Оригиналниот Проектор Голи СВЕТИЛКА СП.8VH01GC01 за OPTOMA HD141X/EH200ST/GT1080/HD26/ S316/ X316/ W316/ DX346/BR323, BR326 DH1009

Оригиналниот Проектор Голи СВЕТИЛКА СП.8VH01GC01 за OPTOMA HD141X/EH200ST/GT1080/HD26/ S316/ X316/ W316/ DX346/BR323, BR326 DH1009

DEN 2352.00

Количина на стоки

Опис КРИЕШЕ : 1815124 Напон : 190 W is_customized : Да Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење Бренд Име : Agan СВЕТИЛКИ Број на Модел : СП.8 VH01 GC01 Замена Проектор Светилка : OPTOMA HD141 X/EH200 ST/GT1080/HD26/ S316/ X316/ W316/ DX346/BR323, BR326 DH1009 Проектори.
За нас : Производителот Припаѓаат на : НОВ Живот време : up to 3000-4000hours Гаранција : 180days Испорака Детална : 3 дневна Вати : 210 W се Користи : бизнис,училиште,образование,hom Квалитет : Origina голи светилка Со Станбен или не : НЕ со станбен Просечно Траење : 3.000 часа
СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА
Тоа е не се потребни специјални вештини за да се инсталира светилка. Само за да се олабави неколку завртки. За светилка модули, тоа е едноставна, отворете го проекторот светилка врата, извади стара ламба модул, и вметнете во нов, во тоа.
ГАРАНЦИЈА
Купи со доверба, сите наши светилки се со 180 дена гаранција. Купувачот може да го врати светилка во рок од 90 дена, во случај да има квалитет проблем;
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. (во зависност од секоја земја),
2 , купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Светилка со Домување
4. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
ЗАБЕЛЕШКА : за Клиенти во Русија мора да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи средно име!


Други карактеристики

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
СП.8VH01GC01

Најдобри понуди

Висок квалитет 2R Напојување баласт+135W 2R Светилка MSD Platinum R2 за Sharpy Движи главата зрак светлина, крушка фаза светлина
  • Неодамнешно

Висок квалитет 2R Напојување баласт+135W 2R Светилка MSD Platinum R2 за Sharpy Движи главата зрак светлина, крушка фаза светлина

2520.00 DEN 2318.00

Напојување баласт +Висок квалитет 1pc / многу 135 W Светилка MSD Platinum 2 R За 135w Sharpy Движи главата зрак светлина,

БРЕНД НОВИ MSD Platinum 10R Електронски Ignitor со 10R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина R10 Електронски Баласт
  • Неодамнешно

БРЕНД НОВИ MSD Platinum 10R Електронски Ignitor со 10R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина R10 Електронски Баласт

3216.00 DEN 2959.00

Објектот специфики : ЗРАК Проектор Баласт ИЛИ 10 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина R10 Електр