НОВ 1280-6338B 1272-6038B 1280-6038B 1272-6039B 1280-6039B 1280-6138B DMD Чип за BENQ W600+,W600, W700,W703D ;ACER H5360

НОВ 1280-6338B 1272-6038B 1280-6038B 1272-6039B 1280-6039B 1280-6138B DMD Чип за BENQ W600+,W600, W700,W703D ;ACER H5360

DEN 6820.00
-8 %
DEN 7413.12

Количина на стоки

Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти.
Како и Кога да се Замени со Проектор Светилка
Тоа можеби е време да ја замените вашата проектор светилка.
Пратката : а.
Совети за продолжување на животот на проектор и светилка Постојат голем број на чекори што може да ги преземе за да го продолжи животот на вашиот лцд проектор сијалица. Ние сме секогаш тука за да се одговор на првиот претходниот период. Ако ви треба предмети во рок од 7 дена, ве молиме, изберете ја курирската служба DHL.
Повратни информации : Вашето задоволство е исклучително важно за нас. Ние се залагаме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Ова ќе биде повеќе од поволни.
Цена и Попуст :
Како што се на големо, ако се земе вкупната количина поголема од 5 парчиња, ние може да ви даде нашиот трговија на големо цена. Исто така треба да се одбегнувајте екстремни температурине ја напушти проектор во автомобил во лето или кога тоа е под 40 степени. Ние сме биле во проектор светилки за 10 години. Сите наши производи се во рок од 3 месеци гаранција; 2. Професионална Соработка Тим. Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле. Со цел да го докажеме нашиот квалитет светилки, ние може да ви понуди 120-ден гаранција од денот на превозот фактура,која може да направи вашата уживаат во животот слободно. Проектор светилки слабо како тие возраст. 120 дена Гаранција.
проектор dmd чип 1280-6338 B 1272-6038 B 1280-6038 B 1272-6039 B 1280-6039 B 1280-6138 B DMD / DMD Чип за dlp проектори
Производот е сосема нов DMD, обезбедување квалитет на производи и услуги! Ние не продаваме полоши производи!
Карактеристики : Модел БР.
Ние aslo може да обезбеди :
8060-6318 W/8060-6319 W/8060-6328 W/8060-6329 W/8060-6338 W/8060-6339 W 1076-6318 W/1076-6319 W/ 1076-6328 W/1076-6329 W/ 1076-6338 W/1076-6339 W 8060-6038 B/8060-6039 B/ 8060-6138 B/8060-6139 B/ 8060-6238 B/8060-6239 B/ 8060-6338 B/8060-6339 B/ 8060-6438 B/8060-6439 B 1076-6038 B/1076-6039 B/1076-601 AB 1076-6138 B /1076-6139 B/1076-6338 B/1076-6328 B/1076-6329 B/1076-6339 B/1076-6438 B/1076-6439 B 1280-6038 B/1280-6039 B/1280-6138 B/1280-6139 B/1280-6238 B/1280-6238 B/1280-6338 B/1280-6339 B/ 1280-6438 B/1280-6439 B 1272-6038 B/1272-6039 B/ 1272-6138 B/1272-6139 B/ 1272-6238 B/1272-6239 B/ 1272-6338 B/1272-6339 B/ 1272-6438 B/1272-6439 B 1910-6143 W 1910-6145 W Оригинални светилка модул(НП/OLM) Оригинални светилка со домување(OWH/GLM/OEM) Оригинални голи светилка(ОБ/OOB) Компатибилен голи светилка (CB) На брендот вклучуваат : UHP VIP NSHA ХС HSCR UHE NSH UHB SHP ,и
Повеќе детали на светилки за вашиот референца
Зошто да се купи од нас 1.
Контактирајте со нас
Ако имате било барање или би сакале да добиете повеќе информации за нас, pls не двоумете се да контактирате со Trademanager или пратете ни е-мејл.(за лична ) или CNPJ БР. : 1272-6338 B/ 1272-6338 B1272-6038 B / 1272-6039 B/ 1272-6138 B / DMD Чип Состојба : 100% Сосема нов Гаранција : Сите предмети е КК тестирани и се со 90 дена Гаранција
Превозот : MOQ : 1piece/парчиња време на Испорака : рок од 1-2days по примиле исплата на Превозот : Од DHL,UPS-от,Fed Ex. Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи ги следниве :
• Исклучување на машината и да се овозможи светилка да се излади целосно • Отстранете го поклопецот
• Unscrew светилка домување единица • Отстранување на стари светилка
• Завртка во нови светилка и да ја замени станбена единица и да го покрие.
Други Детали за информации за Купувачот Референца :
За производи : Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа за нас. Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на светилки и нудат добра вредност,која вреди за парите. Со цел да ви помогне да заштедите на некои сопствени такси, ние обично би сакал да се прогласи за "подарок" и 5-10 единица на пратката, ако имате било какви посебни барања, pls остави белешка во ред.


Други карактеристики

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
1280 DMD

Најдобри понуди

Банана Приклучок Висока Чистота Бакар Терминал 4N OFC диригент 24K злато позлата OD8mm Прв Избор за Вашиот HIFI DIY Бесплатен
  • Неодамнешно

Банана Приклучок Висока Чистота Бакар Терминал 4N OFC диригент 24K злато позлата OD8mm Прв Избор за Вашиот HIFI DIY Бесплатен

DEN 354.72

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од ст

Бесплатен Превозот Оригинални H221W проектор плоча за проектот за модернизација на образованието-S4 Проектор
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Оригинални H221W проектор плоча за проектот за модернизација на образованието-S4 Проектор

3542.40 DEN 3188.00

Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Сакаме да в

4 Pin Jack Пролет Клип Хоризонтална 10pcs / многу Оптоварување Аудио Звучници Кабел за Антена Црна Клип Терминал HIFI DIY Бесплатен
  • Неодамнешно

4 Pin Jack Пролет Клип Хоризонтална 10pcs / многу Оптоварување Аудио Звучници Кабел за Антена Црна Клип Терминал HIFI DIY Бесплатен

DEN 427.68

Ние само брод да се потврди цел адреси Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошо

100piece/многу ЗА поправка Остри LED LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото Член светилка SMD Led диоди 6V 2828 Ладно бела емитуваат светлина
  • Неодамнешно

100piece/многу ЗА поправка Остри LED LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото Член светилка SMD Led диоди 6V 2828 Ладно бела емитуваат светлина

604.32 DEN 550.00

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

HIFI 3,5 мм Телефон Џек Џек позлатени Стерео Целосно Заштитени со Pin Должина 1.7 mm приклучок за Слушалки Засилувач DIY Бесплатен
  • Неодамнешно

HIFI 3,5 мм Телефон Џек Џек позлатени Стерео Целосно Заштитени со Pin Должина 1.7 mm приклучок за Слушалки Засилувач DIY Бесплатен

DEN 907.20

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (со оригинално п

100piece/многу Супер-светли led 6V 3030 lg SMD Led таванот рефлектори на Вниманието 1 вати Топло бела емитуваат светлина диоди
  • Неодамнешно

100piece/многу Супер-светли led 6V 3030 lg SMD Led таванот рефлектори на Вниманието 1 вати Топло бела емитуваат светлина диоди

604.32 DEN 550.00

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

100piece/многу ЗА поправка Philips Кул Hisense LED LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото Член светилка SMD Led диоди 3535 3V Ладно бела емитуваат
  • Неодамнешно

100piece/многу ЗА поправка Philips Кул Hisense LED LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото Член светилка SMD Led диоди 3535 3V Ладно бела емитуваат

604.32 DEN 550.00

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

100piece/многу ЗА Поправка Sony Toshiba Остри LED LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото Сеул SMD Led диоди 7030 6V Ладно бела емитуваат светлина
  • Неодамнешно

100piece/многу ЗА Поправка Sony Toshiba Остри LED LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото Сеул SMD Led диоди 7030 6V Ладно бела емитуваат светлина

604.32 DEN 550.00

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

висок tranparent DIY LED проектор круг кондензаторот леќа со посветен на кондензаторот леќа дијаметар 100mm diy проекција за
  • Неодамнешно

висок tranparent DIY LED проектор круг кондензаторот леќа со посветен на кондензаторот леќа дијаметар 100mm diy проекција за

960.00 DEN 912.00

висок tranparent DIY LED проектор круг кондензаторот леќа со посветен на кондензаторот леќа дијаметар 100mm diy про