Популарната 5Pcs Златна Боја / Родиум Позлатен Отвори Кристал Кристал Бисер Прстен Накит Наоѓање

Популарната 5Pcs Златна Боја / Родиум Позлатен Отвори Кристал Кристал Бисер Прстен Накит Наоѓање

DEN 1127.00
-9 %
DEN 1237.92

Количина на стоки

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Прстени 2.Прстени Големина : прибл 19mm, Прилагодлив 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Природен Бисер, Метал Бакар, Кристал 5.Боја>> : Како што е прикажано на слика 7.Единица Количина>> : 5pcs/БРОЈ 8. Производ Состојба>> : Нова
Повеќе Информации
Бесплатен Превозот за секој производи ~ Добредојдовте вашата нарачка~
Ако сакате да направите големи/ мали /Custom цел , можете да контактирате со нас директно ,нашата компанија ќе ви даде најдобра цена и да го направите она што ви се допаѓа.
Ако сакате да ја испратите на некој,ова е една прекрасна благочестив, и оној што ќе го направи многу убав подарок.
Имајте на ум : Вие не може да ја изберете бојата што сакате, ние ќе го испрати во боја која најчесто се допаѓа во слика ~ А ако изберете мулти боја , ќе испрати мешавина боја за вас. Тоа ќе вклучува diffetent боја во вашата нарачка.
Мојот пријател,Ние слободни DHL/EMS/UPS-от за цел дека над $150 !!!
ЗАБЕЛЕШКА
¶ : Ако сакате повеќе боја и со повеќе стил ,или ако сакате сопствени направени можете да cantact нас или само забелешка ,ние ќе ви одговори во 12 часот.
¶ : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
ПЛАЌАЊЕ
¶ : Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
¶ : Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
ПРЕВОЗОТ
¶ : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Мај/EMS/DHL/UPS-от
¶ : Бесплатна Испорака од страна на кина пост воздух парцела / HK пост воздух парцела за нарачки
Кина Пост Воздух Mail : Како и обично .брод во Азија,Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 работни дена.
¶ : Повеќето земја, од страна на кина пост воздух бесплатен превозот, ќе се 15-25 работни дена.
Од DHL, или ЕМС, само да се земе 5-8 работни дена, но не е бесплатен превозот, за да додадете $20 под 500grams.
¶ : Ние брод секој ден освен јавен Празник во Кина.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
¶ : Ние обезбедуваме бесплатно 15 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
¶ : Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Нови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
linlidada
Материјал:
бисер
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природен Камен Рачно Изработени Оригинални Дизајнер Парична Казна Накит Гроздобер
  • Неодамнешно

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природен Камен Рачно Изработени Оригинални Дизајнер Парична Казна Накит Гроздобер

2870.40 DEN 1435.00

Имаме 3 различни бои на овој прстен, да се купи други бои, ве молиме кликнете подолу на фотографиите :

Романтични турмалин сребрен прстен за девојка 3мм природни mutlicolor турмалин прстен солидна 925 сребрен цвет скапоцен камен
  • Неодамнешно

Романтични турмалин сребрен прстен за девојка 3мм природни mutlicolor турмалин прстен солидна 925 сребрен цвет скапоцен камен

DEN 1728.00

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации

Jemmin Елеганција Прекрасна Пеперутка Виножито Опал Прстен со Голема Темно Сини Кристал 925 Фунта Сребрен Накит Поставен Подарок
  • Неодамнешно

Jemmin Елеганција Прекрасна Пеперутка Виножито Опал Прстен со Голема Темно Сини Кристал 925 Фунта Сребрен Накит Поставен Подарок

617.28 DEN 364.00

Jemmin Елеганција Прекрасна Пеперутка Виножито Опал Прстен со Голема Темно Сини Кристал 925 Фунта Сребрен Н

Trusta Жените 925 Sterling Silver Мода Накит Црн Триаголник Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ Подарок DS225
  • Неодамнешно

Trusta Жените 925 Sterling Silver Мода Накит Црн Триаголник Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ Подарок DS225

239.52 DEN 144.00

5170109832255564 Врвот 925 Фунта Сребрен Ѓердан парче парче парче парче парче парчеЗдраво пријател!Добредојдовт

Јас&Zuan Голем Круг Прстени за Жените 925 Sterling Silver Природни Аметист Пурпурна Камен Прстен, парична Казна Накит Шик Додатоци
  • Неодамнешно

Јас&Zuan Голем Круг Прстени за Жените 925 Sterling Silver Природни Аметист Пурпурна Камен Прстен, парична Казна Накит Шик Додатоци

3524.64 DEN 1939.00

Јас&Zuan Голем Круг Прстени за Жените 925 Sterling Silver Природни Аметист Пурпурна Камен Прстен, парична Казна На

925 Фунта Sliver Прстени за Жените Музички Забелешка Шема Прстени За Музика Љубовник Луксузен Сребрен Накит Мода Подарок (RI102767)
  • Неодамнешно

925 Фунта Sliver Прстени за Жените Музички Забелешка Шема Прстени За Музика Љубовник Луксузен Сребрен Накит Мода Подарок (RI102767)

479.52 DEN 235.00

Боја : Сребро Материјал : 925 Sterling Silver Стил : Ветување&Мода Прстен Големина : Големина 6 / 7 / 8 Тежина : Околу 5.1

6PCS/Set Мода Гроздобер Бохемски турски Сребрен Прстен Поставите Steampunk Змија Стрели Прстен Зглоб Прстени за Жените Накит
  • Неодамнешно

6PCS/Set Мода Гроздобер Бохемски турски Сребрен Прстен Поставите Steampunk Змија Стрели Прстен Зглоб Прстени за Жените Накит

111.84 DEN 57.00

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Цинк Легура Прстен во Собата, со Смола, со 5cm extender

Домот Круша Tanzanite Луксузни Дијамант Годишнината Прстен Вистински 14Kt Бело Злато за Сопруга и Мајка ми Роденден парична Казна
  • Неодамнешно

Домот Круша Tanzanite Луксузни Дијамант Годишнината Прстен Вистински 14Kt Бело Злато за Сопруга и Мајка ми Роденден парична Казна

43008.00 DEN 40858.00

2.21 Кт 14kt Жолто Злато Дијамантски Прстен TanzaniteДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.57 ктНамалу