Thinyou Фабрика трговија на Големо 84 Инчи 16:9 Ѕид Заврши Работ Белата Завеса Едноставна Пренослив Проектор Екрани За 3D Кино

Thinyou Фабрика трговија на Големо 84 Инчи 16:9 Ѕид Заврши Работ Белата Завеса Едноставна Пренослив Проектор Екрани За 3D Кино

DEN 313.00
-35 %
DEN 481.92

Количина на стоки


Фабриката на Големо 84 Инчи 16 : 9 Ѕид Заврши Работ Белата Завеса Едноставна Пренослив Проектор Екрани За 3 D Кино Канцеларија
PS-84169 Функции
1. Висок квалитет на проектор екранот
2. Лесно да се свитка
Проектор Екран параметри име на производ Бела пластика проектор екран Спецификација на Производот 84 инчен Должина и ширина 1.85*1.05 (M) се Фрли Сооднос 16 : 9 Тежина 1.2 (KG) Квадратен метар 1.9425
П : За да изберете Брза логистика (Fed Ex UPS, TNT DHL и сл) transpotation проблем ?
А : Можете плати цел и ние ќе ја испорача производи во рок од 24 часа. Ако изберете Fed Ex UPS, TNT DHL и сл.
Брза логистика. Прво, Нашата компанија се испраќаат на производи aliexpress склад треба 2-3 работи
дена.Кога aliexpress склад се добијат производи треба 1 работни дена за да се справи.Потоа ќе ја ажурирате
превозот известување.
П : За производи за транспорт оштетени проблем ?
О : Кога се брза за да вашиот производ, ве молиме внимателно да се провери дали производот е оштетен.
Ако производот е оштетен ве молиме не го примил
Вашето задоволство е што повеќето вредност
1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме оставете
позитивни повратни информации и 5 започнува
2) Ако не се задоволни со нашите производи и услуги ве молиме
контактирајте со нас пред да остави негативни или netural повратни информации,ние
ќе работат нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција, гарантен рок започнува од денот на приемот на стоката од страна на почетна
примачот.
2. Нашите овластени техничари се тестираат на секој елемент пред превозот на нив и надвор
3. Ни e-mail и се јавите на телефонот ако го најдете било технологија проблем за време на инсталацијата.
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор
за брза испорака.


Други карактеристики

Бренд Име:
Thinyou
Формат:
16
Преносни:
Yes
Материјал:
Мет Бела
Број На Модел На:
PS-84169
Екран Тип:
Екран Ѕид
Екран Тип:
Преносни екран,проекција на екранот,екран ѕид,пред проекција на екранот
Должина и ширина :
1.85*1.05 (М)
Тежина:
1.2 KG
Спецификации:
60inch 72 инчен 84inch 100inch 120inch итн
Фабриката за снабдување:
Yes
Употреба:
Училница, домашна кино, сала за состаноци, итн
Is_customized:
Yes
Стил:
Монтажа На Ѕид
Материјал:
Мет Бела

Најдобри понуди

Огромна Слика на Екранот 300 Дијагонала 16:9 HD Широк Проекција на Екранот Флексибилни За Отворен Театар Хотел
 • Неодамнешно

Огромна Слика на Екранот 300 Дијагонала 16:9 HD Широк Проекција на Екранот Флексибилни За Отворен Театар Хотел

104976.00 DEN 94478.00

1 Екран Ткаенини : Висока Дефиниција Мат Бела Градба : Allumunium Легура Црна Граница Големина : 100mm / 3 Овие тро

Светла Слика 3D Кино Проектор Екран 120 Инчи 16:9 Фиксна Рамка Проекција на Екранот Добри За Користење на Конференциска Сала
 • Неодамнешно

Светла Слика 3D Кино Проектор Екран 120 Инчи 16:9 Фиксна Рамка Проекција на Екранот Добри За Користење на Конференциска Сала

16128.00 DEN 15322.00

Но GB површина НЕ може да биде исчистена Добивка = 2 MW обезбедува точна боја препевот како и супериорен ја

Професионални Фабрика Снабдување 120 Инчен Дијагонала Кино Проектор на Екранот 16:9 HD Рамен Фиксна Рамка Проекција Екран за
 • Неодамнешно

Професионални Фабрика Снабдување 120 Инчен Дијагонала Кино Проектор на Екранот 16:9 HD Рамен Фиксна Рамка Проекција Екран за

16118.40 DEN 15312.00

Ова ќе се обезбеди плаќање е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на в

Thinyou 72 инчи 16:9 HD Проекторот Екран Преносни Укината Пред Платно ткаенина со претходно биле вклучени без Рамка за домашно
 • Неодамнешно

Thinyou 72 инчи 16:9 HD Проекторот Екран Преносни Укината Пред Платно ткаенина со претходно биле вклучени без Рамка за домашно

872.64 DEN 698.00

Thinyou 72 инчи 16 : 9 HD Проекторот Екран Преносни Укината Пред Платно ткаенина со претходно биле вклучени без

Ниска Цена HD Проекција на Екранот Ткаенина 100 Инчен Дијагонала 16:9 Ѕид Пред Проектор Екран Одговараат За домашно Кино Театар
 • Неодамнешно

Ниска Цена HD Проекција на Екранот Ткаенина 100 Инчен Дијагонала 16:9 Ѕид Пред Проектор Екран Одговараат За домашно Кино Театар

1838.40 DEN 1747.00

И со Fedex или ARAMEX брз експрес испорака, можете да добиете на пратката во рок од 5 до 8 работни дена Ако имате

Thinyou Фабрика 72 Инчи 4:3 Ѕид Монтирани Мет Бела Преносни Проекција на Екранот За Проектор Материјали Завеса telo proiezione
 • Неодамнешно

Thinyou Фабрика 72 Инчи 4:3 Ѕид Монтирани Мет Бела Преносни Проекција на Екранот За Проектор Материјали Завеса telo proiezione

412.80 DEN 268.00

Thinyou Фабрика за продажба 72 Инчи 4 : 3 Ѕид Монтирани Мет Бела Преносни Проекција на Екранот За Проектор Мат

Thinyou Висок Квалитет 84 инчи 16:9 бела пластика Преносни Tripod Проектор HD Екран Укината Пред проекција заградата екрани
 • Неодамнешно

Thinyou Висок Квалитет 84 инчи 16:9 бела пластика Преносни Tripod Проектор HD Екран Укината Пред проекција заградата екрани

1551.36 DEN 1241.00

Thinyou Висок Квалитет 84 инчи 16 : 9 бела пластика Преносни Tripod Проектор HD Екран Укината Пред проекција загра

Нови 120inch 16:9 Задните Проектор Екран Ткаенина Назад Проекција За Брз Свитлива Екрани Без Рамка Не Носат Кутија
 • Неодамнешно

Нови 120inch 16:9 Задните Проектор Екран Ткаенина Назад Проекција За Брз Свитлива Екрани Без Рамка Не Носат Кутија

7800.00 DEN 7020.00

Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќ

Thinyou 100 инчен 4:3 проектор екран Tripod Преносни Заградата Екран Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна со Стабилна Стојат Tripod
 • Неодамнешно

Thinyou 100 инчен 4:3 проектор екран Tripod Преносни Заградата Екран Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна со Стабилна Стојат Tripod

2207.52 DEN 1766.00

Thinyou 100 инчен 4 : 3 проектор екран Tripod Преносни Заградата Екран Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна со Стаби

Thinyou 84 инчи 16:9 Електрични Екран Со Далечински Управувач Нагоре Надолу Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна Завеса HD Проекторот
 • Неодамнешно

Thinyou 84 инчи 16:9 Електрични Екран Со Далечински Управувач Нагоре Надолу Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна Завеса HD Проекторот

2879.52 DEN 1872.00

Thinyou 84 инчи 16 : 9 Електрични Екран Со Далечински Управувач Нагоре Надолу Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакн

Огромен HDTV 16:9 Проекција на Екранот 200inch Криви Фиксна Рамка Acoustically Транспарентен Проектор Екрани Преку Звук
 • Неодамнешно

Огромен HDTV 16:9 Проекција на Екранот 200inch Криви Фиксна Рамка Acoustically Транспарентен Проектор Екрани Преку Звук

47424.00 DEN 45053.00

Ова значи дека на екранот е најсветлиот момент обично е во центарот кога ќе се седи во центарот на собат

100 инчи 16:10 Висока Осветленост Проектор екран рефлексивни ткаенина платно за проекција на екранот за Epson Sony Benq XGIMI
 • Неодамнешно

100 инчи 16:10 Висока Осветленост Проектор екран рефлексивни ткаенина платно за проекција на екранот за Epson Sony Benq XGIMI

1919.52 DEN 1516.00

Уживајте во филмот во текот на денот, бидете проекција ПодоброМали димензии, истиот уживање Поголема го

Најдобри Acoustically Транспарентен систем за домашно Кино Проектор Екран 175inch 2.35x1 Формат За Звук Кино Проекција на Екранот
 • Неодамнешно

Најдобри Acoustically Транспарентен систем за домашно Кино Проектор Екран 175inch 2.35x1 Формат За Звук Кино Проекција на Екранот

34800.00 DEN 33060.00

Звукот Max2 ткаат е навистина аудио транспарентна и нема да го менува звукот на вашиот јазик, или чешел фи

Автоматски се Повлече Надолу Beamer Проектор Екран 120 Инчен 3D Кино Електрични Проекција на Екран 4:3 Најдобра Цена За на Училиште,
 • Неодамнешно

Автоматски се Повлече Надолу Beamer Проектор Екран 120 Инчен 3D Кино Електрични Проекција на Екран 4:3 Најдобра Цена За на Училиште,

7992.00 DEN 7593.00

=====#========== Спецификација ========= ==#======Напомена : Екран димензии се базира на производители детали и предмет

Acoustically Транспарентно НА Ткаенина Проекција на Екранот 180inch Дијагонала 2.35:1 Рамни Фиксна Рамка За Театар Hifi Проектор
 • Неодамнешно

Acoustically Транспарентно НА Ткаенина Проекција на Екранот 180inch Дијагонала 2.35:1 Рамни Фиксна Рамка За Театар Hifi Проектор

35400.00 DEN 33630.00

2) Ние не дозволуваат секое враќање, без прво да бара цел број & ни се јавите.15 инчен (рамен) Контрола метод

Thinyou Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна Завеса 84 инчи 16:9 Повлече Надолу Завеса рака повлечете проектор екран LED DLP Beamer
 • Неодамнешно

Thinyou Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна Завеса 84 инчи 16:9 Повлече Надолу Завеса рака повлечете проектор екран LED DLP Beamer

2207.52 DEN 1766.00

Thinyou Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна Завеса 84 инчи 16 : 9 Повлече Надолу Завеса рака повлечете проектор