Тајландски Сребро Фунта Сребрен Накит Палата Стариот Silversmith Стил Враќање На Античките Начини Голема Ѕвезда Пулпа Женски Ring Ring Оие

Тајландски Сребро Фунта Сребрен Накит Палата Стариот Silversmith Стил Враќање На Античките Начини Голема Ѕвезда Пулпа Женски

DEN 1642.00
-24 %
DEN 2160.00

Количина на стоки

Наслов Тајландски Сребро Фунта Сребрен Накит Палата Стариот Silversmith Стил Враќање На Античките Начини Голема Ѕвезда Топаз Пулпа Женски Ring Ring Враќање На Античките Начини Материјал Сребро Стил Се Врати Древни Начини На Технологија За Третман Пломба Гем
925 sterling silver
Големина : 2.8 cm * 1.2 см


Други карактеристики

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 5, 6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
BOCAI
Број На Модел На:
524784377173
Метали Тип:
925 сребрен
Материјал:
Сребро.
Стил:
враќање на античките начини
Технологија за третман:
Пломба Гем

Најдобри понуди

жената накит Сина нови зелени мажите на Жените прстени големина 7 >Dongguan девојка jewerly Продавница бесплатен превозот
 • Неодамнешно

жената накит Сина нови зелени мажите на Жените прстени големина 7 >Dongguan девојка jewerly Продавница бесплатен превозот

623.04 DEN 468.00

торбаДобредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на с

Домот Круша Tanzanite Луксузни Дијамант Годишнината Прстен Вистински 14Kt Бело Злато за Сопруга и Мајка ми Роденден парична Казна
 • Неодамнешно

Домот Круша Tanzanite Луксузни Дијамант Годишнината Прстен Вистински 14Kt Бело Злато за Сопруга и Мајка ми Роденден парична Казна

43008.00 DEN 40858.00

2.21 Кт 14kt Жолто Злато Дијамантски Прстен TanzaniteДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.57 ктНамалу

Moissanite Свадба Поставува 14K 585 Бело Злато 1CT Круг Лабораторија Одгледува Дијамант Класичен Ангажман Прстен Свадба, Свадба
 • Неодамнешно

Moissanite Свадба Поставува 14K 585 Бело Злато 1CT Круг Лабораторија Одгледува Дијамант Класичен Ангажман Прстен Свадба, Свадба

DEN 26688.00

Повратни информации Вашата шопинг искуство е важно за нас Ужива вашиот ризик шопинг патување : Можете д

Јас&Zuan Голем Круг Прстени за Жените 925 Sterling Silver Природни Аметист Пурпурна Камен Прстен, парична Казна Накит Шик Додатоци
 • Неодамнешно

Јас&Zuan Голем Круг Прстени за Жените 925 Sterling Silver Природни Аметист Пурпурна Камен Прстен, парична Казна Накит Шик Додатоци

3524.64 DEN 1939.00

Јас&Zuan Голем Круг Прстени за Жените 925 Sterling Silver Природни Аметист Пурпурна Камен Прстен, парична Казна На

HELON 5x7mm Круша Morganite Отвори Природни Дијаманти Прстен Солидна 10K Розово Злато Ангажман Свадба скапоцен камен Дијаманти
 • Неодамнешно

HELON 5x7mm Круша Morganite Отвори Природни Дијаманти Прстен Солидна 10K Розово Злато Ангажман Свадба скапоцен камен Дијаманти

9984.00 DEN 8287.00

Ве молиме наведете вашите потреби по купување или крај, а ние ќе ви испратиме обновено фактура...

CC Hyperbole Панк Прстени За Жените Гроздобер Голема Пурпурна Овална Камен Прилагодливи Етничка Стил Луксузни Накит Партија Додатоци
 • Неодамнешно

CC Hyperbole Панк Прстени За Жените Гроздобер Голема Пурпурна Овална Камен Прилагодливи Етничка Стил Луксузни Накит Партија Додатоци

239.52 DEN 192.00

CC Hyperbole Панк Прстени За Жените Гроздобер Голема Пурпурна Овална Камен Прилагодливи Етничка Стил Луксуз

AULEEZE Солидна 18K се Зголеми Златен Прстен За Неколку Благородна Темперамент Вистински Дијамант Свадба Ангажман Прстен Свадба
 • Неодамнешно

AULEEZE Солидна 18K се Зголеми Златен Прстен За Неколку Благородна Темперамент Вистински Дијамант Свадба Ангажман Прстен Свадба

DEN 34512.00

Секој дијамант е чудо од времето и местото и шанса Ние ќе им понуди ГИА и GDTC сертификат за вас...

JEXXI Врвен Квалитет на Домот, Свадба Прстени Жени/Девојки Булчински Ангажман ААА Розова Австриската Кристали 925 Sterling Silver
 • Неодамнешно

JEXXI Врвен Квалитет на Домот, Свадба Прстени Жени/Девојки Булчински Ангажман ААА Розова Австриската Кристали 925 Sterling Silver

282.24 DEN 186.00

JEXXI Врвен Квалитет на Домот, Свадба Прстени Жени / Девојки Булчински Ангажман ААА Розова АвстрискатаКри

Романтични турмалин сребрен прстен за девојка 3мм природни mutlicolor турмалин прстен солидна 925 сребрен цвет скапоцен камен
 • Неодамнешно

Романтични турмалин сребрен прстен за девојка 3мм природни mutlicolor турмалин прстен солидна 925 сребрен цвет скапоцен камен

DEN 1728.00

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации

Нови 2017 Есен Гроздобер Накит со Morganite Кварц 925 Фунта Сребрен Прстен за жените Вечер Партија најсветлиот ѕвезда R1459
 • Неодамнешно

Нови 2017 Есен Гроздобер Накит со Morganite Кварц 925 Фунта Сребрен Прстен за жените Вечер Партија најсветлиот ѕвезда R1459

1247.52 DEN 823.00

Скапоцен камен ширина 9*9 mm; 0.35*0.35 ИнченПроизвод Тежина7 ГрамДолжинаN / AМетал925 Sterling SilverПоставувањеРачно

Црвено Кристално Сина Опал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A208
 • Неодамнешно

Црвено Кристално Сина Опал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A208

911.52 DEN 465.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : изберете една Материјал : 925 Sterling SilverКамен :