Одлична Розова Kunzite 9*9mm Полу-скапоцени камења Сребро Кул За Жените Прстен Q1227

Одлична Розова Kunzite 9*9mm Полу-скапоцени камења Сребро Кул За Жените Прстен Q1227

DEN 672.00
-39 %
DEN 1101.60

Количина на стоки


Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !
Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР. Превозот+Бесплатен Подарок Кутија Пакет
Ние нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,
враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата . враќање превозот надомест ќе биде на трошок на купувачот.


Други карактеристики

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Бренд Име:
livera
Пол:
Жените
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Нередовните
Број На Модел На:
Q1227
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
20mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Главниот Камен:
kunzite
Главниот Камен Боја:
Пинк
Метали Тип:
Сребро.
квалитет:
ААА+ Квалитет

Најдобри понуди

Нови 2017 Есен Гроздобер Накит со Morganite Кварц 925 Фунта Сребрен Прстен за жените Вечер Партија најсветлиот ѕвезда R1459
  • Неодамнешно

Нови 2017 Есен Гроздобер Накит со Morganite Кварц 925 Фунта Сребрен Прстен за жените Вечер Партија најсветлиот ѕвезда R1459

1247.52 DEN 823.00

Скапоцен камен ширина 9*9 mm; 0.35*0.35 ИнченПроизвод Тежина7 ГрамДолжинаN / AМетал925 Sterling SilverПоставувањеРачно

CC Hyperbole Панк Прстени За Жените Гроздобер Голема Пурпурна Овална Камен Прилагодливи Етничка Стил Луксузни Накит Партија Додатоци
  • Неодамнешно

CC Hyperbole Панк Прстени За Жените Гроздобер Голема Пурпурна Овална Камен Прилагодливи Етничка Стил Луксузни Накит Партија Додатоци

239.52 DEN 192.00

CC Hyperbole Панк Прстени За Жените Гроздобер Голема Пурпурна Овална Камен Прилагодливи Етничка Стил Луксуз

Црвено Кристално Сина Опал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A208
  • Неодамнешно

Црвено Кристално Сина Опал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A208

911.52 DEN 465.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : изберете една Материјал : 925 Sterling SilverКамен :

JEXXI Врвен Квалитет на Домот, Свадба Прстени Жени/Девојки Булчински Ангажман ААА Розова Австриската Кристали 925 Sterling Silver
  • Неодамнешно

JEXXI Врвен Квалитет на Домот, Свадба Прстени Жени/Девојки Булчински Ангажман ААА Розова Австриската Кристали 925 Sterling Silver

282.24 DEN 186.00

JEXXI Врвен Квалитет на Домот, Свадба Прстени Жени / Девојки Булчински Ангажман ААА Розова АвстрискатаКри

Jemmin Гроздобер Накит Елеганција Срце Сини Кристал Небото Сино Оган Опал Прстен 925 Фунта-Сребро-Накит за Жените Свадба Булчински
  • Неодамнешно

Jemmin Гроздобер Накит Елеганција Срце Сини Кристал Небото Сино Оган Опал Прстен 925 Фунта-Сребро-Накит за Жените Свадба Булчински

600.00 DEN 342.00

Jemmin Гроздобер Накит Елеганција Срце Сини Кристал Небото Сино Оган Опал Прстен 925 ФунтаСреброНакит за Же

V. YA 925 Sterling Silver Будизмот Срцето Sutra Прстени За Мажи Класичен Бамбус лисја Тајландски Сребро Отвори Прстен машки Накит
  • Неодамнешно

V. YA 925 Sterling Silver Будизмот Срцето Sutra Прстени За Мажи Класичен Бамбус лисја Тајландски Сребро Отвори Прстен машки Накит

819.84 DEN 590.00

925 Sterling Silver Будизмот Срцето Sutra Прстени За Мажи Класичен Бамбус лисја Тајландски Сребро Отвори Прстен ма

925 Фунта Sliver Прстени за Жените Музички Забелешка Шема Прстени За Музика Љубовник Луксузен Сребрен Накит Мода Подарок (RI102767)
  • Неодамнешно

925 Фунта Sliver Прстени за Жените Музички Забелешка Шема Прстени За Музика Љубовник Луксузен Сребрен Накит Мода Подарок (RI102767)

479.52 DEN 235.00

Боја : Сребро Материјал : 925 Sterling Silver Стил : Ветување&Мода Прстен Големина : Големина 6 / 7 / 8 Тежина : Околу 5.1

KIVN Мода Накит Деликатна Крст Над X CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Булчински Свадба Прстени Промоција Роденден Подароци
  • Неодамнешно

KIVN Мода Накит Деликатна Крст Над X CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Булчински Свадба Прстени Промоција Роденден Подароци

799.68 DEN 464.00

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природен Камен Рачно Изработени Оригинални Дизајнер Парична Казна Накит Гроздобер
  • Неодамнешно

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природен Камен Рачно Изработени Оригинални Дизајнер Парична Казна Накит Гроздобер

2870.40 DEN 1435.00

Имаме 3 различни бои на овој прстен, да се купи други бои, ве молиме кликнете подолу на фотографиите :

Романтични турмалин сребрен прстен за девојка 3мм природни mutlicolor турмалин прстен солидна 925 сребрен цвет скапоцен камен
  • Неодамнешно

Романтични турмалин сребрен прстен за девојка 3мм природни mutlicolor турмалин прстен солидна 925 сребрен цвет скапоцен камен

DEN 1728.00

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации