Thinyou 60inch 16:9 Едноставна Проектор High-definition Екран Преносни Белата Завеса Home Office Училиште преносни проекција на екранот

Thinyou 60inch 16:9 Едноставна Проектор High-definition Екран Преносни Белата Завеса Home Office Училиште преносни проекција

DEN 201.00
-35 %
DEN 309.60

Количина на стоки


60inch 16 : 9 Едноставна Проектор High-definition Екран Преносни Белата Завеса Home Office Училиште преносни проекција на екранот
PS-60169 Функции
1. Висок квалитет на проектор екранот
2. Лесно да се свитка
Проектор Екран параметри име на производ Бела пластика проектор екран Спецификација на Производот 60 инчи Должина и ширина 1.32*0.75(M) се Фрли Сооднос 16 : 9 Тежина 0.8 (KG) Квадратен метар 0.99
П : За да изберете Брза логистика (Fed Ex UPS, TNT DHL и сл) transpotation проблем ?
А : Можете плати цел и ние ќе ја испорача производи во рок од 24 часа. Ако изберете Fed Ex UPS, TNT DHL и сл.
Брза логистика. Прво, Нашата компанија се испраќаат на производи aliexpress склад треба 2-3 работи
дена.Кога aliexpress склад се добијат производи треба 1 работни дена за да се справи.Потоа ќе ја ажурирате
превозот известување.
П : За производи за транспорт оштетени проблем ?
О : Кога се брза за да вашиот производ, ве молиме внимателно да се провери дали производот е оштетен.
Ако производот е оштетен ве молиме не го примил
Вашето задоволство е што повеќето вредност
1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме оставете
позитивни повратни информации и 5 започнува
2) Ако не се задоволни со нашите производи и услуги ве молиме
контактирајте со нас пред да остави негативни или netural повратни информации,ние
ќе работат нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција, гарантен рок започнува од денот на приемот на стоката од страна на почетна
примачот.
2. Нашите овластени техничари се тестираат на секој елемент пред превозот на нив и надвор
3. Ни e-mail и се јавите на телефонот ако го најдете било технологија проблем за време на инсталацијата.
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор
за брза испорака.
Вистинската должина на цилиндрични : 90*6*6 CM


Други карактеристики

Формат:
16
Големина:
60 inch
Преносни:
Yes
Бренд Име:
Thinyou
Екран Тип:
Екран Ѕид
Број На Модел На:
PS-60169
Материјал:
Мет Бела
Екран Тип:
Преносни екран,проекција на екранот,екран ѕид,пред проекција на екранот
Должина и ширина :
1.32*0.75 (М)
Тежина:
0.8 KG
Спецификации:
60inch 72 инчен 84inch 100inch 120inch итн
Фабриката за снабдување:
Yes
Употреба:
Училница, домашна кино, сала за состаноци, итн
Is_customized:
Yes
Стил:
Монтажа На Ѕид
Материјал:
Мет Бела

Најдобри понуди

Огромен HDTV 16:9 Проекција на Екранот 200inch Криви Фиксна Рамка Acoustically Транспарентен Проектор Екрани Преку Звук
 • Неодамнешно

Огромен HDTV 16:9 Проекција на Екранот 200inch Криви Фиксна Рамка Acoustically Транспарентен Проектор Екрани Преку Звук

47424.00 DEN 45053.00

Ова значи дека на екранот е најсветлиот момент обично е во центарот кога ќе се седи во центарот на собат

Thinyou Фабрика 72 Инчи 4:3 Ѕид Монтирани Мет Бела Преносни Проекција на Екранот За Проектор Материјали Завеса telo proiezione
 • Неодамнешно

Thinyou Фабрика 72 Инчи 4:3 Ѕид Монтирани Мет Бела Преносни Проекција на Екранот За Проектор Материјали Завеса telo proiezione

412.80 DEN 268.00

Thinyou Фабрика за продажба 72 Инчи 4 : 3 Ѕид Монтирани Мет Бела Преносни Проекција на Екранот За Проектор Мат

100 инчи 16:10 Висока Осветленост Проектор екран рефлексивни ткаенина платно за проекција на екранот за Epson Sony Benq XGIMI
 • Неодамнешно

100 инчи 16:10 Висока Осветленост Проектор екран рефлексивни ткаенина платно за проекција на екранот за Epson Sony Benq XGIMI

1919.52 DEN 1516.00

Уживајте во филмот во текот на денот, бидете проекција ПодоброМали димензии, истиот уживање Поголема го

Огромна Слика на Екранот 300 Дијагонала 16:9 HD Широк Проекција на Екранот Флексибилни За Отворен Театар Хотел
 • Неодамнешно

Огромна Слика на Екранот 300 Дијагонала 16:9 HD Широк Проекција на Екранот Флексибилни За Отворен Театар Хотел

104976.00 DEN 94478.00

1 Екран Ткаенини : Висока Дефиниција Мат Бела Градба : Allumunium Легура Црна Граница Големина : 100mm / 3 Овие тро

Thinyou Висок Квалитет 84 инчи 16:9 бела пластика Преносни Tripod Проектор HD Екран Укината Пред проекција заградата екрани
 • Неодамнешно

Thinyou Висок Квалитет 84 инчи 16:9 бела пластика Преносни Tripod Проектор HD Екран Укината Пред проекција заградата екрани

1551.36 DEN 1241.00

Thinyou Висок Квалитет 84 инчи 16 : 9 бела пластика Преносни Tripod Проектор HD Екран Укината Пред проекција загра

Најдобри Acoustically Транспарентен систем за домашно Кино Проектор Екран 175inch 2.35x1 Формат За Звук Кино Проекција на Екранот
 • Неодамнешно

Најдобри Acoustically Транспарентен систем за домашно Кино Проектор Екран 175inch 2.35x1 Формат За Звук Кино Проекција на Екранот

34800.00 DEN 33060.00

Звукот Max2 ткаат е навистина аудио транспарентна и нема да го менува звукот на вашиот јазик, или чешел фи

Thinyou Преносни Свитлива Tripod Проектор 84 Инчен Екран 16:9 Дијагонала HD Кат Штанд Заградата се Повлече До Висок квалитет
 • Неодамнешно

Thinyou Преносни Свитлива Tripod Проектор 84 Инчен Екран 16:9 Дијагонала HD Кат Штанд Заградата се Повлече До Висок квалитет

1551.36 DEN 1008.00

Thinyou Преносни Свитлива Tripod Проектор 84 Инчен Екран 16 : 9 Дијагонала HD Кат Штанд Заградата се Повлече До Вис

Thinyou Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна Завеса Моторните 84 инчен Екран 16:9 Електрични Екран Со Далечинскиот управувач За
 • Неодамнешно

Thinyou Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна Завеса Моторните 84 инчен Екран 16:9 Електрични Екран Со Далечинскиот управувач За

2879.52 DEN 1872.00

Thinyou Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна Завеса Моторните 84 инчен Екран 16 : 9 Електрични Екран Со Далечинск

Нови 120inch 16:9 Задните Проектор Екран Ткаенина Назад Проекција За Брз Свитлива Екрани Без Рамка Не Носат Кутија
 • Неодамнешно

Нови 120inch 16:9 Задните Проектор Екран Ткаенина Назад Проекција За Брз Свитлива Екрани Без Рамка Не Носат Кутија

7800.00 DEN 7020.00

Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќ

Acoustically Транспарентно НА Ткаенина Проекција на Екранот 180inch Дијагонала 2.35:1 Рамни Фиксна Рамка За Театар Hifi Проектор
 • Неодамнешно

Acoustically Транспарентно НА Ткаенина Проекција на Екранот 180inch Дијагонала 2.35:1 Рамни Фиксна Рамка За Театар Hifi Проектор

35400.00 DEN 33630.00

2) Ние не дозволуваат секое враќање, без прво да бара цел број & ни се јавите.15 инчен (рамен) Контрола метод

Најдобри Продавачот Квалитет 120 Инчен Проекција на Екранот Мет Бела 265X150CM Проектор Екрани Преносни За Кино Канцеларија Училиште
 • Неодамнешно

Најдобри Продавачот Квалитет 120 Инчен Проекција на Екранот Мет Бела 265X150CM Проектор Екрани Преносни За Кино Канцеларија Училиште

2342.40 DEN 2225.00

Опис : 1) Материјал : Мет бела 2) Сооднос : 16 : 9 3) Големина на Дијагонала : 120 инчи 4) Прикажување Област : 265 cm ×

Thinyou 100 инчен 4:3 проектор екран Tripod Преносни Заградата Екран Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна со Стабилна Стојат Tripod
 • Неодамнешно

Thinyou 100 инчен 4:3 проектор екран Tripod Преносни Заградата Екран Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна со Стабилна Стојат Tripod

2207.52 DEN 1766.00

Thinyou 100 инчен 4 : 3 проектор екран Tripod Преносни Заградата Екран Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна со Стаби

Thinyou 72 инчи 16:9 HD Проекторот Екран Преносни Укината Пред Платно ткаенина со претходно биле вклучени без Рамка за домашно
 • Неодамнешно

Thinyou 72 инчи 16:9 HD Проекторот Екран Преносни Укината Пред Платно ткаенина со претходно биле вклучени без Рамка за домашно

872.64 DEN 698.00

Thinyou 72 инчи 16 : 9 HD Проекторот Екран Преносни Укината Пред Платно ткаенина со претходно биле вклучени без