Корисни 50Pcs/Пакет Стерилен Хируршки Нож Криви Сечилото #12 За #12 Скалпел Употреба Јаглероден Челик Професионални Резба Нож

Корисни 50Pcs/Пакет Стерилен Хируршки Нож Криви Сечилото 12 За 12 Скалпел Употреба Јаглероден Челик Професионални Резба Нож

DEN 571.00
-15 %
DEN 672.00

Количина на стоки


Стерилни за еднократна употреба јаглероден челик скалпел се погодни за хируршка лекар.
На владата : #12 Карактеристики : изработена од јаглероден челик Sterilized со гама зрачење Поединечно пакувани Хируршки квалитет 100% Сосема Нов Справи Забелешка : Стерилитет загарантирана ако пакет непрекинат. Пакет вклучуваат : (секој сет) #12*50 Слики :


Други карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
AR018016-3
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди

Триаголник Дислокација на Арм Прашка Медицински Рамо Immobilizer Rotator Ткаенината врвка за околу Лактот Надлактицата Поддршка
 • Неодамнешно

Триаголник Дислокација на Арм Прашка Медицински Рамо Immobilizer Rotator Ткаенината врвка за околу Лактот Надлактицата Поддршка

DEN 479.52

Индикација : ·Соодветни за следните случаи на постоперативна immobilization : надлактицата фрактура, фрактура

50Pcs 15 Јаглероден Челик Хируршкиот Скалпел Ножеви Професионални Животинско Хируршки Нож Резба Нож За 15 Скалпел Употреба
 • Неодамнешно

50Pcs 15 Јаглероден Челик Хируршкиот Скалпел Ножеви Професионални Животинско Хируршки Нож Резба Нож За 15 Скалпел Употреба

672.00 DEN 571.00

Стерилни за еднократна употреба јаглероден челик скалпел се погодни за хируршка лекар.На владата : #15 Ка

Aibokang 2015 ТОПЛА НОВИ ПРОИЗВОДИ ШАРЕНИ МЕДИЦИНСКИ УРЕД ПОЛОВИНАТА CINCHER САЛАТА ПОЈАС ПОРТОКАЛ НАЗАД ПОДДРШКА ПОЈАС ГОЛЕМИНА
 • Неодамнешно

Aibokang 2015 ТОПЛА НОВИ ПРОИЗВОДИ ШАРЕНИ МЕДИЦИНСКИ УРЕД ПОЛОВИНАТА CINCHER САЛАТА ПОЈАС ПОРТОКАЛ НАЗАД ПОДДРШКА ПОЈАС ГОЛЕМИНА

1343.52 DEN 806.00

Карактеристики1 На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел Се в

Трговија на големо 100Pcs/Многу Проѕирно Стакло Шише Шишенцето Шарм Мало Стаклено Шише Со Сребрена Боја Спирала Алуминиум Капи
 • Неодамнешно

Трговија на големо 100Pcs/Многу Проѕирно Стакло Шише Шишенцето Шарм Мало Стаклено Шише Со Сребрена Боја Спирала Алуминиум Капи

11288.16 DEN 9595.00

Материјал : Стакло BorosilicateГолемина : 47*50*34mmДијаметар : 47mmВратот дијаметар : 40mmWeig : Околу 40g(секој од нив)Кол

Висок Квалитет На Магнет Држење Пенкалата Рамо Поддршка Унисекс Возрасни Прилагодливи Мажи Жени Врати Телото Во Пенкалата B002-M
 • Неодамнешно

Висок Квалитет На Магнет Држење Пенкалата Рамо Поддршка Унисекс Возрасни Прилагодливи Мажи Жени Врати Телото Во Пенкалата B002-M

767.52 DEN 537.00

Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет Бесплатен Превозот За С

1Pair Tcare Нога Нега Педикир Bunion Пенкалата Меки Силиконски Палецот Пети Сепаратор Hallux Valgus Нозе Заштита Ортопедски Алатки
 • Неодамнешно

1Pair Tcare Нога Нега Педикир Bunion Пенкалата Меки Силиконски Палецот Пети Сепаратор Hallux Valgus Нозе Заштита Ортопедски Алатки

591.36 DEN 296.00

Спецификации : Предмет Тип : Нога Нега АлаткиМатеријал : SEBS Најлон Крпа + СиликониБоја : Месо БојаГолемин

Трговија на големо 100 Компјутери/Многу Медицински за Еднократна употреба Сунѓерот Држи Хируршки Форцепс 19cm (пластика)
 • Неодамнешно

Трговија на големо 100 Компјутери/Многу Медицински за Еднократна употреба Сунѓерот Држи Хируршки Форцепс 19cm (пластика)

3238.56 DEN 2753.00

Спецификација : Точка име : Hemostatic форцепс Тип : Сунѓерот држи Апликација : Ophthalmologic Операција,Хируршки Сво

Вода за Пиење Здравствена Заштита 3pcs Алкална Вода Стап Водород Негативни Јони Ionizer PH Минерали Стапче Прочистувач Филтер
 • Неодамнешно

Вода за Пиење Здравствена Заштита 3pcs Алкална Вода Стап Водород Негативни Јони Ionizer PH Минерали Стапче Прочистувач Филтер

590.40 DEN 437.00

објектотВода за Пиење Здравствена Заштита 3pcs Алкална Вода Стап Водород Негативни Јони Ionizer PH Минерали С

OPER Само-греење Половината Поддршка Подготвуваат Назад Појас Lumbar Поддршка Подготвуваат Жени Мажи Massager се Приспособат
 • Неодамнешно

OPER Само-греење Половината Поддршка Подготвуваат Назад Појас Lumbar Поддршка Подготвуваат Жени Мажи Massager се Приспособат

1713.60 DEN 1200.00

Ве молиме да ни кажете што големина ти треба!!!Големина S : одговара за половината обемот 70 CM (27inch)84 CM(33 инч

Кул Мрежа Рака Прашка Медицински Рамо Immobilizer Rotator Ткаенината Врвка За Околу Лактот Надлактицата Поддршка Подготвуваат
 • Неодамнешно

Кул Мрежа Рака Прашка Медицински Рамо Immobilizer Rotator Ткаенината Врвка За Околу Лактот Надлактицата Поддршка Подготвуваат

DEN 479.52

Индикација : · Реконструкција на Rotator манжетната· Humeral глава фрактура· Рамо протеза имплантација· Фикса

Tcare Држење Пенкалата Рамо Подготвуваат Прилагодливи Clavicle Подготвуваат Удобно Исправен Став На Телото Поддршка На Рака Подобрување
 • Неодамнешно

Tcare Држење Пенкалата Рамо Подготвуваат Прилагодливи Clavicle Подготвуваат Удобно Исправен Став На Телото Поддршка На Рака Подобрување

701.28 DEN 351.00

ПРИЛАГОДЛИВ : Прилагодување од 70120cm Инчен во градите турнеја Рамо стап ремени се Овозможи Соодветно При

Нов Прилагодлив Мажите Корселе Стомак Половината Shaper Појас Стомакот Стомак Тример Cincher Girdle Горат Масти, Телото Обликување
 • Неодамнешно

Нов Прилагодлив Мажите Корселе Стомак Половината Shaper Појас Стомакот Стомак Тример Cincher Girdle Горат Масти, Телото Обликување

504.00 DEN 403.00

Нов Прилагодлив Мажите Корселе Стомак Половината Shaper Појас Стомакот Стомак Тример Cincher Girdle Горат Масти,

Високо-квалитетни нерѓосувачки челик медицински инфузија стојат капе шише багажник, инфузија кука шини виси прачки со течни фенери
 • Неодамнешно

Високо-квалитетни нерѓосувачки челик медицински инфузија стојат капе шише багажник, инфузија кука шини виси прачки со течни фенери

3259.20 DEN 2999.00

ВниманиеБидете сигурни дека вашиот примање на информации се точни.Контактирајте со Име,Адреса,Поштенс

Прилагодливи Лактот Заеднички Фиксна Подготвуваат Корективни Orthosis Активност Ограничување Рака Фрактура Заштитник
 • Неодамнешно

Прилагодливи Лактот Заеднички Фиксна Подготвуваат Корективни Orthosis Активност Ограничување Рака Фрактура Заштитник

DEN 2111.52

Прилагодливи Лактот Заеднички Фиксна Подготвуваат Корективни Orthosis Активност Ограничување Рака Фракту

1Pair Tcare Здравствена Заштита Турмалин Само-Греење врвка за околу Бенд Подготвуваат за Поддршка Далеку Инфрацрвена Магнетна
 • Неодамнешно

1Pair Tcare Здравствена Заштита Турмалин Само-Греење врвка за околу Бенд Подготвуваат за Поддршка Далеку Инфрацрвена Магнетна

210.72 DEN 179.00

Спецификации : Тип : Tcare Вратот Подготвуваат Материјал : самолепливи крпа + Турмалин + Tourmalin Крпа + Магнет Г

До 2015 Медицински Orthosis Корсет Назад Подготвуваат Држење Корекција Рамо Подготвуваат Спорт Магнетни Држење горниот Назад
 • Неодамнешно

До 2015 Медицински Orthosis Корсет Назад Подготвуваат Држење Корекција Рамо Подготвуваат Спорт Магнетни Држење горниот Назад

335.52 DEN 302.00

Бесплатен Превозот За Светот3 Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот Ако не се задов

Половината појас тело lumbar појасот за поддршка на половината јадење извонредна фиксна појас вирус на lumbar мускулите massager
 • Неодамнешно

Половината појас тело lumbar појасот за поддршка на половината јадење извонредна фиксна појас вирус на lumbar мускулите massager

955.20 DEN 879.00

Спецификации : S спецификации, погоден за 1 нозе 9 инчи до 2 метри 2 инчи круг половината Големина М погоде

Назад Поддршка Назад Корекција Појас Корекција На Држење На Телото Бенд Обликувањето Назад Крива Грпка Корсет Телото Обликување
 • Неодамнешно

Назад Поддршка Назад Корекција Појас Корекција На Држење На Телото Бенд Обликувањето Назад Крива Грпка Корсет Телото Обликување

513.60 DEN 283.00

Назад Поддршка Назад Корекција Појас Корекција На Држење На Телото Бенд Обликувањето Назад Крива Грпка

2 парчиња/Пакет 10cm*4.5 м Nonwoven Завој Обоени Еластична Само Лепило Adherent Флексибилни Спортски Заштита Лента Заедничка
 • Неодамнешно

2 парчиња/Пакет 10cm*4.5 м Nonwoven Завој Обоени Еластична Само Лепило Adherent Флексибилни Спортски Заштита Лента Заедничка

466.56 DEN 396.00

2 парчиња само лепило nonwoven завој ќе се добие Материјал : Неплетени Должина : 4.5 м (по рашири) Ширина : 5cm Теж