10pcs Мода мазна двојно страни полиран Четири Лист Детелина Pendant нерѓосувачки челик Метал Ѓердан за мажи жени трговија на големо цена

10pcs Мода мазна двојно страни полиран Четири Лист Детелина Pendant нерѓосувачки челик Метал Ѓердан за мажи жени трговија на

DEN 648.00
-10 %
DEN 720.00

Количина на стоки


Драги Пријатели,добредојдовте на LASKA продавница,среќно за вас!
Одберете LASKA со висок квалитет
Тоа е направено од Нерѓосувачки Челик
Со Рака двојно се соочува со Полиран
18 K Злато Позлатен треба се направи цел


Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
risul
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
четири лист детелина
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
четири лист детелина
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Стил:
двојно се соочува со полиран
боја:
Сребро.
синџир:
одберете 50cm топката синџир во боја опција

Најдобри понуди

10pcs накит мазни страни полиран Triskele круг Pendant нерѓосувачки челик Метал Ѓердан Pendant за мажи жени трговија на големо
  • Неодамнешно

10pcs накит мазни страни полиран Triskele круг Pendant нерѓосувачки челик Метал Ѓердан Pendant за мажи жени трговија на големо

720.00 DEN 648.00

Драги Пријатели,добредојдовте на LASKA продавница,среќно за вас!Одберете LASKA со висок квалитетТоа е напра

20sets чипка сребро 20*12mm стакло свет накит наоди поставено стакло шишенцето pendant стаклено шише купола покрие ѓердан pendant
  • Неодамнешно

20sets чипка сребро 20*12mm стакло свет накит наоди поставено стакло шишенцето pendant стаклено шише купола покрие ѓердан pendant

858.24 DEN 772.00

Слободен брод!! 20sets / многу сребрена боја 20*12mm стакло свет & чипка база & 6mm капа поставено стакло свет пост

13parts Скала Краток Ѓердан бела Природни Abalone seashell морска школка Монистра Pendent diy Дизајн изработка на накит жени,
  • Неодамнешно

13parts Скала Краток Ѓердан бела Природни Abalone seashell морска школка Монистра Pendent diy Дизајн изработка на накит жени,

720.48 DEN 368.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

10pcs DIY накит burnish полирање Парче сложувалка Pendant нерѓосувачки челик Метал Ѓердан за мажи жени трговија на големо цена
  • Неодамнешно

10pcs DIY накит burnish полирање Парче сложувалка Pendant нерѓосувачки челик Метал Ѓердан за мажи жени трговија на големо цена

720.00 DEN 648.00

Драги Пријатели,добредојдовте на Risul продавница,среќно за вас!Одберете ни со висок квалитетТоа е направ

5pcs/многу година Нови Кристал Нишалото Исцелување Dowsing Реики Чакра Pendant Природен Камен Приврзоци Шарм За Синџир Ѓердан
  • Неодамнешно

5pcs/многу година Нови Кристал Нишалото Исцелување Dowsing Реики Чакра Pendant Природен Камен Приврзоци Шарм За Синџир Ѓердан

552.96 DEN 503.00

5pcs / многу 2016 година Нови Кристал Нишалото Исцелување Dowsing Реики Чакра Pendant Природен Камен Приврзоци Шар

10pcs накит DIY pendant љубителите на срцето огледало burnish полиран 2 половина срце ознака diy Приврзоци нерѓосувачки челик
  • Неодамнешно

10pcs накит DIY pendant љубителите на срцето огледало burnish полиран 2 половина срце ознака diy Приврзоци нерѓосувачки челик

720.00 DEN 648.00

Драги Пријатели,добредојдовте на Risul продавница,среќно за вас!Одберете со висок квалитетТоа е направен