Висок квалитет на BL-FU310B Замена Проектор Светилка со станбен За OPTOMA EH500,X600,DH1017,OPX5035 Проектори.

Висок квалитет на BL-FU310B Замена Проектор Светилка со станбен За OPTOMA EH500,X600,DH1017,OPX5035 Проектори.

DEN 8064.00

Количина на стоки

Опис КРИЕШЕ : 1815124 Напон : 310 W is_customized : Да Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење Бренд Име : Agan СВЕТИЛКИ Број на Модел : BL-FU310 B / 5811118436-SOT Замена Проектор Светилка : OPTOMA EH500,X600,DH1017,OPX5035 Проектори.
За нас : Производителот Припаѓаат на : НОВ Живот време : до 3000hours Гаранција : 180days Испорака Детална : 3 дневна Вати : 210 W се Користи : бизнис,училиште,образование,hom Квалитет : со Висок квалитет со голи домување Со Станбен или не : НЕ со станбен Просечно Траење : 3.000 часа Пакување : 1 единица за секој обична кутија MOQ : 1 buc
СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА
Тоа е не се потребни специјални вештини за да се инсталира светилка. Само за да се олабави неколку завртки. За светилка модули, тоа е едноставна, отворете го проекторот светилка врата, извади стара ламба модул, и вметнете во нов, во тоа.
ГАРАНЦИЈА
Купи со доверба, сите наши светилки се со 180 дена гаранција. Купувачот може да го врати светилка во рок од 90 дена, во случај да има квалитет проблем;
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. (во зависност од секоја земја),
2 , купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Светилка со Домување
4. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
ЗАБЕЛЕШКА : за Клиенти во Русија мора да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи средно име!


Други карактеристики

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
BL-FU310B / 5811118436-SOT

Најдобри понуди

SNLAMP 230W sharpy зрак 7R 7R движи главата зрак светлина Професионални Фаза светлина ефект круг главата ФАЗА СВЕТИЛКА голи светилка
  • Неодамнешно

SNLAMP 230W sharpy зрак 7R 7R движи главата зрак светлина Професионални Фаза светлина ефект круг главата ФАЗА СВЕТИЛКА голи светилка

1852.80 DEN 1149.00

SNLAMP 230 W sharpy зрак 7 R / 7 R движи главата зрак светлина Професионални Фаза светлина ефект ФАЗА СВЕТИЛКА гол

Висок квалитет 2R Напојување баласт+135W 2R Светилка MSD Platinum R2 за Sharpy Движи главата зрак светлина, крушка фаза светлина
  • Неодамнешно

Висок квалитет 2R Напојување баласт+135W 2R Светилка MSD Platinum R2 за Sharpy Движи главата зрак светлина, крушка фаза светлина

2520.00 DEN 2318.00

Напојување баласт +Висок квалитет 1pc / многу 135 W Светилка MSD Platinum 2 R За 135w Sharpy Движи главата зрак светлина,