До 2015 Топла Продажба String Вратата Завеса Летаат Екран Divider Соба Прозорец Оркестарот DIY Слепи Tassel Drape+40pcs монистра A75G

До 2015 Топла Продажба String Вратата Завеса Летаат Екран Divider Соба Прозорец Оркестарот DIY Слепи Tassel Drape+40pcs монистра

DEN 307.00
-0 %
DEN 307.20

Количина на стоки


String Вратата Завеса Летаат Екран Divider Соба Прозорец Оркестарот DIY Слепи Tassel Drape+40pcs монистра
Карактеристики : Идеален за летните месеци да се задржи лета надвор и совршен за декорација.
Овие дополнителните завеси ќе ви помогне форма релаксирана атмосфера во која било средина.
Оваа прекрасна завесата може да се користи како врата завеса, прозорец завеса, и партиција или ѕид декорација.
Тоа исто така може да се користи како позадина за продавница прозорецот екранот.
Тоа има џеб на врвот на завеса, па ќе може да слајд завесата род преку лесно виси.
Исто така, може да се користи на windows со едноставно сечење на големина.
Спецификации :
Широк : 1 Метар (100cm)/39.37"
Должина : 2 Метри (200cm)/78.74"
Топ Наслов Должина : 8.5 cm/3.35"
Монистра износ : 40 компјутери
Пакетот вклучува :
1 * Вратата Завеса Објект Слики :


Други карактеристики

боја:
Овошје Со Зелена Боја, Сребро Сива, Небо Сина, Розова, Виолетова, Кафе
Употреба:
врата
Број На Модел На:
7387
Екран Пребивање Материјал:
Fiberglass
Тип:
Вратата & Прозорецот На Екранот

Најдобри понуди

Американски стил Руралните Прекрасна Цртан филм Флора фауна Вратата Завеса Лен Tapestry Студија Спалната соба Насловна Оркестарот
  • Неодамнешно

Американски стил Руралните Прекрасна Цртан филм Флора фауна Вратата Завеса Лен Tapestry Студија Спалната соба Насловна Оркестарот

1487.52 DEN 1116.00

Производ Функција:Highdefinition дигитално печатење, реактивен печатење и боење, PH вредност на 7.3, неформалде

Глуварче Магнетна Врата Екран 90*210cm Инсекти екран лето Анти-Комарец Нето Летаат Грешка Мрежа Portiere само-затворена врата
  • Неодамнешно

Глуварче Магнетна Врата Екран 90*210cm Инсекти екран лето Анти-Комарец Нето Летаат Грешка Мрежа Portiere само-затворена врата

870.72 DEN 479.00

Глуварче Магнетна Врата Екран 90*210cm Инсекти екран лето АнтиКомарец Нето Летаат Грешка Мрежа Portiere самоза

Јапонски Стил Креативни Партиција Завеса Крпа Вратата Виси Завеса Јапонски Убавина Слугинката Вратата Завеса
  • Неодамнешно

Јапонски Стил Креативни Партиција Завеса Крпа Вратата Виси Завеса Јапонски Убавина Слугинката Вратата Завеса

1439.52 DEN 1368.00

Висококвалитетни материјали, цврсти и трајни,Шарени украси и исклучително богата детали,Двете врата за

Лето Анти Комарец Завеса Магнетни Tulle Завеси Автоматско Затворање На Врата На Екранот Кујна Завеси Различни Големини Пад На
  • Неодамнешно

Лето Анти Комарец Завеса Магнетни Tulle Завеси Автоматско Затворање На Врата На Екранот Кујна Завеси Различни Големини Пад На

323.04 DEN 275.00

Лето Анти Комарец Завеса Магнетни Tulle Завеси Автоматско Затворање на Врата на Екранот Кујна Завеси Разл