6PCS/Set Мода Гроздобер Бохемски турски Сребрен Прстен Поставите Steampunk Змија Стрели Прстен Зглоб Прстени за Жените Накит

6PCS/Set Мода Гроздобер Бохемски турски Сребрен Прстен Поставите Steampunk Змија Стрели Прстен Зглоб Прстени за Жените Накит

DEN 57.00
-49 %
DEN 111.84

Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали :
Цинк Легура Прстен во Собата, со Смола, со 5cm extender синџир, антички сребрен боја галвански, никел, олово & кадмиум слободни, 1.5-1.8 cm, НИ Прстен Големина : 4-8, 6 PCs/Set, се Продаваат од Страна на Собата
Објектот Информации *Материјал : Цинк Легура *Големина На :
4-8 *Боја :
Сребро *Тежина : околу 10g/пар *Количина : 1 пар
пакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално -време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Превозот : Политика на Враќање : Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте со Нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Накит За Нега :
За нас :


Други карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
15102817522
Повод:
Партија
Површината Ширина:
15mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
YYW
Големина:
1.5-1.8 cm
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
квалитет:
Добар квалитет
Стил:
Класичен Трендовски Секојдневен Мода
Бои:
Сребро.
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
style2:
Животните

Најдобри понуди

2017 Есен Ретро Пријателство Накит со Розова Kunzite Кварц 925 Фунта Сребрен Прстен за Коктел Матурска Роденденски подарок R1454
  • Неодамнешно

2017 Есен Ретро Пријателство Накит со Розова Kunzite Кварц 925 Фунта Сребрен Прстен за Коктел Матурска Роденденски подарок R1454

1247.52 DEN 823.00

Скапоцен камен ширина 9*9 mm; 0.35*0.35 ИнченПроизвод Тежина7 ГрамДолжинаN / AМетал925 Sterling SilverПоставувањеРачно

12.5-13MM природни злато бисер прстен 18K злато со дијаманти цвет прстен голема southsea бисер накит коктел прстен бесплатен
  • Неодамнешно

12.5-13MM природни злато бисер прстен 18K злато со дијаманти цвет прстен голема southsea бисер накит коктел прстен бесплатен

DEN 102384.00

парична казна накит природни златен прстен бисерматеријал : 18 K злато вистински дијамант southsea бисербисе

Романтични турмалин сребрен прстен за девојка 3мм природни mutlicolor турмалин прстен солидна 925 сребрен цвет скапоцен камен
  • Неодамнешно

Романтични турмалин сребрен прстен за девојка 3мм природни mutlicolor турмалин прстен солидна 925 сребрен цвет скапоцен камен

DEN 1728.00

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации

Јас&Zuan Голем Круг Прстени за Жените 925 Sterling Silver Природни Аметист Пурпурна Камен Прстен, парична Казна Накит Шик Додатоци
  • Неодамнешно

Јас&Zuan Голем Круг Прстени за Жените 925 Sterling Silver Природни Аметист Пурпурна Камен Прстен, парична Казна Накит Шик Додатоци

3524.64 DEN 1939.00

Јас&Zuan Голем Круг Прстени за Жените 925 Sterling Silver Природни Аметист Пурпурна Камен Прстен, парична Казна На

Црвено Кристално Сина Опал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A208
  • Неодамнешно

Црвено Кристално Сина Опал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A208

911.52 DEN 465.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : изберете една Материјал : 925 Sterling SilverКамен :

KIVN Мода Накит Деликатна Крст Над X CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Булчински Свадба Прстени Промоција Роденден Подароци
  • Неодамнешно

KIVN Мода Накит Деликатна Крст Над X CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Булчински Свадба Прстени Промоција Роденден Подароци

799.68 DEN 464.00

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

925 Фунта Sliver Прстени за Жените Музички Забелешка Шема Прстени За Музика Љубовник Луксузен Сребрен Накит Мода Подарок (RI102767)
  • Неодамнешно

925 Фунта Sliver Прстени за Жените Музички Забелешка Шема Прстени За Музика Љубовник Луксузен Сребрен Накит Мода Подарок (RI102767)

479.52 DEN 235.00

Боја : Сребро Материјал : 925 Sterling Silver Стил : Ветување&Мода Прстен Големина : Големина 6 / 7 / 8 Тежина : Околу 5.1