50Pcs #15 Јаглероден Челик Хируршкиот Скалпел Ножеви Професионални Животинско Хируршки Нож Резба Нож За #15 Скалпел Употреба

50Pcs 15 Јаглероден Челик Хируршкиот Скалпел Ножеви Професионални Животинско Хируршки Нож Резба Нож За 15 Скалпел Употреба

DEN 571.00
-15 %
DEN 672.00

Количина на стоки


Стерилни за еднократна употреба јаглероден челик скалпел се погодни за хируршка лекар.
На владата : #15 Карактеристики : изработена од јаглероден челик Sterilized со гама зрачење Поединечно пакувани Хируршки квалитет 100% Сосема Нов Справи Забелешка : Стерилитет загарантирана ако пакет непрекинат. Пакет вклучуваат : (секој сет) #15*50 Слики :


Други карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
AR018016-4
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди

Трговија на големо 100Pcs/Многу Проѕирно Стакло Шише Шишенцето Шарм Мало Стаклено Шише Со Сребрена Боја Спирала Алуминиум Капи
 • Неодамнешно

Трговија на големо 100Pcs/Многу Проѕирно Стакло Шише Шишенцето Шарм Мало Стаклено Шише Со Сребрена Боја Спирала Алуминиум Капи

11288.16 DEN 9595.00

Материјал : Стакло BorosilicateГолемина : 47*50*34mmДијаметар : 47mmВратот дијаметар : 40mmWeig : Околу 40g(секој од нив)Кол

Триаголник Дислокација на Арм Прашка Медицински Рамо Immobilizer Rotator Ткаенината врвка за околу Лактот Надлактицата Поддршка
 • Неодамнешно

Триаголник Дислокација на Арм Прашка Медицински Рамо Immobilizer Rotator Ткаенината врвка за околу Лактот Надлактицата Поддршка

DEN 479.52

Индикација : ·Соодветни за следните случаи на постоперативна immobilization : надлактицата фрактура, фрактура

Бесплатен Превозот Lumbar ' Рбет Корекција Појас Корсет За Назад Точно Држење На Телото Correcteur Висок Квалитет На Жените Назад
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Lumbar ' Рбет Корекција Појас Корсет За Назад Точно Држење На Телото Correcteur Висок Квалитет На Жените Назад

351.36 DEN 334.00

Број на модел : ИСХРАНАB001Материјал : Neoprene,Еластична,Мрежа Colth,волшебни стапчињаБоја : Бела, ЦрнаДржење по

Шарени Сплотена Флексибилни Завој Обвива Само Лепило Глуждот Прст Мускулите Грижа Лента Спортски Зглоб Поддршка Equipmet 5cm*5m
 • Неодамнешно

Шарени Сплотена Флексибилни Завој Обвива Само Лепило Глуждот Прст Мускулите Грижа Лента Спортски Зглоб Поддршка Equipmet 5cm*5m

432.00 DEN 367.00

Само лепило не ткаени завој ќе добиете Спецификација : Материјал : nonwoven Големина : 5cm5m(1.97"196.85") Боја : сина,

Висок Квалитет На Магнет Држење Пенкалата Рамо Поддршка Унисекс Возрасни Прилагодливи Мажи Жени Врати Телото Во Пенкалата B002-M
 • Неодамнешно

Висок Квалитет На Магнет Држење Пенкалата Рамо Поддршка Унисекс Возрасни Прилагодливи Мажи Жени Врати Телото Во Пенкалата B002-M

767.52 DEN 537.00

Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет Бесплатен Превозот За С

Машки Женски Прилагодливи На Телото Во Пенкалата Половината Lumbar Рамо Градите Назад ' Рбет Поддршка Подготвуваат Појас Држење
 • Неодамнешно

Машки Женски Прилагодливи На Телото Во Пенкалата Половината Lumbar Рамо Градите Назад ' Рбет Поддршка Подготвуваат Појас Држење

6816.00 DEN 2386.00

Точка име : Humpback корекција подготвуваат Тип : Ортодонтски појас Апликација : Назад нарушување на корекци

2in1 Прст Уред Обука Опрема Прст врвка за околу Рака Orthosis Со Топката Удар Hemiplegia Рехабилитација Помогне фатете
 • Неодамнешно

2in1 Прст Уред Обука Опрема Прст врвка за околу Рака Orthosis Со Топката Удар Hemiplegia Рехабилитација Помогне фатете

1295.04 DEN 1165.00

Прст Уред Обука Опрема Прст врвка за околу Рака Orthosis Со Топката Удар Hemiplegia Рехабилитација Помогне фатет

Турмалин Магнетна Терапија Вратот Поддршка На Олеснување На Рамо Болка Во Вратот Да Се Подобри Periarthritis Рамо Греење Појас
 • Неодамнешно

Турмалин Магнетна Терапија Вратот Поддршка На Олеснување На Рамо Болка Во Вратот Да Се Подобри Periarthritis Рамо Греење Појас

DEN 116.64

Болка Ублажување На Магнетна Терапија Рамо Заштита Спонтано Греење Масажа Турмалин Рамо Греење ПојасФ

Нов Прилагодлив Мажите Корселе Стомак Половината Shaper Појас Стомакот Стомак Тример Cincher Girdle Горат Масти, Телото Обликување
 • Неодамнешно

Нов Прилагодлив Мажите Корселе Стомак Половината Shaper Појас Стомакот Стомак Тример Cincher Girdle Горат Масти, Телото Обликување

504.00 DEN 403.00

Нов Прилагодлив Мажите Корселе Стомак Половината Shaper Појас Стомакот Стомак Тример Cincher Girdle Горат Масти,

Трговија на големо 100 Компјутери/Многу Медицински за Еднократна употреба Сунѓерот Држи Хируршки Форцепс 19cm (пластика)
 • Неодамнешно

Трговија на големо 100 Компјутери/Многу Медицински за Еднократна употреба Сунѓерот Држи Хируршки Форцепс 19cm (пластика)

3238.56 DEN 2753.00

Спецификација : Точка име : Hemostatic форцепс Тип : Сунѓерот држи Апликација : Ophthalmologic Операција,Хируршки Сво

Aibokang 2015 ТОПЛА НОВИ ПРОИЗВОДИ ШАРЕНИ МЕДИЦИНСКИ УРЕД ПОЛОВИНАТА CINCHER САЛАТА ПОЈАС ПОРТОКАЛ НАЗАД ПОДДРШКА ПОЈАС ГОЛЕМИНА
 • Неодамнешно

Aibokang 2015 ТОПЛА НОВИ ПРОИЗВОДИ ШАРЕНИ МЕДИЦИНСКИ УРЕД ПОЛОВИНАТА CINCHER САЛАТА ПОЈАС ПОРТОКАЛ НАЗАД ПОДДРШКА ПОЈАС ГОЛЕМИНА

1343.52 DEN 806.00

Карактеристики1 На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел Се в

Прилагодливи Лактот Заеднички Фиксна Подготвуваат Корективни Orthosis Активност Ограничување Рака Фрактура Заштитник
 • Неодамнешно

Прилагодливи Лактот Заеднички Фиксна Подготвуваат Корективни Orthosis Активност Ограничување Рака Фрактура Заштитник

DEN 2111.52

Прилагодливи Лактот Заеднички Фиксна Подготвуваат Корективни Orthosis Активност Ограничување Рака Фракту

До 2015 Медицински Orthosis Корсет Назад Подготвуваат Држење Корекција Рамо Подготвуваат Спорт Магнетни Држење горниот Назад
 • Неодамнешно

До 2015 Медицински Orthosis Корсет Назад Подготвуваат Држење Корекција Рамо Подготвуваат Спорт Магнетни Држење горниот Назад

335.52 DEN 302.00

Бесплатен Превозот За Светот3 Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот Ако не се задов

6 Компјутери/Многу 5cm x 4.5 м Само Лепило еластична Nonwoven Сплотена Завој Adherent Заврши Зелена Шепи Шема за Прва Помош
 • Неодамнешно

6 Компјутери/Многу 5cm x 4.5 м Само Лепило еластична Nonwoven Сплотена Завој Adherent Заврши Зелена Шепи Шема за Прва Помош

904.32 DEN 768.00

6 Pcs само лепило nonwoven завој ќе се добие Материјал : Неплетени Должина : 4.5 м (по рашири) Ширина : 5cm Тежина : 20g

Tcare Држење Пенкалата Рамо Подготвуваат Прилагодливи Clavicle Подготвуваат Удобно Исправен Став На Телото Поддршка На Рака Подобрување
 • Неодамнешно

Tcare Држење Пенкалата Рамо Подготвуваат Прилагодливи Clavicle Подготвуваат Удобно Исправен Став На Телото Поддршка На Рака Подобрување

701.28 DEN 351.00

ПРИЛАГОДЛИВ : Прилагодување од 70120cm Инчен во градите турнеја Рамо стап ремени се Овозможи Соодветно При