купување во новата 2014 година diy два компјутери Природни СИНО злато-боја на ПЕСОК, КАМЕН КАМЕН МУШКА PENDANT 18KGP

301.92 DEN 227.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

10Pcs турски Стил Двојно Bails Конектор,Микро, отворајќи CZ циркон Круг Монистра Шарм,DIY Хривнија ѓердан Накит Наоѓање CT114
  • Неодамнешно

10Pcs турски Стил Двојно Bails Конектор,Микро, отворајќи CZ циркон Круг Монистра Шарм,DIY Хривнија ѓердан Накит Наоѓање CT114

2496.00 DEN 2246.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : CZ циркони, БакарКоличина : 10 парчињаГолемина : 20 mm

Боцвана Agates Парче Шарм Резба Цвет Форма Природен Камен Pendant Мода Жените се Вклопуваат DIY Ѓердани За Накит Одлуки JS645
  • Неодамнешно

Боцвана Agates Парче Шарм Резба Цвет Форма Природен Камен Pendant Мода Жените се Вклопуваат DIY Ѓердани За Накит Одлуки JS645

431.04 DEN 409.00

Боцвана Ахат Парче Шарм Резба Цвет Форма Природен Камен Pendant Мода Жените се Вклопуваат DIY Ѓердани За Нак

Трговија на големо персоналните Сива Hound pendant ѓердан жените изјава ѓердан мажите мода накит слободни брод 12pcs/многу
  • Неодамнешно

Трговија на големо персоналните Сива Hound pendant ѓердан жените изјава ѓердан мажите мода накит слободни брод 12pcs/многу

1247.52 DEN 811.00

Сива Hound накит pendant ѓердан е мода рачно изработени накит,тоа се прави на цинк легура Моден накит ќе го зад

Bangrui трговија на Големо Rhinestones хип злато ѓердани & Приврзоци Долар Пари Симбол Знак Жените Pendant Синџир Ѓердан Накит
  • Неодамнешно

Bangrui трговија на Големо Rhinestones хип злато ѓердани & Приврзоци Долар Пари Симбол Знак Жените Pendant Синџир Ѓердан Накит

DEN 379.20

Компанијата Alibaba Webesite : Bangrui трговија на Големо Rhinestones хип злато ѓердани & Приврзоци Долар Пари Симбол Зна

Слободен брод!! 18mm рачно изработени топката форма стакло свет меур капа set /3 боја може да изберете мода стакло шишенцето
  • Неодамнешно

Слободен брод!! 18mm рачно изработени топката форма стакло свет меур капа set /3 боја може да изберете мода стакло шишенцето

827.04 DEN 744.00

материјал : стаклобоја : miexd бојаКоличина : 20setsголемина : 18mmОтворање : За 4mmDIY треба лепакМоже да се стави н