Убава!Црна Слатководни Бисер Прст Прстени Големина 7#-9# ААА

Убава!Црна Слатководни Бисер Прст Прстени Големина 7-9 ААА

DEN 392.00
-25 %
DEN 522.72

Количина на стоки

торба
Добредојдовте во мојата продавница
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!
Клиенти услуга :
Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време. А ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви даде задоволувачки одговор.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. По добивањето повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Благодарам многу.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. (оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). Љубезно ве молиме да не информирате,Ние ќе се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство.
Политика На Враќање
Кога ќе го примите ставка(и) од мене, ако имате некои прашања, ве Молиме да ни ме наскоро. Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплатата беше потврдено). Објектот мора да се врати во рок од 30 Дена,Враќање ќе бидат дадени како Парите Назад
Повратни Информации Политика
Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави добар фидбек како што е можно порано, ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги.Ако не ви се допаѓа мојот предмети и не се задоволни со мојата услуга,ве молиме да ми кажете вашиот предлог и да ми помогне да се поправи мојот грешка. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.Ви благодарам многу за вашата помош.
се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.
контактирајте со нас
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме слободно да ни ме
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ако не добивате нашиот одговор во рок од 3 дена, ве молиме испратете ја вашата порака од различни е-мејл адреса на нашиот други е-мејл адреса. Ние се земе викенд надвор.
Ви благодариме за вашиот гледање и добра среќа, ако ви трговија на големо!


Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Бар Поставување
Површината Ширина:
2mm
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Број На Модел На:
AAAA
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Фитнес Тракер

Најдобри понуди

Moissanite Свадба Поставува 14K 585 Бело Злато 1CT Круг Лабораторија Одгледува Дијамант Класичен Ангажман Прстен Свадба, Свадба
  • Неодамнешно

Moissanite Свадба Поставува 14K 585 Бело Злато 1CT Круг Лабораторија Одгледува Дијамант Класичен Ангажман Прстен Свадба, Свадба

DEN 26688.00

Повратни информации Вашата шопинг искуство е важно за нас Ужива вашиот ризик шопинг патување : Можете д

Романтични турмалин сребрен прстен за девојка 3мм природни mutlicolor турмалин прстен солидна 925 сребрен цвет скапоцен камен
  • Неодамнешно

Романтични турмалин сребрен прстен за девојка 3мм природни mutlicolor турмалин прстен солидна 925 сребрен цвет скапоцен камен

DEN 1728.00

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации

Leige Накит Годишнината Прстен Швајцарската Сини Топаз Прстен Ноември Birthstone Овална Намали Скапоцен Камен Сини Камења Солидна
  • Неодамнешно

Leige Накит Годишнината Прстен Швајцарската Сини Топаз Прстен Ноември Birthstone Овална Намали Скапоцен Камен Сини Камења Солидна

4656.00 DEN 2794.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Швајцарската Сини Топаз Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 6*8 mm Мет

HELON Солидна 10k Бело Злато Беспрекорна 14X12mm Круша Намали 9.8 кт Сини Топаз, Отворајќи Природни Дијамантски Прстен Ангажман
  • Неодамнешно

HELON Солидна 10k Бело Злато Беспрекорна 14X12mm Круша Намали 9.8 кт Сини Топаз, Отворајќи Природни Дијамантски Прстен Ангажман

11760.00 DEN 9761.00

Ве молиме да покаже големина / форма за нас Ве молиме контактирајте guseyinlou за било какви прашања? / пробл

Црвено Кристално Сина Опал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A208
  • Неодамнешно

Црвено Кристално Сина Опал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A208

911.52 DEN 465.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : изберете една Материјал : 925 Sterling SilverКамен :

JEXXI Врвен Квалитет на Домот, Свадба Прстени Жени/Девојки Булчински Ангажман ААА Розова Австриската Кристали 925 Sterling Silver
  • Неодамнешно

JEXXI Врвен Квалитет на Домот, Свадба Прстени Жени/Девојки Булчински Ангажман ААА Розова Австриската Кристали 925 Sterling Silver

282.24 DEN 186.00

JEXXI Врвен Квалитет на Домот, Свадба Прстени Жени / Девојки Булчински Ангажман ААА Розова АвстрискатаКри

жената накит Сина нови зелени мажите на Жените прстени големина 7 >Dongguan девојка jewerly Продавница бесплатен превозот
  • Неодамнешно

жената накит Сина нови зелени мажите на Жените прстени големина 7 >Dongguan девојка jewerly Продавница бесплатен превозот

623.04 DEN 468.00

торбаДобредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на с

KIVN Мода Накит Деликатна Крст Над X CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Булчински Свадба Прстени Промоција Роденден Подароци
  • Неодамнешно

KIVN Мода Накит Деликатна Крст Над X CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Булчински Свадба Прстени Промоција Роденден Подароци

799.68 DEN 464.00

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

CC Hyperbole Панк Прстени За Жените Гроздобер Голема Пурпурна Овална Камен Прилагодливи Етничка Стил Луксузни Накит Партија Додатоци
  • Неодамнешно

CC Hyperbole Панк Прстени За Жените Гроздобер Голема Пурпурна Овална Камен Прилагодливи Етничка Стил Луксузни Накит Партија Додатоци

239.52 DEN 192.00

CC Hyperbole Панк Прстени За Жените Гроздобер Голема Пурпурна Овална Камен Прилагодливи Етничка Стил Луксуз

2017 нови Сијамски рози персоналните прстен шупливи накит прилагодливи прстен една фабрика места Прстен Роуз
  • Неодамнешно

2017 нови Сијамски рози персоналните прстен шупливи накит прилагодливи прстен една фабрика места Прстен Роуз

106.56 DEN 94.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122][xlmodel][произво